Перейти до змісту

Про абонплату в Гейропі


Гість Хома

Recommended Posts

Про податки это вообще моя любимая тема.

На западе налоги в массе своей прямые. Есть авто - налог на него, покупаешь бензин - там свой налог и акциз, купил недвигу - налог на покупку недвиги, владеешь ею - налог на владение.

Получил зарплату - налог на доход, получил наследство - налог на наследство.

 

Все ясно и прописано. Все налоги имеют четкий адресат - это в федеральную казну, это в земельную, это местной общине. Это на инфраструктуру, это на экологию.

 

В Украине с прямыми налогами темный лес, но главное налог непрямой.

Все подковерные движения в экномике и коррупционная составляющая приводит к тому, что вместо прямого налога работник тупо получает болт с резьбой, а потом идет в магазин и платит дурную цену за говно.

Я понимаю что винницким базарным экономистам это тяжело переварить, но не надо лечить мозг тем, у кого он есть...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Скажімо так, в мене усі платежі тягнуть на 80% прибутку (мого + дружини)

 

 

 

Вся? Нереально. А абонплата - за підтримку її у робочому стані. 

 

Ти в таксі теж абонплату платиш ? Там теж є лічильник.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Прикольна гілка. Я так розумію Фома вважає наш податковий та тарифний клімат краще ніж в Англії

Але чомусь сидить там, а не тут.

Ми вважаємо  наш податковий та тарифний клімат повним лйаном, але чомусь сидимо тут.

 

Change , Фома ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а в чій вона власності?

+====================================================+

Садового кооперативу.  За гроші якого її і збудували у 2009-му.

 

А стосовно бабізян - серед ЛЕГАЛЬНИХ власників  зброї в Україні таких нема.

Не виживають.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Фома, а який VAT в Англії ? В нас 20 % . А у вас ?

 

А з платні найманого працівника знімається і зникає у темріві 41,5 % .

А скільки знімається у вас ?

 

20%,а на енергію 5%. Податок особисто я заплатив біля 50% у сумі.
Link to comment
Share on other sites

Налоги тоже бывают разные, к примеру муж и жена работают, получают одинаковую зарплату 2700 евро в месяц брутто. После уплаты всех налогов и сборов, около 1000 евро на каждого при такой зарплпте, на двоих выходит 3400 евро в месяц чистыми. С них нужно заплатить за квартиру, телефон, свет, газ, интернет, страховки, отнимем от 1000 до 1500 евро.

Выходит на двоих около 2000 евро в месяц. Отнимем кредит, покупку одежды и пропитания, остаётся менее 1000 евро, которые можно или просрать или откладывать в коробочку, ну скажем на отпуск или приобретение в будущем новой машины. Но это частный случай, у всех по разному.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Фома, ще раз. Спробую тобі пояснити.

 

1.Я не збираюся платити незрозумілі гроші фірташеві і його гоп-компанії, бо абонплата за користування газовою мережею включена в газовий тариф. Ти чув добре - ВКЛЮЧЕНА В ТАРИФ, ВОНА ІСНУЄ. Як хтось хоче розділити - ю а велкам. відніміть її від величини тарифу.

2. Податок на нерухомість в нас існує і платить його володар квартири. Цей податок йде до муніципалітетів.Величина його неоднакова й залежить від міста й метражу квартири - квартири до 60 кв.м. не платять його. 

3. Ми не є Англією аж ніяк, в нас не працює законодавство, в нас не працюють суди. Якщо ти вже нас так тролиш і такий патріот - тягни сюди своїх дітей або йди сам сюди - тоді матимеш право нас повчати що й як нам платити. Коли твою софтверну фірму розгонять аваківськи менти, хату обікрадуть й всілякі водоканали й облгази навішають на тебе неіснуючих боргів, коли ти проїсиш останні гроші зароблені в Англії - тоді будемо розмовляти. А так...тупий тролінг тіпа "я ахуєнний а ви підараси".Так, ти молодець що втік. Але це не дає тобі права збиткуватися з нас.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...