Перейти до змісту

Исламский детский садик "Zamzam-Odessa"


Dilbert

Recommended Posts

А ви іслам з тероризмом

 

Я бачу статистику. І ця релігія ти "політічєскоє кредо" нам абсолютно чужі.

І стосовно Аміни. Дяка їй за допомогу, але ми воюємо не за розповсюдження ісламу у країнах, де його з роду віку не було.

 

І мені достатньо побачити, на що ті тупі фанати перетворили Іран.

 

Є така типу хохма "чому я у війні єврпеїв з арабами підтримую Ізраїль", там є такий пункт:

- Я не хочу, щоб люди, що прокидаються під виття муедзинів, перемогли людей, що вміють заводити будильник. (с)

 

Від них в Європі поки що лише проблеми. Навіщо воно ще й нам, при тому, що ми їх ніколи не колонізували і нічого їм не винні

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Это признак  появление отдельной и самостоятельной  общины в Украине , которая желает жить  по своим  законам  уверен не должны быть таких заведений  не нравится им Украина  вокзал -пароход  -Сахара  . Позже   им станет мало мечетей мало места  под солнцем начнут требовать автономию    и дальше  как в Европе .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я хочу сказати, що хасіди нічим не краще упоротих муслімів. Вони, наприклад, кидають каміння в людей, плюються і вважають жінок за гівно. В той же час Ізраїль - начебто наш друг.

Кидають каміння на концертах чи в натовп святкуючих французів або німців?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

До речі, такі малі дівчатка ще не забовязані носити хиджаби, нормалевайзе це віруючи роблять, коли дівчинка стає потенційно дітородною, тоб то з початком місячних, у віці 12-14 років.
Link to comment
Share on other sites

А до чого Аміна до дитсадка? І, наскільки я знаю, в приватних садках хай вчать усе.

 

Такі місця, де виховують дітей, дають освіту, лікують, у всьому світі є під державним контролем і не можуть мати повної свободи.

 

Нормально і демократично було б перевірити, але убезпечити комісію від тиску ісламських ортодоксів. У випадку погроз - призупинити діяльність до нормалізації обстановки.

 

Але не думаю, що в Одесі це когось турбує. Це ж не бєндєровци.

Link to comment
Share on other sites

Многие мусульманки вообще не носят хиджабы.

У каждого свои приколы. У курдов, например, платок. Причем на какой то праздник женщины его снимают и появляются на людях нарядно одетыми, с прической и накрашенными.

Я реально пару раз не узнал знакомых женщин. Они смеются, им явно нравится такое перевоплощение...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

слухайте, годі тут Одесу шарпати. Я на ФБ зустріла доволі львів'ян, що за палестинців дупу деруть аж гуде.

Починаються блін... розбірки на рівному місці.

 

п.с. Київ поки що ні на що не "перетворили", і особливо смішно ці претенції слухати від людини, яка свого часу на фупі волала, що тут "нема чого зберігати"

Link to comment
Share on other sites

Вообще к этому садику два вопроса - почему не изучается державна мова и кто те люди, которые преподают детям Коран?

Бо установа - приватна.

до речі, багато хто з них - саме так. кадирастічєскій спецназ наприклад

Не багато, а частина. А більшість сама гундяйці.

Link to comment
Share on other sites

армія х-ла, до речі, таки не є терористами у тому класичному розумінні. Вони окупанти, загарбники, тощо.

Як, наприклад, не були терористами німці під час 2 світової

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

армія х-ла, до речі, таки не є терористами у тому класичному розумінні. Вони окупанти, загарбники, тощо.

Як, наприклад, не були терористами німці під час 2 світової

Але мільйоні хуйлососців скоро заволають Христос Воскрєсє і будуть жерти яйця під самогон. Таке християнство нам не потрібно.
Link to comment
Share on other sites

В Єрусалимі - кидають.

 

в окремих кварталах Єрусаліма можуть.

Там ще є такі квартали, де мусліми просто можуть зарізати.

Я коли був, то поліція прямо перед нами по віа долороза перекривала преходи до муслімської частини, бо там почалися заворушення...

Link to comment
Share on other sites

 Они не хотят интегрироваться в наше общество ,живут в своем мире  по своим законам это неправильно . Хиджабы запрещены в Европе на работе, владелец может фирмы  запретить ношение этого атрибута . детский сам это начальное заведение где формируется личность  и что там и кого  формируют можно догадываться так как это закрытое заведение для определенной категории  верующих. А потом удивляются от куда берутся террористы. 

Link to comment
Share on other sites

Я ніколи не забуду, як здуру поперлася у старе місто в Єрусалимі о 6 вечора. Причому через Дамаскус гейт (в мене бусік до них від готелю ходив).

Скрізь темрява, араби з-за ставен зиркають, ото, думаю - приріжуть зараз ніхто й не знатиме. Коли на перехресті тих критих вулиць під тьмяним світлом нечеликого ліхтаря побачила озброєний патруль, радості не було меж, я до них майже бігла... потім кілька хвилин коло них столяла відхекувалася.

Вони зкоса глянули, мабуть зрозуміли усе одразу, типу "ще 1 нелякану дурепу нелегка принесла"

Змінено користувачем Françoise
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...