Перейти до змісту

Кубів: Становище з кадрами складне – особливо в світлі безвізу


Kumpel

Recommended Posts

"Не секрет, що кілька мільйонів людей виїжджають на тимчасові роботи в Польщу, Словаччину і далі в європейські країни. Ми цю проблему знаємо, ми її контролюємо, і я пропоную, коли ми будемо готові трудових ресурсів, спільно з Нацкомітетом підтримки української промисловості провести спільне розширене засідання щодо стратегії розвитку і формування кадрової політики та резерву кадрів", – зазначив Кубів.

"Хочу сказати важливу істину кадрів: ми повинні платити більше і те, що уряд підняв мінімальну заробітну плату до 3200 грн, а середня заробітна плата повинна балансуватися з ближніми країнами Центральної Європи, тоді ми зможемо утримати людей",

 

Это точно міністр економічного розвитку і торгівлі говорит?

:fp1:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

скажите дядьке, что безвиз для туристических виз, а то он, горемычный, и не знает, наверное. Или холопы насмотрятся в своих Европах непотребства?

 

схоже, його ще й читати вчити доведеться....

Link to comment
Share on other sites

Ну они готовятся к этому, готовятся. Мужики и дамы военнообязанные, вы в курсе, что при выезде более чем на 90 дней вы должны военник сдавать в военкомт и получать справку о сдаче, которые должны показывать на границе ? Не, я понимаю, что это бред, поскольку - нет формы этой справки от МО + не изменен (пока что) закон о границе, где должна быть норма об этом. Но вот постанова КМУ о воинском учете содержит эту норму.


А то, что Кубив чмо и гнида....да, жалею только об одном - что ему руку жал....

Link to comment
Share on other sites

скажите дядьке, что безвиз для туристических виз, а то он, горемычный, и не знает, наверное. Или холопы насмотрятся в своих Европах непотребства?

Так  дають  же  ж  90  днів,  здається.  За  той  час  можна  добре  напрацюватися  і  приїхати  на  відвідини  родини  на  тиждень.  :)

Кубів  зі  Львова,  він  знає  наших  людей.

Link to comment
Share on other sites

Так  дають  же  ж  90  днів,  здається.  За  той  час  можна  добре  напрацюватися  і  приїхати  на  відвідини  родини  на  тиждень.  :)

Кубів  зі  Львова,  він  знає  наших  людей.

навряд чи він має на увазі нелегальних працівників

Link to comment
Share on other sites

Так  дають  же  ж  90  днів,  здається.  За  той  час  можна  добре  напрацюватися  і  приїхати  на  відвідини  родини  на  тиждень.  :)

Кубів  зі  Львова,  він  знає  наших  людей.

 

А хіба нема обмеження, що з кожних 180 днів у Гейропах можна перебувати максимум 90?

 

Бо тоді до родини доведеться повернутися не на тиждень, а на три місяці

Link to comment
Share on other sites

А хіба нема обмеження, що з кожних 180 днів у Гейропах можна перебувати максимум 90?

 

Бо тоді до родини доведеться повернутися не на тиждень, а на три місяці

є

Link to comment
Share on other sites

"Не секрет, що кілька мільйонів людей виїжджають на тимчасові роботи в Польщу, Словаччину і далі в європейські країни. Ми цю проблему знаємо, ми її контролюємо, і я пропоную, коли ми будемо готові трудових ресурсів, спільно з Нацкомітетом підтримки української промисловості провести спільне розширене засідання щодо стратегії розвитку і формування кадрової політики та резерву кадрів", – зазначив Кубів.

"Хочу сказати важливу істину кадрів: ми повинні платити більше і те, що уряд підняв мінімальну заробітну плату до 3200 грн, а середня заробітна плата повинна балансуватися з ближніми країнами Центральної Європи, тоді ми зможемо утримати людей",

 

Это точно міністр економічного розвитку і торгівлі говорит?

:fp1:

 

 

цинічний балабол типа Пєті, Кроля, Гройсманда і т.і.

 

Підняття м.з.п. до нещасних 105 євро поки що дало помітні результати тільки для тих,хто працював на базарах, платив по-чорному  і т.і.

Я щось не памятаю, щоб в Європі десь було великою подією законне підняття якогось м.з.п., я такого взагалі не памятаю, якщо воно буває.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...