Перейти до змісту

Украинцы бедные, потому что много едят


Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Щоб  європейці витрачали на їжу 15 % вони  спочатку пройшли європейский шлях. Ми не маємо право оминати цей етап.

Причому це стосується як продажних судеій так і продажних міністрів.

 

800px-Gerard_David_012.jpg

 

 

Автор Герард Давид Час створення 1498 Розміри 182 × 159 см Матеріал дерево, олія Місцезнаходження Музей образотворчих мистецтв (музей Грунінген) (БрюггеБельгія) Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Я  абсолютно  не  захищаю  п. Реву,  якщо  порівняв  проценти  на  харчування  в  різних  країнах (бо  то  смішно),  але  мушу  все  ж  погодитися,  що  українці ( і  не  тільки)  їдять  дуже  багато.  Варто  подивитися  на  животи  навіть  35-40- річних.  Як  вони  з  тими  животами  живуть? 

Колись  почула,  як  мій  син  комусь  по-телефону  сказав,  що  почав  вдовільнятися  вдвоє  меншими  порціями  і  усе  нормально.  Звик.

Але  то  напевно  не  тільки  в  нас. Мала  тиждень  назад  в  Італії  такий  випадок.  Вирішила  спробувати  нарешті  італійську  пасту,  як  то  італійці  її  готують.  Замовила  пасту  з  крабами.  Принесли  мені  ... цілу  велику  пательню  макаронів  до  двох  крабових  клешнів.

Мені  б  вистачило  одної  восьмої  тієї  порції.  Зробили  б  меншу  ціну - не  14  євриків,  а  10.  Більше  прийшло  б  до  них  відвідувачів.  Не  розумію.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Мені  б  вистачило  одної  восьмої  тієї  порції.  Зробили  б  меншу  ціну - не  14  євриків,  а  10.  Більше  прийшло  б  до  них  відвідувачів

А це як в кінотеатрі: що краще продати 2 квитки за 50 євро чи 100 по 1?

Link to comment
Share on other sites

А це як в кінотеатрі: що краще продати 2 квитки за 50 євро чи 100 по 1?

То  залежить,  що  мати  на  меті.  Чи  більшу  кількість  глядачів,  щоб  побачили  фільм,  чи  своєї  дупи  нєподніманіє.

Але  щодо  макаронів,  то  чистий  прибуток.  Якщо  йде  їсти  ціла  родина,  то  часом  люди  рахують  гроші.  Хіба  би  знали,  що  їх  закидають  тими  макаронами  і  можна  брати  порцію  на  4-х  запросто.  :)

Link to comment
Share on other sites

В нас їдять багато - бо бідні. І були бідні протягом довгих років, нема культури харчування. Звикли фігню їсти, від якої ситості нема, тільки шлунок забивається - хліб, картоплю, смажене лайно, свинину, печиво, солодощі, бухати...Якщо їсти менше але якісні продукти - то грошей буде витрачатись ще більше у пересічної сім'ї. Не дарма багато жінок говорять, що їм не по кишені худнути - це дійсно так.

 

Зі Той Рева фігню поре - в Німеччині деякі продукти дешевші, деякі приблизно в таку ж ціну, а доходи вищі на порядок. І йому б не завадило теж менше жерти, як і всім нашим високопосадовцям - вони як свині виглядають, хоча чомусь не бідніють від того, що жеруть :weep:

Link to comment
Share on other sites

В нас їдять багато - бо бідні. І були бідні протягом довгих років, нема культури харчування. Звикли фігню їсти, від якої ситості нема, тільки шлунок забивається - хліб, картоплю, смажене лайно, свинину, печиво, солодощі, бухати...Якщо їсти менше але якісні продукти - то грошей буде витрачатись ще більше у пересічної сім'ї. Не дарма багато жінок говорять, що їм не по кишені худнути - це дійсно так.

 

Зі Той Рева фігню поре - в Німеччині деякі продукти дешевші, деякі приблизно в таку ж ціну, а доходи вищі на порядок. І йому б не завадило теж менше жерти, як і всім нашим високопосадовцям - вони як свині виглядають, хоча чомусь не бідніють від того, що жеруть :weep:

Та  йдеться  не тільки про  неякісні  продукти.

Йдеться  про  великі  порції. Н-д, спостерігаю,  що  дитині  дають  на  обід  2  котлети,  або  2  сосиски.  Невже  не  вистачить  однієї.  Навіщо  дитину  змалечку  вчити  переїдати. І  таке  подібне.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Йдеться про великі порції. Н-д, спостерігаю, що дитині дають на обід 2 котлети, або 2 сосиски.

 

То воно так, але якби то були просто 2 котлети, або сосики з огірочком-помідорчиком, то нормально, але ж до них ще 300 грам картоплі чи гречки додається, чи півбатона - це бідність.

Link to comment
Share on other sites

То воно так, але якби то були просто 2 котлети, або сосики з огірочком-помідорчиком, то нормально, але ж до них ще 300 грам картоплі чи гречки додається, чи півбатона - це бідність.

Ні,  не  бідність.  Традиція.  Про  це  і мовлю.  Їсти  треба  менше.  Звісно,  я не  про  бідних  пенсів. 

Link to comment
Share on other sites

Я  абсолютно  не  захищаю  п. Реву,  якщо  порівняв  проценти  на  харчування  в  різних  країнах (бо  то  смішно),  але  мушу  все  ж  погодитися,  що  українці ( і  не  тільки)  їдять  дуже  багато.  Варто  подивитися  на  животи  навіть  35-40- річних.  Як  вони  з  тими  животами  живуть? 

Колись  почула,  як  мій  син  комусь  по-телефону  сказав,  що  почав  вдовільнятися  вдвоє  меншими  порціями  і  усе  нормально.  Звик.

Але  то  напевно  не  тільки  в  нас. Мала  тиждень  назад  в  Італії  такий  випадок.  Вирішила  спробувати  нарешті  італійську  пасту,  як  то  італійці  її  готують.  Замовила  пасту  з  крабами.  Принесли  мені  ... цілу  велику  пательню  макаронів  до  двох  крабових  клешнів.

Мені  б  вистачило  одної  восьмої  тієї  порції.  Зробили  б  меншу  ціну - не  14  євриків,  а  10.  Більше  прийшло  б  до  них  відвідувачів.  Не  розумію.

Так. Багато. Гівна. Тому і живуть на 15-20 років менше європейців.

Link to comment
Share on other sites

То воно так, але якби то були просто 2 котлети, або сосики з огірочком-помідорчиком, то нормально, але ж до них ще 300 грам картоплі чи гречки додається, чи півбатона - це бідність.

Жах! Та й тільки... У сімї дохід 300 баксів на трьох (це якщо двоє працюють)... Комуналка, ліки, проїзд, іжа,одяг, навчання дитини... Ти про дві сосиски не пожартувала, пташка?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ні, не бідність. Традиція.

 

Так, але зауважте, скільки зараз буде коштувати порція котлет чи сосисок і, наприклад, така ж порція кролика, лосося чи навіть банальної яловичини.

Так що ці звички від бідності, і традиції від бідності - бо батонами з картоплею не одне покоління харчувалось, а бабусі з дідусями і батони за щастя вважають.

І від бідності не звикли на спорт і здоров'я гроші витрачати, а лише на застілля і пиятки - бо це підсвідомо вважається мірилом "успіху" - після голодоморів і недоїдання, переламати це не так просто.

Link to comment
Share on other sites

Треба  українцям  меньше  платить ,  тарілка  супу  в  день -  достатньо .

Ну власне у цієї еліти мало що змінилося. Ще з 1933 року.

Бляді комісарські та їх виблядки.

Варто лише біографії почитати.

Link to comment
Share on other sites

Ну власне у цієї еліти мало що змінилося. Ще з 1933 року.

Бляді комісарські та їх виблядки.

Варто лише біографії почитати.

ні  ,  проблема в  українцях ,  на сосиску більше жруть суки

Link to comment
Share on other sites

Да треба запрєтіть заробляти більше мінімалки! Ібо нех...

Треба мінімалку зробити максималкою. І реформи в шляпє.

Правда жерти будуть вже 100 % цієї жалюгідної платні, але то таке.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У середньої української родини дві соски на порцію це вже свято

 

Так я ж про це і кажу - багато їдять, бо бідні, от і запихуються "пустою" але дешевою і висококалорійною їжею

Link to comment
Share on other sites

То воно так, але якби то були просто 2 котлети, або сосики з огірочком-помідорчиком, то нормально, але ж до них ще 300 грам картоплі чи гречки додається, чи півбатона - це бідність.

 

Годувати дітей сосисками  :fp1:  Чіпсами ще до купи

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Годувати дітей сосисками  :fp1:  Чіпсами ще до купи

 на сосіскі  вистачає ,  дві  сосіскі  ,  Карл !  Ніякого  м'яса  чи сої  ,  тільки  суп і  похльбка . Бо жруть .

Link to comment
Share on other sites

От капец як уважно Ви читаєте чи аби прискіпатись? Не чітал, но асуждаю.

І краще сосисками ніж батоном.

 

Сосіски коштують так само, як і курятина. Але то є дві великі різниці. Біда в тому, що дебіли-батьки обирають хімію і жир, замість мя'са

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Сосіски коштують так само, як і курятина. Але то є дві великі різниці. Біда в тому, що дебіли-батьки обирають хімію і жир, замість мя'са

Я канєшно нє особливий знаток курятини... АЄОА курятина в нас теж вирощується на хімії та жирах... Нє?

Link to comment
Share on other sites

Я канєшно нє особливий знаток курятини... АЄОА курятина в нас теж вирощується на хімії та жирах... Нє?

 

Та там з хімії в основному антибіотики,  що ними бройлерів шпигують. Але! Сосиски виготовляють з тієї ж курятини, додаючи туди туєву хучу хімії, солі, жиру. Вибір за вами. 

Link to comment
Share on other sites

Біда в тому, що дебіли-батьки обирають хімію і жир, замість мя'са

Ну і до чого тут я?

Курятину з великою натяжкою можна назвати м'ясом, як і свинину. А яловичина та навіть ідичка дорожчі за популярні сосиски. Сосиски і котлети - це сурогат для бідняків в масі, який однак ще намагаються доповнити картопелькою чи гречкою.

Link to comment
Share on other sites

  Обнагліли  українці ,  в  них що на свинину  та курятину  ще гроші  є ?  Треба це виправити .  

Змінено користувачем ffffffff
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...