Перейти до змісту

В Лондоні зашквар


Гість Хома

Recommended Posts

В центрі озброєних - валом. Трохи відійти і вже звичні Боббі з раціями, ппц.

Скоро всі будуть з пістолетами мінімум.При такому рівні загрози ходити з палками то ідіотизм.Я розмовляв з копом тут який приїхав з ЮК де теж був копом то казав що би ніколи більше не робив копом без пістолету.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Мои друзья полицаи из одного крупного Иллинойского города:) всегда восхищались безумству тех, кто в Британии работают в безоружных полицейских подразделениях.

Link to comment
Share on other sites

http://i4.mirror.co.uk/incoming/article10557576.ece/ALTERNATES/s810/Screen-Shot-2017-06-04-at-114333.jpg

 

съипаться с пивом нада :D  :tu:

Link to comment
Share on other sites

А яким чином просрала? Вроді ж провалів не було за такий малий проміжок часу? Чи це наслідок терактів?

А там лейбори такі обіцянки валять, що важко повірити. Халявне навчання в університеті, 30 годин на тиждень халяви в садку з 2х до 3х років, зменшення ціни на газ і мільярди в медицину. Лошари не в курсі що бабла нема.

Скоро всі будуть з пістолетами мінімум

Поки що навіть не обговорюють це. Зараз будь який ніггер може срачами ганяти Боббі по брікстону легко.

и шо пиздец выходу британии с ес??

Ні, це навіть не обговорюють.

съипаться с пивом нада

 

Під £6 за пінту!
Link to comment
Share on other sites

Фома як часто махмуди повинні шухери робити щоб народ почав з Лондона втікати.Заробітчани маю на увазі?

 

Насправді мусліми живуть всі в одній жопі,тому пересічному гастеру вони пофігу. У мене от у будинку, щоправда, рік тому заселились гюльчатаї, ні з ким не спілкуються, курви. Але це власник здав, падло. Оце нещодавно купив хату якийсь араб з ім'ям Асад, але він такий муслім як я. В цілому 10% десь в будинку разом з ним муслімів, а по району менше 5% точно.

так скоты же против и лейбористы вроде тоже!не?

Лейбори 80% за

жесть

Он Борщ в Швеції по 10 євро за пінту пив.

Link to comment
Share on other sites

получите и распишитесь(с) :(

 

 

 

У Мельбурні (Австралія) 29-річний Якуб Хайре взяв в заручники жінку і забарикадувався з нею в квартирі. В ході рятувальної операції були поранені троє поліцейських. ІДІЛ взяла на себе відповідальність.

Link to comment
Share on other sites

Перефразируя великого Кобзаря

 

"Самі до піздєца ідуть і манюпасиків ведуть"

 

:tu: сам хотів шось таке сказати

ще далі буде...

 

Фома, ти там якось городами ходи, чи шо!

Link to comment
Share on other sites

 

 


Фома, ти там якось городами ходи, чи шо!

Та ололо, порівняно з Києвом Лондон - просто еталон безпеки.  А район у мене такий, що пересічному киянину важко навіть уявити  ;)

Link to comment
Share on other sites

району??


и да носи хотя бы ножа с собой..

шоб если шо мог подрезать махмуда ненормального  с ножом.


думаю у вас теперь частенько будут с ножиками на людей нападать!!!

Link to comment
Share on other sites

 

 


и да носи хотя бы ножа с собой..

:fp1: Кноп, смалиш просто адово.  Давай в гості їдь, покажу райончик  :lol2:

 

 


про тьолок? так то тьолки твого району? вау!

От останні фотки - з мого району. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...