Перейти до змісту

А чи зможе Потрох пробігти 10 км ?


DiDUS

Recommended Posts

Юлія Тимошенко поделился(-ась) публикацией Андрея Онистрата.
4 ч · 
Побачила дискусію щодо спортивних здібностей політиків на сторінці в Андрей Онистрат і не змогла пройти повз. 
Пане Андрію, я вас особисто запрошую на ранкову пробіжку зі мною. А потім розкажете, хто «насипає»

 

Змінено користувачем DiDUS
Link to comment
Share on other sites

Андрей Онистрат Буду стримить на 

 

https://www.youtube.com/channel/UCqVKtuYmKkVPaBeNFWRxlMw!

 

Поэтому начните утро с нами!
Нравится · Ответить · 2 · 4 ч
Управление
Юрій Андреєв
Юрій Андреєв Когда? Время
Нравится · Ответить · 2 ч
Управление
Андрей Онистрат
Андрей Онистрат Примерно в 7.00

Link to comment
Share on other sites

Колишній банкір, віце-президент Федерації тріатлону України Андрій Оністрат зажадав  
від лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко, щоб вона довела, що щоранку здійснює 10-кілометрові пробіжки
 

Тимошенко прийняла виклик – в цю п'ятницю, 29 вересня, вони побіжать разом, а Оністрат буде стрімити їхній забіг.  :pleasant: 

Колишній голова наглядової ради банку "Національний кредит", спортсмен Андрій Оністрат у відеозверненні на своїй сторінці в Facebook засумнівався, що лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко здійснює щоденні пробіжки по 10 кілометрів.     

"10 км щодня. Пульс поміряти? Насипають нам, хлопці, міцно", - заявив спортсмен, 
додавши: "Слідчий експеримент! Вимагаю очної ставки! Чим доведеш - так сказати".. 

Юлія Тимошенко стрімко відреагувала на своїй сторінці в Facebook. 

"Побачила дискусію щодо спортивних здібностей політиків на сторінці в Андрія Оністрата і не змогла пройти повз. 

Пане Андрію, я вас особисто запрошую на ранкову пробіжку зі мною. 
А потім розкажете, хто "насипає" Домовились?" - прийняла виклик політик. 

Скріншот поста (facebook.com/YuliaTymoshenko) 

"Авжеж! При одній умові! Стрім!!!!?" - відповів Оністрат. Юлія Тимошенко негайно погодилася. 

А Андрій Оністрат анонсував на своїй сторінці у ФБ: "Максимальний репост! 
Завтра біжу з Юлею 10 км! Буду стрімити! Почніть з цього дня!" 
Скріншот поста (facebook.com/onistrataa) 

Нагадаємо, у березні телеканал "1+1" показав щоранковий забіг Юлії Тимошенко.

 https://styler.rbc.ua/ukr/zhizn/timoshenko-onistrat-vmeste-rezhime-onlayn-1506594266.html

Link to comment
Share on other sites

Лидер "Батькивщины" Юлия Тимошенко и бывший банкир, вице-президент Федерации триатлона Украины Андрей Онистрат в пятницу, 29 сентября, вместе пробежали 12 километров за 1 час 20 минут, передает корреспондент телеканала NewsOne.

 

После утреннего пробега Онистрат отметил, что Тимошенко находится в прекрасной физической форме. Он убежден, что если через день нужно будет бежать марафон, дистанция которого достигает 42 километров 200 метров, то лидер "Батькивщины" справилась бы за 4 часа и 30 минут.

 

"Пробежала бы за 4 часа и 30 минут. Это не быстро, но точно пробежала бы. Потому что то, что я увидел - пульс ниже 150 - свидетельствует о том, что человек каждый день находится в тренинге. Это значит, что сердце у нее большое, тренированное. Это очень круто, я не знаю ни одного такого политика, который мог бы пробежать марафон", - подчеркнул Онистрат.

 

Затем он пообещал, что подготовит Тимошенко к марафону.

 

"Я ее подготовлю, она пробежит марафон и потом станет президентом", - убежден вице-президент Федерации триатлона.

 

В свою очередь Тимошенко потребовала у Онистрата две бутылки вина, поскольку они пробежала больше километров, чем изначально требовало правило пари. Вместе с тем она поблагодарила его за бодрое и спортивное утро.

 

Более того, лидер "Батькивщины" заявила, что готова пробежать с Онистратом полумарафон.

 

"Я даю слово, что мы с вами пробежим половину марафона. Но я сразу хочу сказать, что никогда не бегала и не знаю, добегу ли я. Не судите строго", - пообещала нардеп.

Змінено користувачем DiDUS
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


"Я ее подготовлю, она пробежит марафон и потом станет президентом"

Цей  піар  заради  цього?  Ха-ха. Від  Оністрата,  на  щастя,  це  не  залежить,  як  і  від  пробігу.

Краще  Сашка  підселити  до  багіні  хоч на  тиждень.  Це  було  б  значно  цікавіше.

А  заплановані  "сорєвнованія" - то  для  лохів.  І  Дідусь-коментатор  тут  як  тут.  :D

Смішно.  Що  поробиш?

Link to comment
Share on other sites

«А ларчик просто открывался» (с)

Він урозумів, що таких політиків , як Юля немає в Україні, 

що годні в 57 років пробіжати 12 км, а в майбутньому і марафон.

До речі готуйтесь пів-марафон дивитись 8 жовтня.  :pleasant:  

Link to comment
Share on other sites





Дякую Андрей Онистрат за виклик і чудовий ранок! Пробігли навіть більше, ніж планували - 12 км. Андрій «розкрутив» мене на півмарафон 8 жовтня, це 21,1 км. Ніколи стільки не бігала, але будемо тренуватися! Всім гарного дня!









22155685_1548293101875454_55994073698397






 




Просмотры: 5,6 тыс.



















Змінено користувачем DiDUS
Link to comment
Share on other sites

Я вважав, що Оністрат звичайний блохер, нарвався на пробіжку в 10 км, яку він не пробіжить.
А насправді він сам марафонець, Бігаючий банкір...  :fp1:

Звісно, провокатор...

Link to comment
Share on other sites

Короче! Онистрата в одну квартиру с бабцей и хай живут!  Сашко, при желании сможет присоединиться и будет им счастье и любов  :love: 

Змінено користувачем bobrdobr
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Он убежден, что если через день нужно будет бежать марафон, дистанция которого достигает 42 километров 200 метров, то лидер "Батькивщины" справилась бы за 4 часа и 30 минут.

Бугага!

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...