Перейти до змісту

Летайте самолетами Укрзализныци


GarryN

Recommended Posts

Я так понимаю просто не все поезда еще оборудованы терминалами для проверки электронных билетов или не обучен персонал. Лучше часть чем ничего, нет? Я как вспомню штурм касс, вздрогну. 

Link to comment
Share on other sites

Да я первый раз столкнулся и приопух немного

Приехал на вокзал - думаю распечатаю по-быстрому и в поезд

Так чуть не опоздал из-за очереди

Link to comment
Share on other sites

 

 


БЛАНК ЗАКАЗА для проезда не действителен и требует дополнительного обращения в кассу на материковой части Украины

 

ухтыжка.

а есть еще морские кассы укрзализныци? или островные?  :consul:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Точно літня запара, поїздів більше ніж пристороїв..

 

нед.

зимой такое тоже было.

причем прикол в том, што пока купляеш фтырнетный билет, то не знаеш,

што купиш. программа не предупреждает, што щас будед "бланк заказа"

- тогда ведь можно было бы отказацо.

а тут тупая лотерея - оплатил деньги, а потом уже приходит сурприс: либо

билет, либо бланк заказа.  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

 У нас, одно время проводники в пригородных поездах вообще не обилечивали. Ходили тупо собирали наличку. Потом, с приходом Балчуна, стали бояться. Но не долго! Вчера ехал, подошли и стали предлагать скидку. Билет стоит 7, а ты доедешь за 5, но билет я пробивать на кассе не стану.

Link to comment
Share on other sites

Я так понимаю просто не все поезда еще оборудованы терминалами для проверки электронных билетов или не обучен персонал. Лучше часть чем ничего, нет? Я как вспомню штурм касс, вздрогну. 

 

 

і для перевірки паспортів, які записані в білеті та які юзер показує провіднику - теж

Link to comment
Share on other sites

Стартап2 - продавати вже надруковані білети по 15 в окремій касі.

 

вообще есть опцыя роздруковывания билетов в кассах "вне очереди",

но дело в том, што как всегда собираеццо очередь из внеочередников.  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

хыз, нам попадалось, што работает, возле касс даже напесалки об

етом были... нужно просто подходить вне очереди и тыцать в нос

ту бомашку... но чаще бывает, што есть еще несколько юзеров с такими

бумашками (поезд-то у всех на подходе и всем такие выдало), а также

инвалиды, беременные и прочие льготники...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В Англії трохи інша система: купив онлайн - прислали код, потім на станції вставив картку, якою купив, в термінал, ввів код - термінал надрукував. І можна обрати станцію, де хочеш забрати квиток, щоб не паритись у центрі.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:gigi:

 

по проводникам, кстате, видно давность последнего послатия.

койхто нагло требует, другие вежливо просят, третьи просто 

намекают, четвертые заглядывают и спрашывают, можно ли забрать.  :D

Link to comment
Share on other sites

і для перевірки паспортів, які записані в білеті та які юзер показує провіднику - теж

 

это  к чему? проводник без терминала не может понять что ему за бумажку суют. Или дизель умеет QR коды декодировать в уме? 

Link to comment
Share on other sites

Може зараз всі таки квитки? Сьогодні  біля кас центрального :fp1: на південному нема нікого. І ескалатор не працює ;o

 

ЗІ А що, провідникам не потрібно постіль здавати? Чому?

Я здаю, а ще мене регулярно інші пасажири з купленої мною нижньої полиці зганяють :weep: то малі діти, то старі, то товсті, то бояться впасти :D

Link to comment
Share on other sites

 

 


ЗІ А що, провідникам не потрібно постіль здавати? Чому?

 

если проводник ходит и приказным тоном говорит здавайте постель..я её спецом не здаю..а оставляю...ибо нехуй хай работает..

если он\она был или была вежлив\вежлива..то почиму бы и не помочь челу.???

 

как бытак...

но это их работа.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


если проводник ходит и приказным тоном говорит здавайте постель..я её спецом не здаю..а оставляю...ибо нехуй хай работает.. если он\она был или была вежлив\вежлива..то почиму бы и не помочь челу.???

 

тоже так делайю.  :pardon:

Link to comment
Share on other sites

привіт, @Укрзалізниця. пишу тобі з-під аварійної другої полиці, яка на мене щойно мало не звалилася разом із 80-кілограмовою пасажиркою. лежачи на фірмовій постілі, сірій у чорних плямах. дивлячись в аварійне вікно, яке не відчиняється у 30-градусну спеку. п'ючи єдинодоступну в потязі термоядерну гідрокарбонатну кремнисту мінералку, якої мені не можна, але помирати від спраги не хочу.

 

провідник шостого вагону потяга номер 99 ужгород київ просто зараз бадьоро демонструє, що ця полиця більш не просяде, а жінка не знає чи йому вірити.

 

зараз буду лягати спати. про всяк випадок прочитаю отче наш. facebook

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Войцех Балчун

4 hrs · 

Укрзалізниця вітає безвіз! Компанія готова до можливостей, що відкриваються перед українцями. Почали цю роботу задовго до сьогоднішнього історичного дня. Кілька цифр. 
За 4 місяці 2017 року УЗ перевезла 48,4 тис пасажирів у сполученні з країнами Євросоюзу. Це понад у 2 рази більше, ніж за весь 2015 рік (23,8 тис). Або в 6 разів більше, ніж за аналогічний період минулого року (4 місяці 2016-го - 8,6 тис). 
За 2016-й рік у сполученні Україна-Захід ми перевезли майже стільки пасажирів, скільки глядачів вміщує знаменитий стадіон Уемблі (79 тис. пасажирів). Якби всі вони скористалися літаком, то в атмосферу було б викинуто додатково понад 20 тис. тон СО2. Стільки за рік викидають в атмосферу всі автомобілі міста з населенням у 60 тисяч. 

Сьогодні Укрзалізниця поєднує Київ з п'ятьма столицями наших західних сусідів: Прагою, Братиславою, Будапештом, Варшавою, Бухарестом. Стартує потяг Ковель-Холм, а з 15 червня ми запускаємо сполучення Львів-Варна, який пройде також через Івано-Франківськ та Чернівці. Це має зробити зручнішими поїздки наших громадян на пляжі сонячної Болгарії.
Незабаром повинна почати курсувати друга пара поїздів Hyundai Rotem у сполученні Київ-Перемишль, чий маршрут пройде через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль. 
Зараз працюємо над тим, щоб вже з грудня цього року запрацювало безпересадкове сполучення Київ-Відень.

Мої щирі вітання всім українцям і пасажирам Укрзалізниці!

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...