Перейти до змісту

Одіннарот


coolzak

Recommended Posts

Тоді шукаємо, де я не зрозумів. Топікстартер зупинив ватноголового з його казками про хахлів як підвид кацапів, і мав повне право, бо це ОБРАЗА національної гідності українця. Оцінка: Щобільше:Зате до кацапеняти жодних претензій:І ця фраза показова:Тобто, коли українець чітко захищає свою національну гідність, причому не він ініціював таку тему, то це "срач, концерт та цирк", і в масковскам офісє таке не сприймуть. Цікаво, якби в тому офісі сказати, що московити - молодші і не зовсім вдалі брати Русі-України, чи мовчали б толерантні мешканці офісу? Чи їм можна?То де "перекручено"?Словом, нас призвичаюють до Quod licet Jovi non licet bovi ті, хто вже мусив призвичаїтись до цього.

Ще раз прочитайте топiк стартера, а потiм прочитайте те що Ви ось тут понаписували. :D
Link to comment
Share on other sites

лет десять-пятнадцать назад я был довольно лоялен к раиссе, чего греха таить.

 

но даже в пике лояльности мне и в голову не приходила мысль о том, что туда можно поехать, чтобы, прости Господи, жить там.

а всё потому, что я насмотрелся на тамошних ебеней.

У всякого своя доля, та свiй шлях широкий(с)
Link to comment
Share on other sites

Ще раз прочитайте топiк стартера, а потiм прочитайте те що Ви ось тут понаписували. :D

Тобто по суті дати відповідь не можете?

 

Тоді спробуйте по пунктах порівняти стартпост + ваші коменти і те, "що я понаписував", і вказати, де "не грає".

 

Розгромити, таксать :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Тобто по суті дати відповідь не можете?

Тоді спробуйте по пунктах порівняти стартпост + ваші коменти і те, "що я понаписував", і вказати, де "не грає".

Розгромити, таксать :gigi:

Нема сутi, щоб громити. Нагородили сiм мiшкiв вовни...
Link to comment
Share on other sites

:lol2:

Ну а хто ж Вам винен, що у Вас емоцiї попереду думок?

При топiкстартерi якогось Дiму запитали про рiзницю мiж українцями та росiянами той сказав що не бачить рiзницi (на хвилинку - вирiс Дiма в Канадi), тут топiкстартера i почав захищати українську гiднiсть (прямо там в калгарьському офiсi). Певно Дiма до цих пiр ночами сциться. :D

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Ну а хто ж Вам винен, що у Вас емоцiї попереду думок?

"Відтягуєте кінець?" B-)

При топiкстартерi якогось Дiму запитали про рiзницю мiж українцями та росiянами той сказав що не бачить рiзницi (на хвилинку - вирiс Дiма в Канадi), тут топiкстартера i почав захищати українську гiднiсть. Певно Дiма до цих пiр ночами сциться. :D

Я виріс в Україні, але мені б не спало на думку казати у присутності голландців, що вони - ті ж німці, або курдів, що вони турки. А якби я і був настільки тупий, то не варто дивуватися, якби мені все швидко пояснили.

 

Тому, якщо Діма сциться, то це позитивний просвітницький ефект, за який ТС треба подякувати :tu:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не бiс, а дружина. Вона в мене москалька. :D

 

Це дієвий спосіб виховання і контролю хохлів. У час совєтів на Западенщині місцевий міг зробити партєйну кар'єру тільки з жінкою-москалькою, а краще - російськомовною єврейкою.

 

Діяло не закжди (знаю проколи), але переважно.

Link to comment
Share on other sites

Це дієвий спосіб виховання і контролю хохлів. У час совєтів на Западенщині місцевий міг зробити партєйну кар'єру тільки з жінкою-москалькою, а краще - російськомовною єврейкою.

 

Діяло не закжди (знаю проколи), але переважно.

Це не про мене. Я в енергетицi працюю.
Link to comment
Share on other sites

Це не про мене. Я в енергетицi працюю.

 

Про вас, мабуть, перше речення, а друге - тільки ілюстрація.

 

Насправді, неважко уявити, як не хочеться ризикувати гарною дружиною (бо москальки часто красиві - тут без дискусії), доброю роботою і налагодженим життям задля абстрактних поглядів на національне питання, які можна трохи підкоригувати і адаптувати.

 

Але тоді не варто пропонувати іншим шлях свого пристосування.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Відтягуєте кінець?" B-)

 

Я виріс в Україні, але мені б не спало на думку казати у присутності голландців, що вони - ті ж німці, або курдів, що вони турки. А якби я і був настільки тупий, то не варто дивуватися, якби мені все швидко пояснили.

Тому, якщо Діма сциться, то це позитивний просвітницький ефект, за який ТС треба подякувати :tu:

Подивимось. Може топiкстартер нам розповiсть про ефект. I чи той Дiма взагалi зрозумiв за що отримав на горiхи. Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

є і мене знайомі, приятелі

українці

специ

працюють в Москві

дружина в "Сандорі"

оті соки, зокрема "овочевий коктейль" - томатний з перцем - її рук і голови справа

відпочивали разом минулого року, в Єгипті

в кінці я їм кажу - гарні ви люди, жаль тільки, шо москалі

вони аж підстрибнули...

 

воно просто відчувається 

квартира, троє діточок, гарна робота

те, що Україна воює, їх не стосується

а коли за ними прийдуть кацапи, заскавчать - а нас за шо?!

 

ну чисто як наш президент

чи сучка Гопко - які візи, там наші люди!

 

нах нам такі наші люди!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

...на шкоду Україні, 100%...

??????

Ви помиляєтесь. Лише на користь людям, щоб в енергосистемi був баланс та пошкодження в електромережах якнайшвидше лiквiдовували. В Україні тим самим займався з 90-тих до 2007, але дружина все за переїзд агiтувала. Вважала, що краще для кар'єри.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

??????

Ви помиляєтесь. Лише на користь людям, щоб в енергосистемi був баланс та пошкодження в електромережах якнайшвидше лiквiдовували. В Україні тим самим займався з 90-тих до 2007, але дружина все за переїзд агiтувала. Вважала, що краще для кар'єри.

 

 

он воно як. а це хто нещодавно написав, га? - "У всякого своя доля, та свiй шлях широкий(с)"

 

ну от не треба пиздiти, ваш переїзд до московiї був цiлком усвiдомлений.

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

на користь людям (в України) було б повне і безповоротне роз'єднання всіх видів екс-срср-них мереж

Та то запросто, повимикати ЛЕП. В 90-i до 2003 навiть так i працювали, але ж Укренерго самi cтiльки рокiв хотiли назад в транзит. Вимкнення любого енергоблоку АЕС 1000 МВт вже було дуже боляче для енергосистеми України при iзольованiй роботi (особливо при тiй частотi в 90-их).
Link to comment
Share on other sites

он воно як. а це хто нещодавно написав, га? - "У всякого своя доля, та свiй шлях широкий(с)"

 

ну от не треба пиздiти, ваш переїзд до московiї був цiлком усвiдомлений.

А що з цитатою Тараса Григоровича не так?

Звичайно думали з дружиною що робити, на початку 2000-их мало хто мiг здогадуватися, що дiйде до такого звiздеця.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

што за сратчь? ето ведко теперь прайузера Ash? :nose3:

Напевно канадського Дiму росiйського походження пан coolzak вже виховав, тепер взялися за мене. :D Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

А що з цитатою Тараса Григоровича не так?

 

http://uapolitics.com/topic/31735-od%D1%96nnarot/page-2?do=findComment&comment=867414

 

 

Звичайно думали з дружиною що робити, на початку 2000-их мало хто мiг здогадуватися, що дiйде до такого звiздеця.

 

В Україні тим самим займався з 90-тих до 2007

 

так в начале двухтысячных или в 2007-м? :nose3:

 

по сути.

переезд в моцквабад был Вашим осознанным выбором, никакой "случайности" тут не было. Все моцкали тяготеют в моцкве, для них это Мекка. Дальше моцквы мира нет.

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

...так в начале двухтысячных или в 2007-м? :nose3:

Дружина москвичка не значить що тобi автоматом усе дадуть. Десять рокiв я до вiнницьких земель її привчав, привчав, а вона все за свою московiю. Поки документи, поки вакансiю пiдходящу знайшов (я ще так неквапливо шукав, може вона передумала б...), пройшли роки...

І його дружину.

 

Оні адіннарот.

Неправильно. Одна сiм'я. :D

 

ПиСи

Так, я все одно флудер та офтопщик, а ви чого?

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...