Перейти до змісту

Готовы к похолоданию?


GarryN

Recommended Posts

В Сходнице третий день снег. На Рождество обещают -25, ощущение как -31. И мне все это до Херсона. Николаевцы обещают дороги закрыть...

Как заводить машину с АКПП при минус 25? До этого только механика была. У меня семья в машине, вот думаю, может 9-но выехать? Может дороги почистят

Link to comment
Share on other sites

В Сходнице третий день снег. На Рождество обещают -25, ощущение как -31. И мне все это до Херсона. Николаевцы обещают дороги закрыть...

Как заводить машину с АКПП при минус 25? До этого только механика была. У меня семья в машине, вот думаю, может 9-но выехать? Может дороги почистят

я бы отложила отъезд, если есть возможность

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В Сходнице третий день снег. На Рождество обещают -25, ощущение как -31. И мне все это до Херсона. Николаевцы обещают дороги закрыть...

Как заводить машину с АКПП при минус 25? До этого только механика была. У меня семья в машине, вот думаю, может 9-но выехать? Может дороги почистят

Нормально заводится, я заводил. Только подержать ключ в режиме зажигания до старта пару секунд, чтобы бензонасос создал нужное давление до того, как стартер начнет крутить.

 

Никаких шаманств с рычагом после старта, просто нежно ехать, возможно в зимнем режиме, если таковой в коробке есть.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Как заводить машину с АКПП при минус 25? До этого только механика была. У меня семья в машине, вот думаю, может 9-но выехать? Может дороги почистят

Оставлял как-то свой Prius на пару недель на открытой стоянке в аэропорту Катовице, морозы были точно больше -20°C. Завелся как родной без вопросов. А вот  намерзший на тормозных дисках лед несколько напрягал.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

-19 сейчас.

Я уже думаю не про погоду здесь, а штормовое и его последствия в пути. Николаевщина, Херсонщина и прочий

та вот именно

снегопад на стыке фронтов

сам посмотри http://rp5.ua/%D0%9F%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0_%D0%B2_%D0%A5%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BE%D0%BD%D0%B5_(%D0%B0%D1%8D%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Туман у Сєвєродонецьку, 0 градусів. На сьогодні дощ і сніг. На вихідні від мінус 3 до +2. Сильні морози на наступний тиждень змінили на мінус 2 - 7, а наступні вихідні знов до +3. Але коли фронти танцюватимуть майже на одному місці, усе може статися.

Link to comment
Share on other sites

:)

 

В Полтаві вже 0  ( сб) та -1 (нд)..

Не пройшло і пві-години. Чітко працюють.

 

 http://www.accuweather.com/en/ua/poltava/325523/hourly-weather-forecast/325523

 

Молодці америкоси !  Знову прогноз посунули.. :D

 

 

 

  • TODAY JAN 6
     
    -6° /-7°C
    Colder with snow, 1-3 cm
  •  
  • SAT JAN 7
     
    -2° /-4°
    Snow, accumulating 2-4 cm
    More
  •  
  • SUN JAN 8
     
    -2° /-10°
    Snow at times, 1-3 cm
    More
  •  
  • MON JAN 9
     
    -4° /-10°
    Cloudy with snow showers
    More
  •  
  • TUE JAN 10
     
    -8° /-12°
    Cloudy and cold with flu
Link to comment
Share on other sites

Шуткуємо? Це добре. Пошуткуємо ще раз, коли прийдуть платіжки за тепло...

 

А що залишилось ?  Плакати ? Я тя умоляю.  :)  Вже прийшли . Два місяці.

 

Наприклад, в жовтні вони порахували нижчу температуру ніж в листопаді.

Бо баланс був не на їх користь і вони б мали корегувати в нашу кишеню, а не їх.

А за листопад в мене біля 2 300 за 60 кв.

 

З них 404 "корегуюча поправка за температуру".

Так що вони влуплять в рахунок що забажають . Льохко. 

 

Під плітки про морози по -25.. А ми їм допомагаємо рознаняти цю "зраду"..

Link to comment
Share on other sites

Шуткуємо? Це добре. Пошуткуємо ще раз, коли прийдуть платіжки за тепло...

Пошуткуємо, коли наприкінці січня чи в лютому, коли в ПСГ залишиться газу менше 30%, а тиск в них впаде атмосфер до 15, раптом прийдуть морози під 30.

Link to comment
Share on other sites

Пошуткуємо, коли наприкінці січня чи в лютому, коли в ПСГ залишиться газу менше 30%, а тиск в них впаде атмосфер до 15, раптом прийдуть морози під 30.

 

 

Угу. А ці монополісти шмалять до речі нє-падєцкі аби побільше об*ємів повісити на населення.

В мене все утеплене давно і тепер кватирки навстіж.

Випускаю свої гроші. От нафіга..  

Link to comment
Share on other sites

Туман у Сєвєродонецьку, 0 градусів. На сьогодні дощ і сніг. На вихідні від мінус 3 до +2. Сильні морози на наступний тиждень змінили на мінус 2 - 7, а наступні вихідні знов до +3. Але коли фронти танцюватимуть майже на одному місці, усе може статися.

У  Вас  там  у  порівнянні  з  нами (якби  не  дощ),  то  просто  Сахара.  Але  нехай  буде  у  нас  на  Заході  дуже  холодно , згідні  терпіти,  а  на  Сході  щоб  була  відлига,  бо  нашим  хлопцям  на  передовій  зовсім  непереливки.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...