Перейти до змісту

радійте що аеліти брезгують йди у владу над таким народом) на боротьбу з корупцією я б виділяв не десятки мільйони гривен


Aelit

Recommended Posts

єдиний спосіб перемогти корупцію в цій країні - це публічна страта з конфіскацією

 

ніяких залогів судів  адвокатів. немає пояснення звідки у тебе прокуроре - будинок за 6 000 000 баксів - чи у твоєї троюродної тьощі - і тебе і троюрідну тьощу в ярок  - все майно рідні конфісковується -

 

істинно вам кажу - 3 місяці таких реформ - і буде стовідсоткова люстарція - значні надходженн ядо бюджету ,  розплатимось з мвфом, оновлення влади і кожен владця сратиметься на саму тільки думку отримати чи вимагати хабаря.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Саме так. аеліт повністю правий. Треба просто приїхати в Кончу Заспу і йти вздовж центральної вулиці. Хапати хазяїв і після перевірки даних з податкової - топити у Дніпрі (якщо є розбіжності)
Link to comment
Share on other sites

Саме так. аеліт повністю правий. Треба просто приїхати в Кончу Заспу і йти вздовж центральної вулиці. Хапати хазяїв і після перевірки даних з податкової - топити у Дніпрі (якщо є розбіжності)

 

а ви хіба не могли самі дійти до цієї думки ? вам для цього потрібен Аеліт ?

Link to comment
Share on other sites

а ви хіба не могли самі дійти до цієї думки ? вам для цього потрібен Аеліт ?

Аеліт новий адмін форуму. Звичайно ми повинні висловлювати думки тільпісля нього

Link to comment
Share on other sites

ох какой ты грозный...

 

с такой хуетой сразу наложат на Украину санкции...

 - нам втрачати нічого. за 26 років втрата 40 відсотків населенн ( вимерги порозьбігались повтікали дезертирували розїхались як трудеміги)

 

ще 20 років такого господарювання - і терпітимем поразки від вланих миш

Link to comment
Share on other sites

10 показательных расстрелов  коррупционеров и воров  как агентов  врага   и уровень коррупции можно снизить раз в 10 .

ні. тоді кожен укрдержавець вважатиме що йому з великою ймовірністю повезе.

 

страчений має бути кожен укрчиновник силовик нардеп припиздент - за всі 26 років царювання - який не зможе довести законність збагачення себе і своєї родини. майно - конфісковується

Link to comment
Share on other sites

ні. тоді кожен укрдержавець вважатиме що йому з великою ймовірністю повезе.

 

страчений має бути кожен укрчиновник силовик нардеп припиздент - за всі 26 років царювання - який не зможе довести законність збагачення себе і своєї родини. майно - конфісковується

повністю згоден

 

я б в цей список би добавив успішних бізнесменш дружин або інших які наживались з допомогою цього чиновника

Змінено користувачем Геннадій_Умань
Link to comment
Share on other sites

повністю згоден

 

я б в цей список би добавив успішних бізнесменш дружин або інших які наживались з допомогою цього чиновника

дружина входить в категорія "сім,я"

 

але най вони розлабляться. українці мовчки вимруть і розбіжаться - з 52 до 31 млн за 26 років - це рекорд.

 

і ясла неповні і воли не ревуть. от що значить 900 років негативної селекції(

Link to comment
Share on other sites

дружина входить в категорія "сім,я"

 

але най вони розлабляться. українці мовчки вимруть і розбіжаться - з 52 до 31 млн за 26 років - це рекорд.

 

і ясла неповні і воли не ревуть. от що значить 900 років негативної селекції(

 

не "сім'я", а "сім,я"

Link to comment
Share on other sites

Ну да Кобо отдыхает, мало было 37 года, когда давали приговор 10 лет без права переписки, жену по 58 статье тоже в Гулаг, дети отрекались от родителей или гнобились. Придумайте что нибудь по современней, без тоталитаризма, а то в крайности впадаетесь. Я ненавижу большевиков и коммунистов, но и нацизма или маоизма нам не надо. А то выходит как у большевиков, отобрать и разделить поровну. Есть наверняка и иные способы экспроприации экспроприируемого.
Link to comment
Share on other sites

Ну да Кобо отдыхает, мало было 37 года, когда давали приговор 10 лет без права переписки, жену по 58 статье тоже в Гулаг, дети отрекались от родителей или гнобились. Придумайте что нибудь по современней, без тоталитаризма, а то в крайности впадаетесь. Я ненавижу большевиков и коммунистов, но и нацизма или маоизма нам не надо. А то выходит как у большевиков, отобрать и разделить поровну. Есть наверняка и иные способы экспроприации экспроприируемого.

без жівітєлноє пєсдюліни іліту не вивести. але не парся й не турбуйся. в україні це неможливо - 900 років негативної селекції детермінували фінал

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...