Перейти до змісту

Я б на місці бляхарів намертво поприкручував номери...


mg42

Recommended Posts

тобто, я - дурний лошара, що при покупці авто заплатив, акциз, НДС, податок, пенсійні, щоб тобі могли пенсію виплачувати, а щаровики - молодці?

+===========================================================+

А чому в пенсійному фонді діра в півбюджета??? Бо він наповнюється із зарплат працюючих. 

А їх стає все менше і менше... І їх платня не зростає темпами інфляції. А наші олігархи 

НІХРЄНА не відраховують у той же пенсійний фонд із вкраденого...

А щоб якось наповнювати пенсійний та інші фонди, держбандити вигадують нові і нові податки та збори. 

І при "покупці авто заплатив, акциз, НДС, податок, пенсійні" не людям, а держбандитам, які забрали собі "львиную долю", 

а залишок кинули як подачку. Тут вже наводили розклад ціни на газ: 1500 грн -Газвидобування, 200+90 грн - це транспортування. А різнця між цими витратами та ціною в 6900 грн отримує інша контора, яка НІЧОГО не виробляє.

Link to comment
Share on other sites

має ще бути якась ідентифікація. з України в Європу не впускають на чужих машинах. Має бути хазяїн або поруч, або водія (якщо не хазяїн) вписано в техпаспорт.

Почему не пускают? Вполне пускают без хозяина.
Link to comment
Share on other sites

Я от ще не купив, доречі. £3000 страховки за перший рік відбиває бажання.

ну я теж платив за перший рік страховку для малої 2500 юсд. То було ще 10 років тому. Але повне каско.

 

і вона таки попала в невелике ДТП в заторі десь на 1500 юсд. Записали обоюдку, хоча її вини там було один до десяти.

Доречі, в'єбали їй в борт козли на гнилому старезному бімері третьої моделі. Він наполовину від удару осипався іржею. Схоже, ті чувачки сунули мусорам сотню баксів, щоб ті забацали обоюдку, щоб не оплачувати ремонт машини малої.

Link to comment
Share on other sites

якраз отакі хитровиєбані борцуни відсилали додому з Головпоштамту ті речі, що збирали люди, або пограбовані з мерії. А потім стирчали ще на Майдані мало не до літа, виставивши скриньки для збору пожертв. А деякі ще й попривласнювали дохєра януковського та пшонкіного майна та автомобілів.

Я тоді волонтерив на повну. Трохи був в курсі що творилося.

+============================================================+

Це ти про своїх знайомих таке кажеш? Бо серед моїх таких гнід не було!

Link to comment
Share on other sites

Почему не пускают? Вполне пускают без хозяина.

 

з чужим техпаспортом?

Певно щось помінялось, якщо так. 

Бо мені довелося робити тимчасовий техпаспорт на моє ім'я в 2009.

Link to comment
Share on other sites

Коли я їздив на своєму авто Європою, я купував "зелену карту", страховку, що коштувала десь 30-40 ойро на 30 днів. Чому бляхарі в Україні нічого подібного не платять? Чому я, купуючи авто, маю утримувати своїми податками їх батьків, а не вони? 

+=======================================================+

А чого наші олігархи не платять податки із вкраденого?

Link to comment
Share on other sites

+============================================================+

Це ти про своїх знайомих таке кажеш? Бо серед моїх таких гнід не було!

 

Ну, твої згнайомі фіалками жовтоблакитними перділи.

 

Те що я знав, що багато хто краде і мухлює, не означає, що вони - мої знайомі.

 

А те, що ти літаєш десь у хмарах, означає лише те, шо ти дуже далекий від реалій.

 

Зайди на райберт. Там навіть зараз бійцями продається купа пизженої волонтерської допомоги та приладів.

+=======================================================+

А чого наші олігархи не платять податки із вкраденого?

 

та да. тре спочатку ахметку, тоді і я перестану красти...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну так німець оформляє тимчасове ввезення з сплатою всіх платежів, а бляхар оформляє халявний транзит на п'ять діб.

Ну зачем же так тупо обманывать? Два месяца можно кататься вообще без оформления. Если на год, то надо всего лишь получить наши номера. Никаких особенных платежей при этом не надо.

 

А самое забавное, что гражданин Грузии или какой Зимбабве, может купить евробляху и спокойно заехать на год в Украину на еврономерах. А вот украинец почему-то этого сделать не может.

Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

з чужим техпаспортом?

Певно щось помінялось, якщо так.

Бо мені довелося робити тимчасовий техпаспорт на моє ім'я в 2009.

Я маме доверенность выписывал и она ездила. Временный тех паспорт кстати не даёт права собственности.
Link to comment
Share on other sites

Ну зачем же так тупо обманывать? Два месяца можно кататься вообще без оформления. Если на год, то надо всего лишь получить наши номера. Никаких особенных платежей при этом не надо.

 

А самое забавное, что гражданин Грузии или какой Зимбабве, может купить евробляху и спокойно заехать на год в Украину на еврономерах. А вот украинец почему-то этого сделать не может.

Митний кодекс почитай ...
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну я теж платив за перший рік страховку для малої 2500 юсд. То було ще 10 років тому. Але повне каско.

А я натискаю кнопку і їде тойота пріус, всього задоволення десь 1500 на рік.

Link to comment
Share on other sites

Ну, твої згнайомі фіалками жовтоблакитними перділи.

 

Те що я знав, що багато хто краде і мухлює, не означає, що вони - мої знайомі.

 

А те, що ти літаєш десь у хмарах, означає лише те, шо ти дуже далекий від реалій.

 

Зайди на райберт. Там навіть зараз бійцями продається купа пизженої волонтерської допомоги та приладів.

+=============================================================+

Зайди до Учайкіна, спитай його. Він кум мого старшого сина.

 

та да. тре спочатку ахметку, тоді і я перестану красти...

+===========================================================+

Нє, я, пенс, маю оплачувати збитки, що роблять ахмєтки та інші олігархи...

Link to comment
Share on other sites

Ну зачем же так тупо обманывать? Два месяца можно кататься вообще без оформления. Если на год, то надо всего лишь получить наши номера. Никаких особенных платежей при этом не надо.

 

А самое забавное, что гражданин Грузии или какой Зимбабве, может купить евробляху и спокойно заехать на год в Украину на еврономерах. А вот украинец почему-то этого сделать не может.

 

 

 

2. У разі тимчасового ввезення товарів з умовним частковим звільненням від оподаткування митними платежами за кожний повний або неповний календарний місяць заявленого строку перебування на митній території України сплачується 3 відсотки суми митних платежів, яка підлягала б сплаті у разі випуску цих товарів у вільний обіг на митній території України, розрахованої на дату поміщення їх у митний режим тимчасового ввезення.

 

3. Тимчасове ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування, що класифікуються за товарними позиціями 8702, 8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тонни), 8711 згідно з УКТ ЗЕД та причепів до них товарної позиції 8716 згідно з УКТ ЗЕД дозволяється на строк до одного року під письмове зобов’язання про їх зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, після сплати всіх митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів.

Тимчасове ввезення громадянами-резидентами на митну територію України інших транспортних засобів особистого користування дозволяється на строк до одного року під письмове зобов’язання про їх зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, та із застосуванням до них заходів гарантування, передбачених розділом Х цього Кодексу.

Строки, передбачені абзацами першим та другим цієї частини, можуть бути продовжені органами доходів і зборів з урахуванням дії обставин непереборної сили та особистих обставин громадян, які ввезли транспортні засоби, за умови документального підтвердження цих обставин, але не більш як на 60 днів.

Змінено користувачем DA'
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Спасибо, что прочитал за меня. Читать весь кодекс, что-бы найти пару статей, особого желания нет. В тексте не увидел ни слова, про оплату ВСЕХ платежей. Только 3 процента таможенных и то если ставить на наши номера. Три процента, это вообще не сумма, особенно без НДСВ и акциза. На некоторые машинки кстати вообще отсутствует пошлина. К этому могу добавить, что два месяца можно ездить даже без этого напряга.

 

Так вот вопрос, почему гражданину например Грузии, положен такой аттракцион невиданной щедрости от государства, а украинцам нет? Почему такая дискриминация в своей же стране?

 

К слову, если бы автосила требовала не каких-то особых льгот для себя, а отмены дискриминации украинцев в своей же стране, то думаю получили бы куда большую поддрержку в обществе и давно закрыли бы вопрос с бляхами.

Link to comment
Share on other sites

Спасибо, что прочитал за меня. Читать весь кодекс, что-бы найти пару статей, особого желания нет. В тексте не увидел ни слова, про оплату ВСЕХ платежей. Только 3 процента таможенных и то если ставить на наши номера. Три процента, это вообще не сумма, особенно без НДСВ и акциза. На некоторые машинки кстати вообще отсутствует пошлина. К этому могу добавить, что два месяца можно ездить даже без этого напряга.

 

Так вот вопрос, почему гражданину например Грузии, положен такой аттракцион невиданной щедрости от государства, а украинцам нет? Почему такая дискриминация в своей же стране?

 

К слову, если бы автосила требовала не каких-то особых льгот для себя, а отмены дискриминации украинцев в своей же стране, то думаю получили бы куда большую поддрержку в обществе и давно закрыли бы вопрос с бляхами.

Ти не дочитав, три проценти на місяць...
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Может у меня не все в порядке со зрением, но в упор не вижу слово "месяц".

 

єто мное об'ясняет

 

2. У разі тимчасового ввезення товарів з умовним частковим звільненням від оподаткування митними платежами за кожний повний або неповний календарний місяць заявленого строку перебування на митній території України сплачується 3 відсотки суми митних платежів, яка підлягала б сплаті у разі випуску цих товарів у вільний обіг на митній території України, розрахованої на дату поміщення їх у митний режим тимчасового ввезення.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

бляхари-шмяхари... давайте посмотрим на эту проблему с другой стороны. у меня есть старенький жигуль который я продам долларов за 700-800, есть 5000 баксов. хочу купить машину бу - посоветуйте. Ланос, авео и ваз не предлагать.

Link to comment
Share on other sites

Вячеслав Ільченко
Історія з "бляхарями" насправді проста, як валянок.
 

Існує два варіанти сприйняття законів:

- як кам'яних скрижалів, які не підлягають зміні, і навіть якщо вони непотрібні - проти них не можна протестувати, а тільки виконувати. Або тихенько дурити закон, поки пан не спіймає і не видере на стайні.

- як частини суспільного договору, які можуть і повинні бути змінені, якщо не ведуть до збільшення добробуту громадян, чи дозволяють кільком "обраним" отримувати вигоду за рахунок багатьох пограбованих.

 

"Бляхарі" - це приклад переходу від першого до другого. Бо коли їх було мало, вони вели себе тихо, потай дурячи закон. А коли стало багато, вирішили, що можна почати вимагати змінити закон.

 

От і все.

 

Найбільше мене в цьому скандалі вразила позиція деяких громадян. Виявляється, вони горбатились, збирали гроші на "повну ціну автомобіля" - а тут якісь "бляхарі" купили по дешевці. До ногтя паскуд! Хай, як усі, по копійці збирають на протязі десяти років. Між іншим, абсолютно совкова реакція, я таку тільки в чергах зустрічав - типу "мущіна, вас тут нє стояло, стойтє, как фсе".

 

Скажіть, будь-ласка, а ви в курсі, що вашими "повними цінами", ви купили додатково по люксовій тачці (а декому і яхту) кожному чиновнику, який сидить на митниці? Не в курсі? Тоді продовжуйте платити "повні ціни" також за газ, тепло, електрику... І не смійте жалітися. Таков закон (с)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

вообще-то все еще проще. Если кто-то ворует, почему мне нельзя?

Совершеннл верно.

Поправлю только немного - если кто то ворует и хорошо безнаказанно живет, то почему мне нельзя?

Link to comment
Share on other sites

Вячеслав Ільченко

Скажіть, будь-ласка, а ви в курсі, що вашими "повними цінами", ви купили додатково по люксовій тачці (а декому і яхту) кожному чиновнику, який сидить на митниці? Не в курсі? Тоді продовжуйте платити "повні ціни" також за газ, тепло, електрику... І не смійте жалітися. Таков закон (с)

А что же они не были такими принципиальными по отношению к таможне когда по 200 баксов за тачку взятку сували? Может таки проблема не в величине налога? Змінено користувачем Папа_Карлос
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А что же они не были такими принципиальными по отношению к таможне когда по 200 баксов за тачку взятку сували? Может таки проблема не в величине налога?

та вы достали... в чем проблема? свою проблему я написал несколько постов выше. так что кто подскажет что купить?

Link to comment
Share on other sites

та вы достали... в чем проблема? свою проблему я написал несколько постов выше. так что кто подскажет что купить?

чтобы дать совет, необходимо несколько больше информации

Link to comment
Share on other sites

чтобы дать совет, необходимо несколько больше информации

а что за 5000 сейчас большой выбор? ланос, авео. почему мне не дают купить за эти деньги автомобиль в 2-3 раза лучше?

Link to comment
Share on other sites

а что за 5000 сейчас большой выбор? ланос, авео. почему мне не дают купить за эти деньги автомобиль в 2-3 раза лучше?

откуда мне известно, что вы хотите. Может вот ваша мечта https://auto.ria.com/auto_ford_thunderbird_20305599.html

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...