Перейти до змісту

Привіт Фупчеги


Uki

Recommended Posts

не принижуй себе.невже хочеш стати прототипом приказки-я біг за вами щоб сказати які ви мені не цікаві?КАМОН.не будь моською.

я нізаким не біжу

 

я свідомо пішов на вічний бан на фупі

Link to comment
Share on other sites

я нізаким не біжу

 

я свідомо пішов на вічний бан на фупі

то до чого ти тут просиш іншим написати який ти грізний і які слова ти маєш для них? це і є-моська,що біжить за возом і хоч погавкає та зігріється....нічого персонального ,просто забудь і не ні згадуй,ні хвалися принципіальністю ходіння на бан чи просьби передати своє фе.вмерла так вмерла.ІМНО

Link to comment
Share on other sites

то до чого ти тут просиш іншим написати який ти грізний і які слова ти маєш для них? це і є-моська,що біжить за возом і хоч погавкає та зігріється....нічого персонального ,просто забудь і не ні згадуй,ні хвалися принципіальністю ходіння на бан чи просьби передати своє фе.вмерла так вмерла.ІМНО

- ніхто нічого б не передавав - то є відповідь на висєр бикухи на мою адресу на притулчиній одмінці - насінг персонал - просто обмін думками кросфорумно - знаю вона регулярно читаю політікс ))

Link to comment
Share on other sites

- ніхто нічого б не передавав - то є відповідь на висєр бикухи на мою адресу на притулчиній одмінці - насінг персонал - просто обмін думками кросфорумно - знаю вона регулярно читаю політікс ))

ОК :)

Я не фупчик уже куй знает скоко и с некоторых пор даже не республиканец.

:D  ПРО ТО і мова. :) ......колишні.

Link to comment
Share on other sites

пояснюю. До так званої "пісочниці" запхали. Так, за закидання лайна на вентилятор. Це Світлана сказала.

Я тут ні до чого, взагалі по справах виходила, повертаюся - ви і гізмо з якогось бодуна закреслені. Сказала, все, що з того приводу думаю з позначками *thumb down*.

 

В мене все.

 

і +++ Коту

 

Так за кидання лайна мене потім випустили вроді

Link to comment
Share on other sites

мало того

потом возвращаетесь на ФУП и рассказываете, что вам тут было скучно и плохо, и общались вы тут с отвращением

 

Я і тут кажу шо тут скучно. Мене б тут безкінечно фома банив би якби я тут спілкувався в такій манері як на ФУПі. 

Link to comment
Share on other sites

слухай накуй тобі той притулкин правослабний бетонний фуп га?

 

тут в тисячу разі вкраще - немає фсбешної ригопедрівської мудачуківської цензури - немає  царєвни жаби свєти якійеорона передавила міжушний нєрв і яка він хронічного недойобу включила сіндром вахтьора на фупі на 100 %

 

забий і приєднуйся сюди резідентом а не турістом. визначайся й закривай двері. а то протяг))) мазолтов

Link to comment
Share on other sites

Я і тут кажу шо тут скучно. Мене б тут безкінечно фома банив би якби я тут спілкувався в такій манері як на ФУПі.

 

Не скучно, а нудно, це по-перше, по-друге, я взагалі нікого не баню, крім кацапів і підхуйлятників, яких у нас, на відміну від притулку, майже нема. Мені є чим зайнятися і так.
Link to comment
Share on other sites

Не скучно, а нудно, це по-перше, по-друге, я взагалі нікого не баню, крім кацапів і підхуйлятників, яких у нас, на відміну від притулку, майже нема. Мені є чим зайнятися і так.

Та ображались би і жалувались би тобі, а ти б банив. 

Для мене слово скучно має трохи інший відтінок

Link to comment
Share on other sites

Та ображались би і жалувались би тобі, а ти б банив. 

Для мене слово скучно має трохи інший відтінок

я як поціновувач наших народних приказок - = тобі нудно? то насери то будеш удвох (с) юкі нічого особистого - просто мудрість мудрого українського народу)

Link to comment
Share on other sites

я як поціновувач наших народних приказок - = тобі нудно? то насери то будеш удвох (с) юкі нічого особистого - просто мудрість мудрого українського народу)

 

Аеліт, тебе там забанили бо у тебе трохи дах поїхав. Слав так казав.

Link to comment
Share on other sites

Аеліт, тебе там забанили бо у тебе трохи дах поїхав. Слав так казав.

слав багато чого сказав. якщо у тебе авторитет фанат ригоприпиздентів -  то радий за тебе))

 

слав ще казав що це правильно що далбас править україною бо він її кормить - отже все справедливо.хехе

Link to comment
Share on other sites

ці фсбешні сраколизи - слав і бикуха - мене постійно банили по 4,7) а коли я задав пряме питання - за яку партію я ботю - слав висрався шлакоблоками і забанили по 4,2 4,6 - потім бикуха висралась що тае аеліт не бот)))

 

питання якого хера мене банили постійно по 4,7))

 

свавілля - тобто порушення власних правил укродменестарцією - на всіх рівнях - від сраного фупівського до припизденстського - яскрава ознака бантустантства нашого суспільства))

Link to comment
Share on other sites

слав багато чого сказав. якщо у тебе авторитет фанат ригоприпиздентів -  то радий за тебе))

 

слав ще казав що це правильно що далбас править україною бо він її кормить - отже все справедливо.хехе

 

Танунах, авторитет  :bluet:

Просто його позиція як би демонструє їхню логіку.

Link to comment
Share on other sites

Танунах, авторитет  :bluet:

Просто його позиція як би демонструє їхню логіку.

яка там в сраці логіка. вони мене і інших постіно банять по 4,7 а коли я почав вимагати від слава ( з бикухою там вже все зрозімуло - гундяївське правослабіє головного моска сіндром вахтьора хронічний недойоп та презенти моніторами))) на яку партію на його думку як банхамера я ботю всі роки з серпня 2006 - воно обісралось гранблоками і забанило хехе

 

 

форум на якому постійно банять реальних героїв добровольців типу Фінікса - з якого пішли Гео та Андреас ( вірніше їм буквально одменесрація послала нахуй- для них герої вєстімо терористи) то не є український форум під час війни-ато. причому реальних потрохоботів типу шаріка звіяда потейто - ніколи ен банять - вєстімо мінстець приплачує  - а бикуха вєстімо бере не лише моніторами і борзими щєнками а й дєньзнаками))

 

притулка зкотилась до рівня обговорення пушапу та туалетної бумаги - оце і всі запеклі політичні баталії)) - 

 

інтернет великий хехе

Link to comment
Share on other sites

Поки що виглядає так що бан таки за те питання про Українську мову. Просто чось вони гальманули, і забанили аж через пару днів після того.

ім нужно било пасавєтоваться з шефом

 

але ти той. якщо ти маєш таку думку туди вертатись після розбану - краще зі мною не спілкуйся. бикуха і слав як і всі гавнолюди - мстиві )))забанять за порочащія тібя связі))

Змінено користувачем Aelit
Link to comment
Share on other sites

з гозетою чорної вдови - узбецькою правдою - все зрозуміло.

 

як ти думаєш про що може свідчити фотки кацапського агентства РІАНОВОСТІ розміщені в узбецькій правді?

 

про те що узбецька правда сидить на підсосі у кацапів

 

http://uapolitics.com/topic/15560-uzbekskaia-pravda-prodolzhaet-radovat-chitatele/page-31

Link to comment
Share on other sites

ім нужно било пасавєтоваться з шефом

 

але ти той. якщо ти маєш таку думку туди вертатись після розбану - краще зі мною не спілкуйся. бикуха і слав як і всі гавнолюди - мстиві )))забанять за порочащія тібя связі))

 

Та мені пох. Там вже практично ні з ким спілкуватись. Останні пару місяців виключно за інерцією пишу без особливого натхнення та задоволення. 

Link to comment
Share on other sites

з гозетою чорної вдови - узбецькою правдою - все зрозуміло.

 

як ти думаєш про що може свідчити фотки кацапського агентства РІАНОВОСТІ розміщені в узбецькій правді?

 

про те що узбецька правда сидить на підсосі у кацапів

 

http://uapolitics.com/topic/15560-uzbekskaia-pravda-prodolzhaet-radovat-chitatele/page-31

 

Я цей ресурс взагалі не читаю після загибелі Гонгадзе. На УП лише форум цікавий був

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...