Перейти до змісту

А що, про космонавтів усі забули?


Гість Хома

Recommended Posts

і ніхто не поздоровив авіаінженегра аеліта. авіа та ракетобудування . літаки і вертольоти. хехе

Я  думала  ціле  життя,  що  космонавти  ті,  хто  в  космос  літає. :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

https://m.youtube.com/watch?feature=emb_logo&v=uJOIIEQF_xs

 

B-)

 

Астроном заметил возле Луны целый флот НЛО
 
 
1586589936_luko.png
6.9т

 

 

26 марта астроном-любитель Jean-Michel Tenac в очередной раз наблюдал за Луной, как вдруг заметил на фоне нашего природного спутника весьма странные объекты немаленького размера, сообщает портал WWW.PLANETANOVOSTI.COM.

Обычно разным наблюдателям удается заснять только огни, испускаемые НЛО. В нашем же случае мужчина смог записать и сами объекты. Они витали над Луной на высоте максимум 200 километров, поэтому можно сопоставить размеры кораблей с кратерами. Длина одного НЛО составляла десятки километров.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Ось земляк на 4 К відео тіні пролітаючих об"єктів на Місяцем запечатлєл B-)

 

https://www.youtube.com/watch?v=SPlgCm89PBs

 

Таких фрагментарних зйомок є багато. Аби серйозно говорити про фейк-не фейк треба мати запис безперервних спостережень принаймні протягом одного тижня. Я якось хотів таке зробити: поставити телескоп на автоспостереження і виведене не монітор відео писати тиждень на диск - але є одне але :D

 

1 година средньопережатого у форматі HD відео (а такої роздільної здатності явно замало, аби вести мову про серйозні докази треба як мінімум 4К) займає 9 Гігабайт на диску. 10 - годин - 900 Гб, 100 годин (трохи менше 4 діб) - 9 Терабайт. На тиждень знадобився б більше 15 терабайтний диск....Таких в мене нема. Наскількі я пам"ятаю на той час як я хотів то зробити (2018 рік ) Самсунгівській SSD  на 15 Тб коштував десь 10-ку К баксів. :fp1:То ж я подумав, шо то забагато для експерименту з невідомим результатом :D

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...