Перейти до змісту

Почему, я хотела голосовать за Порошенко.


LAR

Recommended Posts

А как он это мог замовчаты??? Это же всем доступная информация...

И легко от слеживается продал или нет. Не продал!

Как же он может страной управлять если не в состоянии оперативно продать пару заводов?

 

Или для вас, штатных пропагандистов, это значения не имеет?

 

Так от коли не продасть, тоді будуть підстави рвати жопу і пускати піну з рота. :slobber:

 

Штатні пропагандисти тут в основному від аферистки, у якої офіційно нічого немає, 'савсєм бєдная', а живе на хаті у знайомих. :fp1: 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не хочу, но проголосую. B-)

Надо поскорее закончить с этой жуткой неопределенностью и бардаком.

Оооо, после выборов бардак только начинается. Закупайте поп-корн и включайте канал Рада

Link to comment
Share on other sites

Из маленького зла , вырастает большая беда. Путин тоже маленький. :shuffle:

якраз це було б непогано. Гірше, коли маленьке б залишились маленьким. Для України це вже неприйнятне

Я очікую від Порошенка, що він буде великим. Мільярди, що він заробив, треба було захищати. Оскільки в нашій країні рейдерство було нормальним, то , сподівають, він розуміється не лише на економіці, але й на війні. В крайньому разі, знає, до кого звертатись, щоб Гіркіна грохнув якийсь профі- кілер. Бо на наших військових вже надії мало. Вони лише з/п можуть одержувати та звіти липові писати 

Link to comment
Share on other sites

Так от коли не продасть, тоді будуть підстави рвати жопу і пускати піну з рота. :slobber:

 

Штатні пропагандисти тут в основному від аферистки, у якої офіційно нічого немає, 'савсєм бєдная', а живе на хаті у знайомих. :fp1:

 

Ты будешь жопу рвать и пену пускать? Или найдешь тысячу и одно оправдание пачиму исчо не прадал.

Как дрыщи оправдывали день крокив тупцювания Ющенко - мол никто не обещал пройти их за один год :D

Link to comment
Share on other sites

Может быть они не сектанты а боты на зарплате. Это я точно не знаю.

Но если не растекаться мыслью на эту мелочь, можете объяснить "логику" почему наличие заводов в Фашераше и Севасе, арестованные счета кандидата в президенты Украины является "мелочью" для избирателя.

может и не мелочь.  А может и никакой рояли это не играет.  Лично я хз. Я вспоминаю эпоху подсиживания Юлей Андреича и помню, что у Пети хватило ума не ввязываться в склоки со вздорной бабой.  Глядишь и на посту президентском мудрым будет

Змінено користувачем Veni-vidi
Link to comment
Share on other sites

стисняюсь спросить, а что ж такого своево ты наработал?

 

 

будинок, сімю, карєру, власний світогляд, побудований на за а не анти.

Тому маю право зневажати гоблінів типу тебе, які окрім кривлятись і інфантильно сюсюкати ні на що у житті не здатні

Link to comment
Share on other sites

якраз це було б непогано. Гірше, коли маленьке б залишились маленьким. Для України це вже неприйнятне

Я очікую від Порошенка, що він буде великим. Мільярди, що він заробив, треба було захищати. Оскільки в нашій країні рейдерство було нормальним, то , сподівають, він розуміється не лише на економіці, але й на війні. В крайньому разі, знає, до кого звертатись, щоб Гіркіна грохнув якийсь профі- кілер. Бо на наших військових вже надії мало. Вони лише з/п можуть одержувати та звіти липові писати 

я бы не гнал так уж на военных.  Они сейчас своими жизнями расплачиваются за чужие грязные игры

Link to comment
Share on other sites

будинок, сімю, карєру, власний світогляд, побудований на за а не анти.

Тому маю право зневажати гоблінів типу тебе, які окрім кривлятись і інфантильно сюсюкати ні на що у житті не здатні

прикольно слышать упреки в инфантилизме от инфантила-импотента)

Поговорим об окрошке?  Или Качановке?  Или о твоих подвигах на Майдане?

Link to comment
Share on other sites

может и не мелочь.  А может и никакой рояли это не играет.  Лично я хз. Я вспоминаю эпоху подсиживания Юлей Андреича и помню, что у Пети хватило ума не ввязываться в склоки со вздорной бабой.  Глядишь и на посту президентском мудрым будет

Ну этого несколько мало для президентской табуретки. Многие тогда не ввязывались в склоки пасечника

А вот наличие бизнеса взагали, а в стране напавшей на Украину в особенности - это серьезный тормоз в любой нормальной стране.

Даже не тормоз а табу для кандидата в президенты.

Но украинцы особенно мудрый народ. Без забобонов.

Это же они смогли преодолеть другое табу - не избирать зэков в президенты.

Преодолеют и это. Я верю! Потому что знаю - бег по граблях национальный вид спорта украинцев! :X

Link to comment
Share on other sites

Малиш, ти щось там собі вигадав і намріяв, як ти в ролі ізоблічітєля, а я виправдовуюсь

 

насправді ти у ролі цуцика, який біжить за велосипедом і намагається дядю укусити за підошву.... можу далі поїхати, а можу дать з носка в пасть, дивлячись який настрій буде   ;)

Link to comment
Share on other sites

Ну этого несколько мало для президентской табуретки. Многие тогда не ввязывались в склоки пасечника

А вот наличие бизнеса взагали, а в стране напавшей на Украину в особенности - это серьезный тормоз в любой нормальной стране.

Даже не тормоз а табу для кандидата в президенты.

Но украинцы особенно мудрый народ. Без забобонов.

Это же они смогли преодолеть другое табу - не избирать зэков в президенты.

Преодолеют и это. Я верю! Потому что знаю - бег по граблях национальный вид спорта украинцев! :X

а у нас есть варианты?  Нам нужно провести Выборы в один тур, наиболее вероятный победитель это Петя

Link to comment
Share on other sites

Малиш, ти щось там собі вигадав і намріяв, як ти в ролі ізоблічітєля, а я виправдовуюсь

 

насправді ти у ролі цуцика, який біжить за велосипедом і намагається дядю укусити за підошву.... можу далі поїхати, а можу дать з носка в пасть, дивлячись який настрій буде   ;)

то-есть о подвигах своих ты предпочитаешь умолчать? :D

Из скромности видимо

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Это не я написала, а дала ссылку на информацию.

Причем, для тех, кто тут и там рассказывал сказки о заказах Минобороны для порошенковского завода в Севастополе (было опровергнуто), затем перешли к его "кондитерке" в РФ - типа, что арестовали счета, а потом Петя разрулил под договоренности с РФ, оказалось - опять брехня. :pleasant:

ну ти як вперше в перший клас (з юльками стикаєшся) :D  Самій не смішно шукати правду в юлькологіці? ;o

Link to comment
Share on other sites

мрієш про новий диван?  набридла хрущовка і храп за стіною? 

постарайся більше працювати. будеш більше заробляти і шоппінг не здаватиметься тобі метою життя

а я учора ленд ровер купив, хочеш покатаю?    :gigi:

Link to comment
Share on other sites

мрієш про новий диван?  набридла хрущовка і храп за стіною? 

постарайся більше працювати. будеш більше заробляти і шоппінг не здаватиметься тобі метою життя

а я учора ленд ровер купив, хочеш покатаю?    :gigi:

ты лучше поясни почему ты окрошку за Улин счет трескать в первых рядах поперся, а во время отсидки даже передачку ей не смастырил какую. Для такого зажиточного чувака это тем-более стыдно

Link to comment
Share on other sites

так і закончілі ж... правда, ненадовго

 

був консенсус олігархів, був моноліт влади, по ТБ не розказували більше про гризню політиків, Юлька сідєла і не гавкала на уважаємих людєй, скрізь звучали реляції про рост жиров у маслє.... і потім такой облом    :(

 

щас народ хоче вєрнуть всьо взад

Link to comment
Share on other sites

так і закончілі ж... правда, ненадовго

 

був консенсус олігархів, був моноліт влади, по ТБ не розказували більше про гризню політиків, Юлька сідєла і не гавкала на уважаємих людєй, скрізь звучали реляції про рост жиров у маслє.... і потім такой облом    :(

 

щас народ хоче вєрнуть всьо взад

 

Так Лукашенко за полгода все бордюрчики выкрасит, сам же предлагал. Только ж, обманет и власть не уступит.  :)

Link to comment
Share on other sites

ты лучше поясни почему ты окрошку за Улин счет трескать в первых рядах поперся, а во время отсидки даже передачку ей не смастырил какую. Для такого зажиточного чувака это тем-более стыдно

 

 

:gigi:

забавно, що шарова окрошка живе незаживаючою раною в твоїй душі. Мені приємно знати, що ти слідкуєш за моїм життям і рвеш на жопі волосся стікаючи жовчу.

Але я окрошку не їв. Хотілось поговорити, а із повним ротом тільки жлоби говорять. Та і взагалі я окрошку не їм, не люблю це блюдо. Щоб ти знав, може пригодиться

А поїхав щоб зустрітись із цікавими людьми. Що це буде персонально Тимошенко, стало приємною несподіванкою. А про ресторан взагалі мова не ішла.

А передачку від мене юля навряд би приняла. По-перше, у неї їх вистачало. По-друге, навряд вона мене запамятала по одній невеликій зустрічі. У її ситуації стрьомно їсти харчі від якогось незнайомого чувака.

Приємно, що несправедливе увязнення закінчилось. Хотілось би щоб і кати були покарані. Включаючи і Паскуду.

Link to comment
Share on other sites

:gigi:

забавно, що шарова окрошка живе незаживаючою раною в твоїй душі. Мені приємно знати, що ти слідкуєш за моїм життям і рвеш на жопі волосся стікаючи жовчу.

Але я окрошку не їв. Хотілось поговорити, а із повним ротом тільки жлоби говорять. Та і взагалі я окрошку не їм, не люблю це блюдо. Щоб ти знав, може пригодиться

А поїхав щоб зустрітись із цікавими людьми. Що це буде персонально Тимошенко, стало приємною несподіванкою. А про ресторан взагалі мова не ішла.

А передачку від мене юля навряд би приняла. По-перше, у неї їх вистачало. По-друге, навряд вона мене запамятала по одній невеликій зустрічі. У її ситуації стрьомно їсти харчі від якогось незнайомого чувака.

Приємно, що несправедливе увязнення закінчилось. Хотілось би щоб і кати були покарані. Включаючи і Паскуду.

ипу ты накатал :fp1: Таки совесть гложет?

Прости, я стока тебя за раз не осилю)  Извинения твои излишни здесь.  Просто не пытайся претендовать на звание совести ходячей при таком гнилом нутре. Тихо будь в общем

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

йопт, про які ізвінєнія воно ото там шепче?    :weep:

видать на грунті життєвих невдач комплекс розвинувся компенсаторним, уявив себе інтернетним ястрєбом.

предяви кидає. ізвінєній чекає....  обнять і плакать, мамина поця

Link to comment
Share on other sites

йопт, про які ізвінєнія воно ото там шепче?    :weep:

видать на грунті життєвих невдач комплекс розвинувся компенсаторним, уявив себе інтернетним ястрєбом.

предяви кидає. ізвінєній чекає....  обнять і плакать, мамина поця

так и знал, что ты на "извинения" поведешься  :D  От ты нещясте

Я тебе о том, что если не являешься ничем особо то постарайся скромнее быть и меньше учить и поучать

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ты будешь жопу рвать и пену пускать? Или найдешь тысячу и одно оправдание пачиму исчо не прадал.

Как дрыщи оправдывали день крокив тупцювания Ющенко - мол никто не обещал пройти их за один год :D

 

Я ж не сектант таке робити, залишу це платним кликушам клишоногої аферистки. :weep:

 

На Петра дивлюсь чисто з прагматичної точки зору та ікону з нього не роблю, як і всі нормальні люди.

 

То як там юлька, на чиїй хаті живе і чим розраховується ? В декларації ж голяк, а натурою вже застара, ніхто не поведеться.  :lol2: 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а у нас есть варианты?  Нам нужно провести Выборы в один тур, наиболее вероятный победитель это Петя

Во первых, неужели вы сами поверили в этот темник "выборы надо провести в один тур"?

Во вторых, если вы сейчас не скажете Порошенко - выбирай или бизнес или президентство то вариантов у вас после выбора не будет.

А будут очередные грабли

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...