Перейти до змісту

Тимошенко уверенно побеждает Порошенко во втором туре, - политолог


Recommended Posts

Я  ніколи  не  є  совравши.  У  моєму  реченні  є  слово  "певно",  що  означає  припущення.

Пані Шпилько! От я просив посилання на впевнено Вами ствердну інформацію про юліни "гранітний  кар єр  і  трубопрокатний  заводик". Пам'ятаєте? Але не дочекався.

 

До речі, я тільки зараз додивився редакцію того повідомлення з закидом до Юлі через Криворіжсталь. Мовляв, в Пінчука віджати 2,4 мільярди доларів було не проблема (зятя Кучми!), а от нехай спробує в Ахметова. Так от Криворіжсталь була "віджата" в мафіозих злодіїв Пінчука і Ахметова навпіл. Їм Данілич двом порівну по 0,4 млрд. комбінат продав, а Юля забрала і продала іноземному інвестору з заліком в дербюджет 4,8 млрд. доларів. Читайте мене уважніше!

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Пані Шпилько! От я просив посилання на впевнено Вами ствердну інформацію про юліни "гранітний кар єр і трубопрокатний заводик". Пам'ятаєте? Але не дочекався.

Не  чекайте,  EURO. Я  вже  Вам  писала,  що  інформація  з  журналу  Галицькі  контракти,  який  я  читала  регулярно  від  1993  по  200  якийсь  там  4-й  чи  5-й  роки.  Можете  пошукати,  там  багато  цікавого  за  ті  часи. 

Але  потім  Юльці  був  потрібен  інший  імідж  - бесприданниці ,  або  краще  церковної  миші.  Кому  то  перейшло  і  в  який  спосіб - то  можете  розслідувати.

Link to comment
Share on other sites

Не  чекайте,  EURO. Я  вже  Вам  писала,  що  інформація  з  журналу  Галицькі  контракти,  який  я  читала  регулярно  від  1993  по  200  якийсь  там  4-й  чи  5-й  роки.  Можете  пошукати,  там  багато  цікавого  за  ті  часи. 

Але  потім  Юльці  був  потрібен  інший  імідж  - бесприданниці ,  або  краще  церковної  миші.  Кому  то  перейшло  і  в  який  спосіб - то  можете  розслідувати.

+======================================================+

Ясно. П"яні спогади 15-25-ти річної давнини. Ну, як і очікувалося...

Брехня на брехні і брехнею поганяє...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

+======================================================+

Ясно. П"яні спогади 15-25-ти річної давнини. Ну, як і очікувалося...

Брехня на брехні і брехнею поганяє...

 

а виділене не брехня?

ти чого знову хамиш і ображаєш?

йди-но ти до бану, якщо не розумієш правил нормального спілкування. 

Link to comment
Share on other sites

+======================================================+

Ясно. П"яні спогади 15-25-ти річної давнини. Ну, як і очікувалося...

Брехня на брехні і брехнею поганяє...

Ай-я-яй.  Як  негарно,  нечемно  і  немудро.  Дорослі  дядьки:  автор  допису  і  ті,  що  лайкнули -  Косташу  і  Евро.

 

От  чому п яні?  Це  по  собі  судите?  Я  з  іншого  середовища,  в  якому  ніколи  не  напиваються.  А  я  особисто  ніколи  навіть  не була  в  стані  захмелілості.  Бо  алкогольні напої  лише  дегустую.

Якщо  я  читала  щось  навіть  20  років  назад, але  мене  тоді  вразило, то  запам яталося.  То  чому  відразу  брехня?

 

Бо  то  стиль  юльків?  Та  всі і  так  знають.  Є  таке  слово - неотесаність.  Поцікавтесь,  що  воно  означає.

Але  я  зовсім  не  шкодую,  що  ви таке  понашкрябували.  Навпаки.  Буду  і  надалі  провокувати  на  подібне.  Дабы  ...  каждого  была  видна. Чим  більше  такого  выд  юльків,  тим  сильніші  позиції  антиюльків. :shuffle:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


насчет доказать - сказать что лень искать

"Насчет  доказать",  то  ви  бідні  вже  без  інтернету  не  можете  і  живете  тільки  ним.  Де  я  маю  шукати  старі  журнали   і  навіщо?  Не  вірите,  то  ваша справа.  Але навіщо  писати,  що  я  п яна  і  що  брешу?  Логіка  хоч  трохи  у  ваших  юльківських  головах  є?

Може  скажете  ще  вам  теорему  доводити,  що  2+2= 4?

Link to comment
Share on other sites

"Насчет  доказать",  то  ви  бідні  вже  без  інтернету  не  можете  і  живете  тільки  ним.  Де  я  маю  шукати  старі  журнали   і  навіщо?  Не  вірите,  то  ваша справа.  Але навіщо  писати,  що  я  п яна  і  що  брешу?  Логіка  хоч  трохи  у  ваших  юльківських  головах  є?

Може  скажете  ще  вам  теорему  доводити,  що  2+2= 4?

не верю. Вы заявили, вам и доказывать. Нет доказательств - нечего писать. Иначе это болтовня.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

не верю. Вы заявили, вам и доказывать. Нет доказательств - нечего писать. Иначе это болтовня.

Дурня  повна.  То  ви  СОБІ  доказуйте,  перевіряйте  і  спростовуйте,  якщо  ВАМ  то  потрібно. 

Пруфи  на  форумах  були  для  журналістів,  які  колись  черпали  інфу  на  ФУПі.  Хтось  її  приносив,  хтось  споживав.

Все  це  давно  в  минулому. 

 

Ви  якщо  приносите  якесь  болото  сюди,  то  не  спішите  щось  доказувати  і   від  вас  то,  зрештою,  ніхто  не  вимагає,  бо  і  так  відомі  юльківські  маніпуляції.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Змінена реальність - наше всьо! (девіз олігархічної мафії). Яскраво ілюструється темою Тимошенко-Каддафі. Гугл видає море фоток про те, як Тимошенко зваблювала Каддафі і як вона виглядала. Інформація про мету і плани під час обговорень серед цього практично губиться.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дурня  повна.  То  ви  СОБІ  доказуйте,  перевіряйте  і  спростовуйте,  якщо  ВАМ  то  потрібно. 

Пруфи  на  форумах  були  для  журналістів,  які  колись  черпали  інфу  на  ФУПі.  Хтось  її  приносив,  хтось  споживав.

Все  це  давно  в  минулому. 

 

Ви  якщо  приносите  якесь  болото  сюди,  то  спішите  щось  доказувати  і   від  вас  то,  зрештою,  ніхто  не  вимагає,  бо  і  так  відомі  юльківські  маніпуляції.

понятно, болтовня

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...