Перейти до змісту

Почему, я хотела голосовать за Порошенко.


LAR

Recommended Posts

Во первых, неужели вы сами поверили в этот темник "выборы надо провести в один тур"?

Во вторых, если вы сейчас не скажете Порошенко - выбирай или бизнес или президентство то вариантов у вас после выбора не будет.

А будут очередные грабли

 

Если закончится так как задумывалось, пять баллов Пете!

Сука, после зрелищного на весь мир Майдана на грабли "Только проходного!", "Петя стабилизирует" и "Выборы в один тур!". Стоимость - один соцопрос.

 

Реально, во все ликбезы по политике!  :tu:  :tu:  :tu:

Змінено користувачем pozitiff
Link to comment
Share on other sites

Если закончится так как задумывалось, пять баллов Пете!

Сука, после зрелищного на весь мир Майдана на грабли "Только проходного!", "Петя стабилизирует" и "Выборы в один тур!". Стоимость - один соцопрос.

 

Реально, во все ликбезы по политике!  :tu:  :tu:  :tu:

 

І навіть 'болєзним' не прикидався, як деякі 'страдаліци за народ'. :pleasant: 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бачу єдину перевагу Поросєнка перед Юлькою.

Коли почнеться Третій (і останній) Майдан - Його буде набагато легше видлубати з президенського крісла, ніж "Вону".

Link to comment
Share on other sites

Бачу єдину перевагу Поросєнка перед Юлькою.

Коли почнеться Третій (і останній) Майдан - Його буде набагато легше видлубати з президенського крісла, ніж "Вону".

 

А мира хватит, чтобы смотреть на украинские майданы?

Заебет же всех, не?

Link to comment
Share on other sites

Бачу єдину перевагу Поросєнка перед Юлькою.

Коли почнеться Третій (і останній) Майдан - Його буде набагато легше видлубати з президенського крісла, ніж "Вону".

 

 

важко було вону із премєрського крісла виганяти? кров мабуть пролив, Андрійовичу?

болять і досі рани, отримані в боях за вигнання Вони?

Link to comment
Share on other sites

Это не я написала, а дала ссылку на информацию.

Причем, для тех, кто тут и там рассказывал сказки о заказах Минобороны для порошенковского завода в Севастополе (было опровергнуто), затем перешли к его "кондитерке" в РФ - типа, что арестовали счета, а потом Петя разрулил под договоренности с РФ, оказалось - опять брехня. :pleasant:

 

 

Слава бреше виключно для користі українських манюпасів! 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

важко було вону із премєрського крісла виганяти? кров мабуть пролив, Андрійовичу?

болять і досі рани, отримані в боях за вигнання Вони?

Не я її туди садив, ні я її звідти "попросив".

А те, що я по-батькові Андріойвич, як і дрищатий виродок і зрадник "ющ" - так це не моя провина, шановний.

І я не розумію Вашого тону. 

Щось особисте?

P.S. Як на мене, що Вона, що Поросенок - дві купи лайна. Одна вже висохша, інша - свіжа.

Link to comment
Share on other sites

А мира хватит, чтобы смотреть на украинские майданы?

Заебет же всех, не?

 

Аби нас влада не заїбала.

Але вже зайобує.

Люди останні копійки на армію віддають, а ці виродки дуповозок собі на 75 лямів купили (юльки відзначились).

Лесю Оробець курви так підло "злили" (це вже кличка з поросенком робота).

Мені на неї (Лесю) особисто ... все рівно, але так же ж не робиться.

Тобто я бачу, що за своїми справами що ті, що інші не набагато кращі за синьодупих виродків - ригів.

P.S. До речі, третій Майдан таки буде, але швидкий та мирний. Якщо першим указом нового Президента не буде указ про розпуск старого парламенту та дострокові вибори нового. Але тоді знесуть і нового Президента к хуям. Десь так... 

Змінено користувачем Андрійович
Link to comment
Share on other sites

А мира хватит, чтобы смотреть на украинские майданы?

Заебет же всех, не?

Ви особисто можете не дивитися, якщо такий "зайобаний" Віднем.

Змінено користувачем Андрійович
Link to comment
Share on other sites

важко було вону із премєрського крісла виганяти? кров мабуть пролив, Андрійовичу?

болять і досі рани, отримані в боях за вигнання Вони?

І не перетворюйтесь на кацапа, будьте толєрантним.

Link to comment
Share on other sites

Во первых, неужели вы сами поверили в этот темник "выборы надо провести в один тур"?

Во вторых, если вы сейчас не скажете Порошенко - выбирай или бизнес или президентство то вариантов у вас после выбора не будет.

А будут очередные грабли

Да пох эти страсти.  Выбирать надо быстро и Петя наиболее вероятный победитель гонки.  Даже естле рейтинг его и дутый

Link to comment
Share on other sites

Бачу єдину перевагу Поросєнка перед Юлькою.

Коли почнеться Третій (і останній) Майдан - Його буде набагато легше видлубати з президенського крісла, ніж "Вону".

Дай Бог чтоб не было больше никаких майданов.  Всем известно, что история повторяется в виде фарса.  У нас трагический фарс получился на последнем Майдане, чего получится в следующий раз лучше и не думать

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...