Перейти до змісту

В Мариуполе взорвался джип, погиб сотрудник СБУ (ФОТО+ВИДЕО)


Françoise

Recommended Posts

укр держава це як центробанк попандопуло хехе

 

звання посади нагороди  ніц не вартують. це все бутафорія. )) що прикриває тотальну корумпованість.

 

"бєрі всьо я сібє єщьо нарісую"

 

(

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

100%. Ихние уже даже не детки а внучки выходят на " подиум ", типа Паши Розенка.

 

Дед был начальником Госплана Украины, кто не знал.

дался вам тот паша розенка..

а деток сейчас пол рады

Link to comment
Share on other sites

В 39 и уже полковник?... Здорово!

 

різні випадки бувають. Комбат феодосійських морпехів теж чи то у 39 чи у 40 полковником став.

Але то таки скоріше вийняток

Link to comment
Share on other sites

а ти думаєш звідки у нього мульйони на крузери хехе. піймав - відпустив - з відпускних трохи отстігнув грицаку і порошенку на общак - решту собі на крузак - профіт хехе

 

Спробував знайти в неті статистику по вирокам. Ось на початок 2015 року. Пізніше нічого не знайшов.

 

 

 

За все время АТО в тюрьму посадили аж одного диверсанта и одного террориста 18 апреля 2015 в 10:15 

 

Больше читайте здесь: http://zn.ua/POLITICS/za-vse-vremya-ato-v-tyurmu-posadili-azh-odnogo-diversanta-i-odnogo-terrorista-173432_.html

 

До речі, назва в Дзеркалі Тижня неточна. Терориста засудили умовно..

 

 

 

http://image.zn.ua/media/images/original/Apr2015/113647.jpg

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

А где все эти сепары   

 

1 - кладбище 

 

  2. в СИЗО 

 

  3. получили приговоры судов  и отбывают срок 

 

  4 обменены на наших пленных

-------------------------------------------------------. 

 У нас чем круче антикоррупционер   тем больше джип. Нужно жить по средствам это первое правило  а потом все остальное.  

Link to comment
Share on other sites

різні випадки бувають. Комбат феодосійських морпехів теж чи то у 39 чи у 40 полковником став.

Але то таки скоріше вийняток

ну феодосійські морпіхи безумовно знатно відзначились при обороні феодосії ))) зокрема і криму взагалі

Link to comment
Share on other sites

ну феодосійські морпіхи безумовно знатно відзначились при обороні феодосії ))) зокрема і криму взагалі

 

з принципом "молчі за умного сойдьош" пан вочевидь не знайомий

вони були одни з тих небагатьох, хто таки відбивався

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

з принципом "молчі за умного сойдьош" пан вочевидь не знайомий

вони були одни з тих небагатьох, хто таки відбивався

їхнє завдання і присяга було не відбиватись а боронити територію і суверенітит. те що вони вчинили підпадає під кк україни - порушення присяги і дезертирство - як і решта 25 000 зсу і 2 500 сбушників в криму - не кажучи вже про банду мвд і банди прокурорів суддів митнимків митарів

 

але - народу пох - народ то схавав бо не бачить в тому нічого ненормального. корумпованість для народу норма.

Link to comment
Share on other sites

з принципом "молчі за умного сойдьош" пан вочевидь не знайомий

вони були одни з тих небагатьох, хто таки відбивався

З цього місця детальніше. Яким чином ? Пані вирішила створити легенду ?

Link to comment
Share on other sites

наскільки я паматаю - при героїчній обороні зсу сбу етс криму загинув лиш один військовослужбовець зсу - якого застрелили в гуртожитку. решта героїчно зрадивши присязі дезертирувала - або на материкову україну - а ті в кого вся рідня в криму -  спокійнісінько героїчно переприсягнули хуйлу .

 

з 2400 сбушників в україну вернулись 239 - - і то не факт що то не кроти - решта є героїчно допомагала хуйлу окуповувати крим . цфри по кількості героїчних дезертирів з зсу - не цікавився - але імхо десь біля половини.

 

то є факт. героїчний драп з криму - то ганьба. мені соромно. але українцям пох для них то норма(

 

вангую сотні потуг створити легендит про міфічну героїчну оборону зсушниками та сбушникми криму - тільки вона була настільки секретною що про неї тоді ніхто не чув.

 

і ще буде легенда про героїчних українських підводників))

Змінено користувачем Aelit
Link to comment
Share on other sites

наскільки я паматаю - при героїчній обороні зсу сбу етс криму загинув лиш один військовослужбовець зсу - якого застрелили в гуртожитку. решта героїчно зрадивши присязі дезертирувала - або на материкову україну - а ті в кого вся рідня в криму -  спокійнісінько героїчно переприсягнули хуйлу .

 

з 2400 сбушників в україну вернулись 239 - - і то не факт що то не кроти - решта є героїчно допомагала хуйлу окуповувати крим . цфри по кількості героїчних дезертирів з зсу - не цікавився - але імхо десь біля половини.

 

то є факт. героїчний драп з криму - то ганьба. мені соромно. але українцям пох для них то норма(

 

вангую сотні потуг створити легендит про міфічну героїчну оборону зсушниками та сбушникми криму - тільки вона була настільки секретною що про неї тоді ніхто не чув.

 

і ще буде легенда про героїчних українських підводників))

Переважна кількість кримського гарнізону були місцеві. Ясна річ що вони стрункими колонами

перейшли на бік ворога. Як зсу, СБУ так і інші.

 

Приблизна пропорція була помітна коли співали гімн України геройські хлопці українці , що

вчилися в Криму на морських офвцерів. Десяток на весь заклад.

Інших важко називати українцями..

Link to comment
Share on other sites

Переважна кількість кримського гарнізону були місцеві. Ясна річ що вони стрункими колонами

перейшли на бік ворога. Як зсу, СБУ так і інші.

 

Приблизна пропорція була помітна коли співали гімн України геройські хлопці українці , що

вчилися в Криму на морських офвцерів. Десяток на весь заклад.

Інших важко називати українцями..

всі вони громадяни україни і склали присягу і отримували зарплатню з наших податків- і то була робота сбушників і командирів дивитсиь обліко морале лічнава састава -

 

але  - те що народ не бачить нічого ганебного в масовому дезертирстві укрдиржавки в криму - свідчить що для народу то норма він би і сам там так вчинив.

 

900 років негативної селекції. ніц не зробиш. аби гроші гріха н ебуде. нацарюваьти сто рублів і втекти

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну и что смешного? :)

 

Я не клеюсь, мне просто интересно.....

 

Если что мне 38мь ( в марте исполнилось ), а девушке в январе 23 :)

 

5ть лет вместе почти всегда дружно и точно счастливо. И не считаю себя старым пердуном :) Она меня тоже.

она тєбє льстіт

 

і взагалі Лис неетично питати про вік

 

ви в хацапетовці 3 класи освіти ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Лиса, встречается в мифах Японии, Китая, Кореи, это духи, но не наделены злыми или добрыми чертами характера. В мифологии этих стран лисы разные, у них есть и сходство и различия. Их предназначение смотреть за равновесием добра и зла. Лиса в Японской мифологии называется Кицунэ.

Виды лисиц в мифологии

В японской мифологии есть два вида лисиц, рыжая Кицунэ и лисица Хоккайдо. Они обе наделены знаниями, жизнь у них долгая, они обладают магическими способностями. Лисы, по данным мифов, способны быстро перемещаться, они имеют очень хорошее зрение и нюх, читают тайные мысли людей. Считается, что жизнь лисы мало чем отличается от жизни людей, они ходят на двух ногах,

 

Все как у нашей.

Я теперь лесу иначе как Кицунэ называть не буду. 

"слышь кицунэ сан, слетай в ларек за пивом!" Звучит как пестня. Йопть:)

Змінено користувачем Вуйко_З_Онтарио
Link to comment
Share on other sites

Вуйко, а ви дійсно погоджуєтеся, що "90%  вважають дезертирство нормою"?

 

І дуже прошу відповісти саме вас, думка решти мене не цікавить, не напружуйтеся

Link to comment
Share on other sites

хехе. якби не вважали нормою то вже давно б вийшли б і спитали - альо куди йдуть наші податки якщо 90 відсотків сбушників - перекуплені хуйлом а гинирали сбу і полвокники сбу доларові мультимільйонери))

 

але оскільки анціональна ідея українців - аби гроші гріха не буде і нацарювати сто рублів і втекти - то ніхто й не питає(

Link to comment
Share on other sites

Вуйко, а ви дійсно погоджуєтеся, що "90%  вважають дезертирство нормою"?

 

І дуже прошу відповісти саме вас, думка решти мене не цікавить, не напружуйтеся

Ніколи з цим не погоджусь, бо то не є правда.

Аеліта деколи несе, що, маючи потік думок його інтенсивнсті є достатньо природним.

Я вважаю що ближче до 100% тих, хто залишився після 2014го року Українцями не погодятся із тим, що дезертирство це не тільки добре, але й прийнятно у будь якій формі.

Мало того, я вимушений деколи спілкуватись із кацапами - ватанами які приймали участь у захоплені Криму. Є нажаль в мене близькі родичі на тому боці поребрика.

КРимчан у цілому та службовців що перекинулись до кацапів за людей не вважає уся Росія. Жити та особливо служити у Росії для них надзвичайно важко. 

 

А що до недостатньої пассіонарності пересічного Українця - ми таки да, бо це  - національна риса. НАші недоліки є подовженням нашою гідності.

Змінено користувачем Вуйко_З_Онтарио
Link to comment
Share on other sites

ок, дякую.

Я просто там згадала 1 конкретну людину. Хто не перейшов. Але коли люди йдуть на форум с*ти усім на голову, то яке то вже має значення, головне весь форум перетворити на сортир. І об**ти всіх, кого знаю й не знаю. І всіх рівняти по собі, бо мабуть з тих, що перейшли б не гаючись. Ну й воювати на дивані звісно теж всі майстри.

 

Про пасионарність то довга тема. "Пасионарні французи", що щорічно страйкують, прогинаються під арабів аж гай   Люксембургський сад гуде.

Втім то дійсно інша тема.

 

А ті морпіхи зараз коло Маріуполя під постійними обстрілами. Захищають право місцевих зрадознавців се*ти їм на голову.

Змінено користувачем Françoise
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ніколи з цим не погоджусь, бо то не є правда.

Аеліта деколи несе, що, маючи потік думок його інтенсивнсті є достатньо природним.

Я вважаю що ближче до 100% тих, хто залишився після 2014го року Українцями не погодятся із тим, що дезертирство це не тільки добре, але й прийнятно у будь якій формі.

Мало того, я вимушений деколи спілкуватись із кацапами - ватанами які приймали участь у захоплені Криму. Є нажаль в мене близькі родичі на тому боці поребрика.

КРимчан у цілому та службовців що перекинулись до кацапів за людей не вважає уся Росія. Жити та особливо служити у Росії для них надзвичайно важко. 

 

А що до недостатньої пассіонарності пересічного Українця - ми таки да, бо це  - національна риса. НАші недоліки є подовженням нашою гідності.

то всьо кльово. що ви так ввадаєте. але є факти а вони вперті. по закону бездіяльність та дії зсу сбу мвд та інших хм складових частин хм держави хм україна весною 2014 в криму і лугандоні є

 

порушення присяги

зрада

дещертиртирство

корупція

 

що наслідком мало чисельні жерстви та втрату територій майна обвал економіки

 

причому все це тотальне

 

 

що наслідком мало чисельні жерстви та втрату територій майна обвал економіки

 

і оскільки жодних трибуналів і судів не було - а навпаки унікальна нація обрала дезертира рукопожатого зуйлом юлька мамчура нардепом - то народ в масі своїй толерує і дезертирство і корупцію і зраду і порушення присяги. бо сам такий і підсвідомо в тих умовах вчинив би так само.

 

вважати можна все що завгодно. але є факти .вперті факти. кримо був просраний внаслідок тотальної продажності укрдиржавки і українців, тотального дезертирства сцикунства і порушення присяги і законів. сбу мвд зсу судді прокурори етс - показали атм себе у всій красі хехе. тотальна бутафорність "держава" що прикриває звичайний середньовічний чиновницький корупційний феодалізЬм

 

і тепер порохоботи ще питають - користуючись особливо розумово обдарованістю українціва - чим вам особисто шкодить корупція.

 

хехе

 

попри просраний крим і лугандон - попри роттердамвжопу

 

нормальний розвиток економіки десь три відсотки - порахуйте скланий відсотко розвикту економіки україни навіть ен по три а по два відкотки за 25 років. дебілиблядь

 

і порівняйтез тим що зараз

 

самие корупція є те що тримає україну на рівні зімбвабве

 

білі негри з інопланетними гаджетами))

Link to comment
Share on other sites

Друже, ти валишь усе до купи, тому дуже важко відповідати. 

Було конкретне запитання: чи дійсно 90% українців вважають прийнятним дезертирство у будь якій формі. Я переконаний що це й близько не так. Все.

ПО решта питаннях є нюанси.

Link to comment
Share on other sites

ок, дякую.

Я просто там згадала 1 конкретну людину. Хто не перейшов. Але коли люди йдуть на форум с*ти усім на голову, то яке то вже має значення, головне весь форум перетворити на сортир. І об**ти всіх, кого знаю й не знаю. І всіх рівняти по собі, бо мабуть з тих, що перейшли б не гаючись. Ну й воювати на дивані звісно теж всі майстри.

 

Про пасионарність то довга тема. "Пасионарні французи", що щорічно страйкують, прогинаються під арабів аж гай   Люксембургський сад гуде.

Втім то дійсно інша тема.

 

А ті морпіхи зараз коло Маріуполя під постійними обстрілами. Захищають право місцевих зрадознавців се*ти їм на голову.

не обісрались би вони в криму - не було б маріуполя. і завдання армії не захищати одну територію від ворога який окопався на іншій  - українській же території - а звільнити і обороняти кордони україни. але . можна зрощзуміти українців - коли після ганьби криму вони ладні називати героями навіть за те що ті просто не дають окупантам пройти далі в глиб

 

сюрреалізЬм

 

особливо феєрично виглядають оди вінницькому омону який просто виконав свій обовязок і відбив адмінбудівлю у терористів. ну на фоні тотального колаборантства інших омонів і сбу етс з терористами - то є дійсно подвиг.

 

сумно прикро  - але справедоиво

Link to comment
Share on other sites

Друже, ти валишь усе до купи, тому дуже важко відповідати. 

Було конкретне запитання: чи дійсно 90% українців вважають прийнятним дезертирство у будь якій формі. Я переконаний що це й близько не так. Все.

ПО решта питаннях є нюанси.

а я тобі переконливо навів що мінімум 90 то вважають нормою - мудрий український народ обрав дезертира рукопожатого хуйлом юлька мамчура який просрав винишувачі і інше майно в бельбеку - нардепом україни

 

мудрий україснький народ не вимагає дотримання законів щодо засудженян трибуналами кримських дезертирів і дезертирів лугаднону. то що там був дооворняк укриліт з хуйлом то конешно факт і тому вони не судять виконавців - бо виконавці-дезертири просто проявились корисними ідіотами - і то було частиною плану. але те що українці не виммагають зщасудження ганебного дезертирства весни 2014  - як і не вимагають покарання вбивцівнебесної сотні - а навпаки обрали дезертирів і вбивцьу верреду - свідчитть що 90 відсотків таки вважають то всьо нормою.

Link to comment
Share on other sites

пришел как-то Мойша к раввину и говорит: "Абрам - такой, Абрам - сякой".
тот взял талмуд, полистал и отвечает: "Так и есть, ты прав, Мойша"

через 5 минут заходит теперь уже Абрам и точно также начинает поносить Мойшу.
снова раввин за талмуд уселся. изучив, отвечает: "Совершенно верно, ты прав, Абрам"

ушел Абрам, и тут жена раввина, Сара, у него спрашивает: "Как же так!?... и тот прав и этот?.." 

полистал раввин талмуд и грустно так, со вздохом, отвечает: "И ты, Сара, права..."

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...