Перейти до змісту

і про позитив. сьогоднішні мої фото весни . з заміста


Aelit

Recommended Posts

ти бачиш сніг? снігу зовсім трохи в угловинах та й то на північних схилах.

 

да.

его зовсім трохи в угловинах, та й то на північних схилах...

 

но я ап том, что снег еще может выпасть. :fp1:

чиста гипотетически. 

Link to comment
Share on other sites

да.

его зовсім трохи в угловинах, та й то на північних схилах...

 

но я ап том, что снег еще может выпасть. :fp1:

чиста гипотетически. 

 

та ясно, но шоб выпасть он должен где-то быть, бо откуда ж тогда он выпадет

:nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

які претензії до фоток. немає яскравої зеелні природи та блакиті неба? так йопт - натура така - 5 березня помірноконтинентальної кліматзони

 

зи той же фотік але з дорогим портретніком і влітку

 

http://picua.org/img/2017-03/05/d2c69mhfr9vo1aem7x16x1awu.jpg

Link to comment
Share on other sites

хозя завтра береш свій нормальний фотік фоткаєш натуру і викладаєш тут в цій гілці. покажи мені окриворукому як тре знімати хехе. а як ні то ти галімий песдабол))

Link to comment
Share on other sites

 

 


які претензії до фоток. немає яскравої зеелні природи та блакиті неба? так йопт - натура така - 5 березня помірноконтинентальної кліматзони

 

Резкости нету! Мытые они какие то у тебя вышли. Купи себе телефон с хорошей камерой, а кит выкинь нахер!


 

 


а як ні то ти галімий песдабол)

 

Это кто сказал?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Резкости нету! Мытые они какие то у тебя вышли. Купи себе телефон с хорошей камерой, а кит выкинь нахер!

 

 

 

Это кто сказал?

чекаю взавтра твої фоток завтрашньої натури. а як ні то - як я вже сказав - ти галімий укрпестапол хехе

Link to comment
Share on other sites

в мене окрім кітовського - немає ширіка. є ще панасониковський ультразум  з стьоклами тіпа лейка . чи карлцайс не помню але він в києві . я зара сиджу замістом

Link to comment
Share on other sites

навіть не витрачайсь. канкурєнція на дєржатія припиздентської табуретки в цьому бантустані високак. не трать житття стати лідером по пестабольству

 

краще от скажи - тільки не списди - ти звідки на черкащину понаїхав. бо такий кацапів у нас там не водилось. отже ти понаєхавший або взагалі навозний.

Link to comment
Share on other sites

 

 


краще от скажи - тільки не списди - ти звідки на черкащину понаїхав.

 

Я на черкащину токо на рыбалку езжу, на Кедину Гору, правда года 4 уже как не был, переместился под Херсон..

Link to comment
Share on other sites

Я на черкащину токо на рыбалку езжу, на Кедину Гору, правда года 4 уже как не был, переместился под Херсон..

о. так. чую касцапом тхне. тож звідки ти? верняк ти не українець а кацап хехе. давай колись ))

Link to comment
Share on other sites

 

 


о. так. чую касцапом тхне. тож звідки ти? верняк ти не українець а кацап хехе. давай колись ))

 

Так тут никакого секрета нету, родился я в сибири а с 2-х лет живу тут, а чё там теб тхне то не ко мне, я от тебя далеко..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...