Перейти до змісту

Я б на місці бляхарів намертво поприкручував номери...


mg42

Recommended Posts

Йшов собі на парковку за машиною і побачив у дворі дві бляхи без номерів і чуваків у роспачі поруч. Це ті лісапєдісти, що зрадили Майдан лісапєдну двіжуху і пересіли на бляхи.

 

Колись у моєї малої теж якась козлота украла номери, а потім почала вимагаті викуп. Мала послала їх нах, викликала поліцію, оформила крадіжку і отримала нові номери і техпаспорт за 700 грн. Крадії просили, здається, 500.

 

А як же бути бляхарям? Як їм відновити номер?

 

Доречі, це цілком робочий спосіб позбавитись бляхарів. Зацікавлені особи просто тупо наймають крадунів, і бляхарі походними колонами пиздують у Литву, Польщу, Словакію тощо...

 

ЗІ. Мені як-би піхуй, але вже реально починають підзайобувати деякі тупорилі гоп-шумахери, що нарешті назбирали/позичили пару штук на старий тарантас. 

Link to comment
Share on other sites

Тобто, ти вважаєш, що грабувати людей надвисокими податками, що йдуть в кишеню олігархів, - це правильно?

проблема не в уровне налогов, а в равных условиях для всех. Тогда "кишень олігархів" не будет, как класса...

Link to comment
Share on other sites

проблема не в уровне налогов, а в равных условиях для всех. Тогда "кишень олігархів" не будет, как класса...

+==============================================================================+

Дехто погодився, щоб їх грабували, а дехто - бореться з грабіжниками. Я на боці тих, хто бореться. 

Способів поповнити бюджет є маса. Перший - це прогресивне оподаткування, як у Європі та США. 

Тільки наші олігархи цього не датуть зробити.

 

А "кишені олігархів" зникнуть лише із зникненням олігархів. Фізичним зникненням...

Link to comment
Share on other sites

+==============================================================================+

Дехто погодився, щоб їх грабували, а дехто - бореться з грабіжниками. Я на боці тих, хто бореться. 

Способів поповнити бюджет є маса. Перший - це прогресивне оподаткування, як у Європі та США. 

Тільки наші олігархи цього не датуть зробити.

 

А "кишені олігархів" зникнуть лише із зникненням олігархів. Фізичним зникненням...

Дурня розрахована на баранів, потрібні нормальні профспілки, які б боролися за підвищення зарплат, але у наших громадян все ще в головах сидидить оте дурне - "дежава винна"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Яка нахєр боротьба?

Хто там боровся, поки їх щемити не почали?

Тупо заїжджали і клали хуй.

+================================================+

Це теж один із методів боротьби. Правильно роблять.

Link to comment
Share on other sites

Дурня розрахована на баранів, потрібні нормальні профспілки, які б боролися за підвищення зарплат, але у наших громадян все ще в головах сидидить оте дурне - "дежава винна"

+=============================================================================+

Держава в особі її чиновників. Які живуть та жирують з того, що забрали у народа, який працює.

Link to comment
Share on other sites

Я за бляхарів. Є купа нюансів, які дратують, але людина має право купити доступну машину і на ній привезти свої огірки продати на базар. Чи який інший дрібний бізнес. Якщо вже дупа така, треба дати можливість людям самим з неї видряпуватись. Без дешевих авто це малоймовірно.

А забороними економіку не пожвавиш. Ставка на монополістів і олігоополістів - завжди програшна.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+=============================================================================+

Держава в особі її чиновників. Які живуть та жирують з того, що забрали у народа, який працює.

Ну, якщо такий стан речей народу подобається, то маємо те - що маємо.

Link to comment
Share on other sites

Ну, якщо такий стан речей народу подобається, то маємо те - що маємо.

+===========================================================================+

Це-ж казав овоч. Результат відомий. Народ вже відкрито матюкає гросю та інших шоколадних.

Цитата:

 

Те, кто делают мирную революцию невозможной, делают насильственную революцию неизбежной!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+================================================+

Це теж один із методів боротьби. Правильно роблять.

 

тобто, я - дурний лошара, що при покупці авто заплатив, акциз, НДС, податок, пенсійні, щоб тобі могли пенсію виплачувати, а щаровики - молодці?

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

Дехто погодився, щоб їх грабували, а дехто - бореться з грабіжниками. Я на боці тих, хто бореться. Способів поповнити бюджет є маса. Перший - це прогресивне оподаткування, як у Європі та США. Тільки наші олігархи цього не датуть зробити.

а вот и основные борцуны с режимом. Прячут свои доходы по всяким офшорам

Link to comment
Share on other sites

 

 


Дехто погодився, щоб їх грабували, а дехто - бореться з грабіжниками. Я на боці тих, хто бореться.

Спробуй не платити ПДВ грабіжникам.

А коли вчасно пенсія не прийде, то з ким боротися ?

Link to comment
Share on other sites

Спробуй не платити ПДВ грабіжникам.

А коли вчасно пенсія не прийде, то з ким боротися ?

+=====================================================+

З чинодралами. Ось зараз, на Верховній зРаді депутати розповідали як мусора фактично стають рейдерами-тітушками. В Харкові є завод з виготовлення абразивних матеріалів. Туди понаїхали СБУшники та "орли авакяна", зупинили безперервне виробництво, вивезли усі компи та техдокументацію. А через тиждень сказали: "Ми помилилися,". І все! Дві третини продукції йшло в Європу, контракти зірвані, треба платити штрафи... І їх платитимуть не винуваті, а всі...

А методи боротьби з грабіжниками добре відомі: натуральний обмін та використання криптовалюти. 

Бо єдиний спосіб підняти країну - це підвищення життєвого рівня шляхом перерозподілу ВВП на користь народу.

Link to comment
Share on other sites

Природня реакція хитродупого манюпаса на барижні мита. Чим можуть, тим і захищаються. Решта потерпає здебільшого від бариг, і трошки від хитродупих.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не асилил как в одном человеке сочетается неприятие нарушения законов и поддержка воровства номеров.

Если уж бороться за равноправие, то лично мне не сильно понятно, почему немец может ввезти в Украину машину на год, а украинец только на пять дней. Мне почему-то казалось, что государство нужно, чтобы защищать интересы своих граждан, а не граждан других стран. Самое забавное, что народ горячо поддерживает такое положение вещей. Видимо потому все соседи вокруг живут лучше, что государство там защищает таки своих граждан, а не граждан других государств.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А я за бляхарів. Єдине - треба обмежити щоб не ввозили тачелли по 20 років + дати податок бакс на добу. Все, хай катають.

Сьогодні вранці по дорозі на роботу спостерігав епічну картину, як чувак на тарантасі з бляхами, погримуючи поршнями, поскрипуючи і клацаючи ходовою намагався об'їхати корок справа, залазячи на тротуар і створюючи за собою димову завісу та аварійні ситуації. Але таки цю вакханалію і сеанс борзоти припинив один з водіїв, який чесно і скромно стояв у корку. Здалеку це було подібно до задушевної розмови старих знайомих, от тільки один дуже різко і сильно хитав головою, а другий щось інтенсивно показував руками. Розмова була нетривалою але виснажливою І бляхар вирішив все ж трішки перепочити вимкнувши акустичні та візуальні ефекти.  :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не асилил как в одном человеке сочетается неприятие нарушения законов и поддержка воровства номеров.

Если уж бороться за равноправие, то лично мне не сильно понятно, почему немец может ввезти в Украину машину на год, а украинец только на пять дней. Мне почему-то казалось, что государство нужно, чтобы защищать интересы своих граждан, а не граждан других стран. Самое забавное, что народ горячо поддерживает такое положение вещей. Видимо потому все соседи вокруг живут лучше, что государство там защищает таки своих граждан, а не граждан других государств.

Ну так німець оформляє тимчасове ввезення з сплатою всіх платежів, а бляхар оформляє халявний транзит на п'ять діб. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+===========================================================+

Саме такі "борцуни" зробили Майдани... Коли не стало куди відступати...

 

якраз отакі хитровиєбані борцуни відсилали додому з Головпоштамту ті речі, що збирали люди, або пограбовані з мерії. А потім стирчали ще на Майдані мало не до літа, виставивши скриньки для збору пожертв. А деякі ще й попривласнювали дохєра януковського та пшонкіного майна та автомобілів.

Я тоді волонтерив на повну. Трохи був в курсі що творилося.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Коли я їздив на своєму авто Європою, я купував "зелену карту", страховку, що коштувала десь 30-40 ойро на 30 днів. Чому бляхарі в Україні нічого подібного не платять? Чому я, купуючи авто, маю утримувати своїми податками їх батьків, а не вони? 

Link to comment
Share on other sites

Коли я їздив на своєму авто Європою, я купував "зелену карту", страховку, що коштувала десь 30-40 ойро на 30 днів. Чому бляхарі в Україні нічого подібного не платять? Чому я, купуючи авто, маю утримувати своїми податками їх батьків, а не вони?

 

Ну от, ойро в день і вперед.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну от, ойро в день і вперед.

 

має ще бути якась ідентифікація. з України в Європу не впускають на чужих машинах. Має бути хазяїн або поруч, або водія (якщо не хазяїн) вписано в техпаспорт.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

має ще бути якась ідентифікація. з України в Європу не впускають на чужих машинах. Має бути хазяїн або поруч, або водія (якщо не хазяїн) вписано в техпаспорт.

Ще +500

Link to comment
Share on other sites

Не асилил как в одном человеке сочетается неприятие нарушения законов и поддержка воровства номеров.

Если уж бороться за равноправие, то лично мне не сильно понятно, почему немец может ввезти в Украину машину на год, а украинец только на пять дней. Мне почему-то казалось, что государство нужно, чтобы защищать интересы своих граждан, а не граждан других стран. Самое забавное, что народ горячо поддерживает такое положение вещей. Видимо потому все соседи вокруг живут лучше, что государство там защищает таки своих граждан, а не граждан других государств.

 

Тих, хто займається наєбаловом, цілком справедливо гнобити їх же методами. Які вони, нахєр, працівники закордонніх фірм?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...