Перейти до змісту

Пожежа в Лондоні


Гість Хома

Recommended Posts

Думаю, ті що поприносили постраждалих ніщебродами не називали

 

Наче від цього вони перестали бути ніщебродами. Я взагалі проти такого житла у центрі.

 

Тим часом наш головний дебіл відкрив рота:

 

The homes of rich people in Kensington could be seized for Grenfell Tower residents made homeless by fire, Jeremy Corbyn said today

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Остання відповідь

 

 


Около пятисот человек числятся пропавшими без вести, спасатели не рассчитывают найти живых в сгоревшем здании.

По ящику говорили, что много народу в самом начале разбежалось не сообщая кто-куда. Так что будем надеяться на лучшее.

Link to comment
Share on other sites

Та там кажуть дітей з вікон викидали. З 5-6 і 9-10 поверхів... І мужик з саморобним парашутом пробував врятуватися.. :(  Я згадала фото, де в Нью-Йорку людя вистрибували з палаючих веж...

Link to comment
Share on other sites

Коммі не міняються.Комуналки їхнє всьо.До речі а Корбін скількох взяв до себе додому?

Отож, жодного. Я взагалі не розумію, що таке житло робить у центрі міста.

Link to comment
Share on other sites

Не могут найти 75 человек... Пишут, что пожарным нужна психологическая помощь. Они просили людей не покидать здание, с мыслю о том, что он будут в состоянии потушить пожар, и все кто остался, сгорели заживо. Они тушили пожар под детские и женские крики.

Link to comment
Share on other sites

Кстати, Терезу Мэй СМИ опустили до самого плинтуса. Мало того, что она полностью облажалась на выборах, эта копия "железной леди" не соизволила даже подойти к пострадавшим... посмотрела на здание издалека и быстро смылась... Все знают ее негативное отношение к "нищебродам", особенно заморского происхождения... пинать ее будут очень долго...

 

Кстати, за 24 часа, простые лондонцы, насобирали пострадавшим 1 миллион фунтов.

Link to comment
Share on other sites

http://www.telegraph.co.uk/content/dam/news/2017/06/14/TELEMMGLPICT000131887432-large_trans_NvBQzQNjv4BqaRL1kC4G7DT9ZsZm6Pe3PehAFAI_f6ud569StXyOKH0.jpeg

 

http://www.telegraph.co.uk/content/dam/news/2017/06/14/TELEMMGLPICT000131902599-large_trans_NvBQzQNjv4BqO6QpIblidqHYceykOFBymD3lVozwePeP45g7kSymqbo.jpeg

Змінено користувачем Kot
Link to comment
Share on other sites

 

 


Мало того, что она полностью облажалась на выборах

Не цитуйте кацапські ЗМІ. Партія Терези отримала більшість голосів, інші навіть поруч не стоять.


 

 


Все знают ее негативное отношение к "нищебродам"

А можна якусь цитату про ніщебродів від Терези? 

Link to comment
Share on other sites

Не цитуйте кацапські ЗМІ. Партія Терези отримала більшість голосів, інші навіть поруч не стоять.

 

 

А можна якусь цитату про ніщебродів від Терези? 

Это немного не по теме, но, причем здесь кацапы и их газеты? Все британский издания пестрили заголовками о том, что  консерваторы потеряли 12 мандатов, лейбористы прибавили более 30. Никто  этого не ожидал! Ты сам то британские газеты читаешь? Консерваторы остались самой большой фракцией в парламенте - НО большинства у них нет. 

Link to comment
Share on other sites

Наче від цього вони перестали бути ніщебродами. Я взагалі проти такого житла у центрі.

 

Тим часом наш головний дебіл відкрив рота:

 

The homes of rich people in Kensington could be seized for Grenfell Tower residents made homeless by fire, Jeremy Corbyn said today

Вчора вечеряла з британцями з Манчестера, сказали, що мер такого не казав, а ЗМІ перекрутили

 

ну чисто Раша ТВ, а ти транслюєш маячню?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Все британский издания пестрили заголовками о том, что  консерваторы потеряли 12 мандатов, лейбористы прибавили более 30. Никто  этого не ожидал!

Ага, а розрив який між ними?  Отож.  Лейбори - вони скрізь в топці.   Точніше майже скрізь. В Лондоні 80% депутатів саме лейбори, бо голосують ніщеброди.

 

 

 


Консерваторы остались самой большой фракцией в парламенте - НО большинства у них нет. 

Доберуть 12 голосів і вуаля.  В них 318 (наче) а в Лейборів 262.  Ось і все.  

 

 

 


Вчора вечеряла з британцями з Манчестера, сказали, що мер такого не казав, а ЗМІ перекрутили

Який Мер? Джеремі Корбін -  не мер. Він голова Лейборів. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

А можна якусь цитату про ніщебродів від Терези? 

 

 

Цитат таких нет и быть не может, тут нужно смотреть на  действия политика, они, иногда, ярче слов. Ты же помнишь, когда она работала в министерстве внутренних дел, она сильно подкручивала законы для беженцев и создавала разные препоны для желающих продлевать визы.

 

Ты же живешь в Кройдоне, напротив здания "Home Office", тебе ли не знать все эти хитросплетения консерваторов...  :D  :gigi:

Змінено користувачем Kot
Link to comment
Share on other sites

Наче від цього вони перестали бути ніщебродами. Я взагалі проти такого житла у центрі.

 

Тим часом наш головний дебіл відкрив рота:

 

The homes of rich people in Kensington could be seized for Grenfell Tower residents made homeless by fire, Jeremy Corbyn said today

He suggested that "requisitioning" expensive vacant properties could help ensure that residents are housed locally.

 

різницю в інтерпретаціі відчуваєш?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ты же помнишь, когда она работала в министерстве внутренних дел, она сильно подкручивала законы для беженцев и создавала разные препоны для желающих продлевать визы.

Для яких біженців?  :fp1: Які перепони  :fp1: Візу отримати можна без проблем,  якщо компанія готова бути твоїм спонсором. І треба мати зарплату АЖ в 38к фунтів.  Халявні візи (яку я мав) закрили 6 років тому.

 

 

 


Ты же живешь в Кройдоне, напротив здания "Home Office", тебе ли не знать все эти хитросплетения консерваторов...   

Та свят свят, я звісно знаю ту бомжатню, але ні в Кройдоні ні в Брікстоні я не живу  :D Як і в Вест Хемі.

Link to comment
Share on other sites

я не можу зрозуміти як Фома може топити за консерваторів, коли він сам не громадянин Великобританіі і за поглядами консерваторів ніщєброд з найбіднішої країни Європи

Link to comment
Share on other sites

 

 


різницю в інтерпретаціі відчуваєш?

Я інгліш не зовсім шарю, але є чуйка що він хоче щось забрати в багатих у центрі і віддати бідним? Якщо там, то хай почне зі своєї халупи.

Link to comment
Share on other sites

 

 


я не можу зрозуміти як Фома може топити за консерваторів, коли він сам не громадянин Великобританіі і за поглядами консерваторів ніщєброд з найбіднішої країни Європи

Тому що Фома платить овердофіга податків і має нуль бенефітів від держави.  А Лейбори кажуть, що я податків плачу мало, треба більше.  Цікаво, чому я топлю за консерваторів? 

 

Лейбори = ніщеброди Лондона + місцевий Даунбас який не додушила Тетчер ( Лідс, Манчестер, Ліверпуль) + трохи скотів.  Вся інша Британія червону чуму не підтримує.

Link to comment
Share on other sites

я не можу зрозуміти як Фома може топити за консерваторів, коли він сам не громадянин Великобританіі і за поглядами консерваторів ніщєброд з найбіднішої країни Європи

:gigi:  :lol2:  :weep:

Фома не может быть нищеброд, он моргейч взял и теперь крутой пацан... 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Фома не может быть нищеброд, он моргейч взял и теперь крутой пацан... 

Взяв, виплатив і взяв знову ;)  Але щоб провернути такий фокус Фома працює овер дофіга і його дружина теж працює.  Наприклад вчора я закінчив роботу після 12 ночі, а сьогодні розпочав о 6 ранку, щоб зробити роботу і поїхати у відпустку не за свій рахунок.  А ті хто голосують за социків мають халявні хати, не працюють і хочуть щоб я платив ще більше податків.  :K

Link to comment
Share on other sites

він ніщєброд з понаїхавших і негромадянин, забирає у британців роботу 

:gigi:  :weep:

Он там испортился совсем, забронзовел, - это не тот Фома которого мы знали в Украинке, труженик и альтруист... Пора петицию писать на имя Мэй, шоб его возвращали назад, на излечение...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...