Перейти до змісту

Про абонплату в Гейропі


Гість Хома

Recommended Posts

Ха, ціна обслуговування лічильника долучена до газового тарифу. Як і всі інші витрати.

 

 

Причому їх лічильник розіміром з середнє відро стоїть в мене на кухні. І чомусь вони за це не платять ні копійкі.

Зате чомусь вимагають якусь плату за приєднання їх мережі до їх же лічильника..

 

А в таксі ще не вимагають плату за приєднання їх же лічільника до таксі ? 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

В самой абонплате ничего страшного нет, это просто четкое разделение целевой оплаты.

За провода, трубы, счетчики, обслуживание ты платишь одним, а за саму энергию другим.

Например электросетями владеет крупная компания, а электричество тебе может продавать фирма, в которой один рабочий стол с компьютером.

 

Вот когда так будет, тогда и абонплата будет естественной составной этого товара.

 

А пока что это кручу-верчу на.бать хочу...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Монополии всегда жопа. В Испании, например, я за газ плачу что-то пару евро "абонплаты", т.к. у меня тариф с минимальным потреблением, а вот за электричество евров 50 в месяц за контрактованные десять киловатт. При этом поставщик газа, проводя свой газ вбухал немерянное количество бабла в ремонт, а электричество -- это просто ад и совок. А все почему? Без газа обойтись можно, а без электричества - хер.

Link to comment
Share on other sites

Та шо ви питаєте ? Нужьно посонам платіть абанплату і всьо, бо дєньох шото мало стало. Лох должін плотіть бля.

 

100  % .

 

Посони просто вирішили торбити терпіл по повній. А чому ні?

Терпіли тільки шмарклі витирають..

НУ вже правда не зовсім як показують останні кровопролитні події в Полтаві.

Ну то давайте газуйте на повну, гонщики..

 

От чесно скажу не буду радіти коли ці вовки повиснуть на ліхтарях.

А знаєте чому ? Тому що їх нікчемне життя не варте ні копійки .

Багато варте майбутнє країни. А вони його знищують..

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

за 2 види палива буде 5 в місяць.

 

Це понти, але є податки про які український манюпас ще не здогадується - і вони великі.

Причем тут электричество? Когда рыхворматоры впарят абонплату на электричество, тогда за электричество и поговорим. А пока ты, при многократно превышающих украинские доходах, платишь меньшую абонплату.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Что касается лихтричества то есть тарифы и без абонплаты, поставщик остегивает владельцу сетей самостоятельно.

 

Кстати, когда пэтэушники верещат из министерских кресел о европейских ценах, то пусть сначала покажут народу структуру этих цен.

Чтобы каждый увидел, что половину этой цены составляют отлчисления, о ккоторых в Украине никто даже не заикается.

И если я плачу 5 центов с квтч на развитие зеленой энергетики и мне не жалко, то платить эти же 5 центов какому нибудь ахметову в карман меня бы напрягало...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Кстатє, Фома. депи тебе чують -

 

Щодо податку на повітря, то його ще поки немає, а ось вигрібні ями вже пропонується обкладати податком на нерухомість. Зустрічайте, податок на лайно:
Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування господарських (присадибних) будівель і споруд) № 2513 від 01.04.2015
"У законопроекті шляхом внесення змін до Податкового кодексу України, пропонується: включити до переліку об’єктів нежитлової нерухомості господарські споруди (колодязі, вигрібні ями, огорожі, ворота, хвіртки, замощення тощо)"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Причем тут электричество? Когда рыхворматоры впарят абонплату на электричество, тогда за электричество и поговорим. А пока ты, при многократно превышающих украинские доходах, платишь меньшую абонплату.

 

Навіть в перерахунку з фунтів на гривню.  Що не є коректним. Зовсім.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Найкращий - це Кумпель, він все чітко й ясно сказав - 

 

В самой абонплате ничего страшного нет, это просто четкое разделение целевой оплаты.

За провода, трубы, счетчики, обслуживание ты платишь одним, а за саму энергию другим.

Например электросетями владеет крупная компания, а электричество тебе может продавать фирма, в которой один рабочий стол с компьютером.

 

Вот когда так будет, тогда и абонплата будет естественной составной этого товара.

 

А пока что это кручу-верчу на.бать хочу...

Link to comment
Share on other sites

Цікаво а крім акцизів, абонплат, податків тарифів висмоктаних з членів олігархів їм же в кишеню ще якісь реформи пропонуються ? 

 

Чи це все ? Ну то це не рефрми , а хуйня, розвод і наїбалово. Бо реформа має кінцевою метою підвищення 

якості життя. Можливо через тимчасове зниження. Але тимчасове...

Інакше це не що інше як грабунок власних громадян. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Фома, розчарую тебе - Я ЗНАЮ. В мене повністю біла зарплатня , майже третина (34 відсотки) якої йде на податки.

А скільки податків пан платить за те що проживає в квартирі  :nose3: ?

Link to comment
Share on other sites

А скільки податків пан платить за те що проживає в квартирі  :nose3: ?

 

Та й справді. вертайся. Не насолождуйся громадянством, А ЖИВИ ТУТ. По повній.

 

Плати тут податки на все - на армію. на війну, на чих президента, на все-все-все. І випрадовуй це тим що "а от в європі всі таке платять."

Link to comment
Share on other sites

Оце думаю біометрію робити і насолоджуватись українським громадянством!

 

Це неповна насолода. Тіпа недойопу. Щоб насолодитись у повній мірі треба тут жити , а не страждати у Англії 

від диких податків та неймовірних абонплат у 2 з половиною фунти..

 

Це ж цілий кухоль пива у пабі..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та й справді. вертайся. Не насолождуйся громадянством, А ЖИВИ ТУТ. По повній.

 

Плати тут податки на все - на армію. на війну, на чих президента, на все-все-все. І випрадовуй це тим що "а от в європі всі таке платять."

 

Випередив.. Треба ж насолоджуватись не тільки вершками а й корінцями..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це неповна насолода. Тіпа недойопу. Щоб насолодитись у повній мірі треба тут жити , а не страждати у Англії 

від диких податків та неймовірних абонплат у 2 з половиною фунти..

 

Це ж цілий кухоль пива у пабі..

Скільки пан платить податку за те що проживає у квартирі?

Link to comment
Share on other sites

Скільки пан платить податку за те що проживає у квартирі?

 

 

Фома в нас немає поки ще й  такого податку. Я бачу для тебе це критично. 

Вертайся. Поясни дітям , що такі дикі податки як в Англії це жах. Переконай їх.

І вертайся в наш рай.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Фома в нас немає поки ще й такого податку.

Как это нету? Есть, просто называется иначе. В коммуналке взимается как "утримання будинку та території" + "вивіз сміття та відходів".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А киловатт почем при такой законтрактованной мощности?

 

Базовая цена почти 8 центов за киловатт-час, плюс 20% хрен поймешь чего, сверху 5% налог на электричество, а еще сверху 21% НДС.  Итого (вместе с абонплатой) за 440kwh потребления я плачу 153 евро, что считаю грабежом средь бела дня.

 

p.s ах да, чем больше мощность тем дороже киловатт-час, сцуки

Змінено користувачем dmp
Link to comment
Share on other sites

Плачу за газ £0.0783 і за електрику £0.0783 в день.  Варіантів не платити - нема. 

+=============================================================+

Твоя абонентна плата перевищує 25% твоїх прибутків???

У мене витрати газу на місяць десь 15-20 грн, а абонентна плата має бути десь 180 грн.

За що платити, якщо ВСЯ місцева мережа зроблена нашим коштом???

За які послуги???

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Твоя абонентна плата перевищує 25% твоїх прибутків???

Скажімо так, в мене усі платежі тягнуть на 80% прибутку (мого + дружини)

 

 

 


За що платити, якщо ВСЯ місцева мережа зроблена нашим коштом???

Вся? Нереально. А абонплата - за підтримку її у робочому стані. 

Link to comment
Share on other sites

Та шо ви питаєте ? Нужьно посонам платіть абанплату і всьо, бо дєньох шото мало стало. Лох должін плотіть бля.

+=============================================================================+

Ну, будемо платити за допомогою калькулятора останього розрахунку. З назвою Калаш.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Скажімо так, в мене усі платежі тягнуть на 80% прибутку (мого + дружини)

 

 

 

Вся? Нереально. А абонплата - за підтримку її у робочому стані. 

+============================================================+

Наш садовий кооператив утримує її власним коштом. Бо самі і будували.

Була спроба забрати ці мережі з боку олігарха. Послали пєшо-сексуальним маршрутом.

Пішли і більше не поверталися...

мушку спилил?

+=============================================+

Тобі в дупу стрєльнути і так можна.....

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...