Перейти до змісту

Донч, а можна особисте питання?


Гість Хома

Recommended Posts

Донч перебирайся  сюда  на форуме порохоботов нет правды .  Это кридва то что делает Чебурек фан Януковича   и его подружка Свэта Б... :D

 

Тут реально народ намного порядочней .

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

то не так.

:nose3:

 

 

ти відповідай по дєлу, нє юлі!

Ну давай...ТОка отвечу уже затра

Донч перебирайся  сюда  на форуме порохоботов нет правды .  Это кридва то что делает Чебурек фан Януковича   и его подружка Свэта Б... :D

Я уже фактически перебрался

Link to comment
Share on other sites

Та ладно. Альожка он звалив.

МетИнвест звалыв,и он вслед за ним..Я,если бы там работал-скорее всего поступил бы аналогично.Хотя дом бросать сложнее чем квартиру

Link to comment
Share on other sites

Пох, кидати все важко. Я бачу що в ДНР все не так і погано ;)

Если были некоторые запасы-жить можно. Если мины над башкой не летают.По крайней мере мне комфортней в собственном жилье,чем на снятой вонючей квартире. Ну а вааще..живём надеждой на возвращение..потому как грусть и апатия таки присутствуют

Link to comment
Share on other sites

Ой, ладно про смердючі хати. Є різні, знайти без проблем. Імхо краще жити в халупі в Україні ніж в хоромах в Лугандоні. А повернення не буде в найближчі років 30.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Если были некоторые запасы-жить можно. Если мины над башкой не летают.По крайней мере мне комфортней в собственном жилье,чем на снятой вонючей квартире. Ну а вааще..живём надеждой на возвращение..потому как грусть и апатия таки присутствуют

 

У меня  хороший знакомый по бане  приличный "донбасянин"  бросил там все квартиру  в центре   , частный дом бизнес  занимается тут делами  подтянули его дали офис  объяснили  что к чему , занимается уже сам делами   получается как у всех  не очень хорошо но в этом виновата экономика а не бизнес или он сам  Время такое на грани жопы во всем. .  Ну тебе самому решать  что делать  советы давать не а праве это большая ответственность. 

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

И как, готов принять у себя Донча в качестве беженца?

Продаю Дончу елітну ділянку під забудову. Початковий внесок 0%, виплата протягом 5 років, 0% річних!

 

В гості в Лондоні прийму легко.

Link to comment
Share on other sites

Пох, кидати все важко. Я бачу що в ДНР все не так і погано ;)

   Там такая ситуация что бросать недвижимость нельзя  , приедешь а там  живет удмурт   в семьей   а продать там  можно почти даром .Как бросить  то что наживал всю  жизнь  , это сложно ... 

Link to comment
Share on other sites

Зато у нас есть отакое.

 

Публікація
Як переселенцям оформити одноразову грошову допомогу?
Хто має право на отримання допомоги ?

Як зазначено у постанові Кабінету міністрів України, допомогу можуть отримати постраждалі та внутрішньо переміщені особи, які перебувають у складних життєвих обставинах, що спричинені соціальним становищем, внаслідок яких особа частково або повністю не має здатності (не набула здатності або втратила її) чи можливості самостійно піклуватися про особисте (сімейне) життя і брати участь у суспільному житті.

З цього приводу особливу увагу треба звернути на мотивування заяви. Особливо уважно та докладно треба зазначити усі складні життєві обставини, підкреслити, що саме привело до часткової або повної втрати здатності самостійно піклуватися про своє життя та впливає на участь у суспільному життя. Всі аргументи можна викласти у заяві в довільній формі та підкріпити документами: медичними висновками медиків, направленнями на лікування, документами, що підтверджують статус пільгових категорій, розрахунками, рецептами та іншим.  

Який розмір допомоги ?

Згідно з висновком міжвідомчої комісії з питань розподілу зазначених коштів Міністерства соціальної політики України, одноразова грошова допомога має надаватися насамперед сім’ям загиблих в АТО з числа військовослужбовців та інших осіб, сім’ям внутрішньо переміщених осіб, сім’ям учасників АТО, які отримали тяжкі поранення та потребують тривалого лікування, зокрема:

  • дітям-сиротам, батьки яких загинули під час проведення АТО, та дітям, батьки яких є полоненими або зниклими безвісти, – на одну дитину 1176 гривень;
  • сім’ям, у яких є діти-інваліди або інваліди з дитинства, – 1764 гривні;
  • багатодітним сім’ям – 2352 гривні;
  • сім’ям, члени яких потребують невідкладного вартісного лікування, – 1176 гривень;
  • сім’ям, у яких є інваліди 1, 2 груп, – 1176 гривень;
  • сім’ям, де є вагітні жінки, або один з батьків здійснює догляд за дитиною до досягнення нею трирічного віку (з числа сімей загиблих в АТО), – 1764 гривні.

Зазначимо, що рішення комісії стосовно категорій осіб, яким слід надати допомогу у першочерговому порядку, мають рекомендаційний характер, а остаточні списки формируються на місцях.

Скільки разів можна отримати допомогу ?

Отримати грошову допомогу можна лише один раз на родину, навіть, якщо в сім’ї є декілька категорій отримувачів. За наявністью декількох рекомендованих ознак, комісії на місцях мають самостійно приймати рішення щодо того, яку допомогу отримає сім’я.

Link to comment
Share on other sites

Отакого у нас точно нема:

Є. Я даю такий кредит.

 

Там такая ситуация что бросать недвижимость нельзя  , приедешь а там  живет удмурт   в семьей

Виїхав, дав координати ВСУ, вони розберуться.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Є. Я даю такий кредит.

Ну и скольким ты способен такой кредит дать? Одному Дончу?

И что это изменит системно?

 

А как этот кредит отдавать?

Не те у нас зарплаты и возможности, чтобы можно было и прожить, и еще собрать 10-15 штук за пять лет, чтобы вернуть деньги.

Тем более что Донч, насколько я понимаю, не молодой пацан.

Link to comment
Share on other sites

Ну и скольким ты способен такой кредит дать? Одному Дончу?

И что это изменит системно?

В мене 1 ділянка. Я можу її дати аж під 1 забудову. Це краще ніж нікому. Я от недавно школяра в школу зібрав. Одного. Що це змінить? Ніфіга. Але в когось стало життя трохи краще.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ой, ладно про смердючі хати. Є різні, знайти без проблем. Імхо краще жити в халупі в Україні ніж в хоромах в Лугандоні. А повернення не буде в найближчі років 30.

 

 

Та ща...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...