Перейти до змісту

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Зкопіпастив про всяк випадок
 

Ігор Мосійчук 
2 год · 
Руслан Кушнір і Михайло Мормель. Обидва були поліцейськими. Обидва загинули від рук терористів. Вони знали одне одного - колись служили разом. Але опинились поряд у жахливу хвилину випадково.
Я кожну хвилину подумки дякую Руслану за врятоване життя. Я не соромлюсь сказати, що він був беркутівцем. Я твердо вірю, що тільки примирення і прощення може об’єднати нашу країну.
Висловлюю щирі співчуття родинам Руслана і Михайла. Ми надамо усю необхідну допомогу. Зробимо усе можливе, щоб знайти убивць. Для мене це справа честі.

Світла пам’ять! Відплата буде!
Ігор Мосійчук
8 год · 
Я залишився живий лише завдяки моєму загиблому охоронцю Руслану - він штовхнув мене на землю в момент направленого вибуху. Мене охоплює несамовитий біль за нього, за його родину. Я докладатиму всіх зусиль щоб допомогти його сім'ї, знайти і покарати винних в загибелі.
Руслан - колишній співробітник "Беркуту", що після Революції гідності пройшов переатестацію і служив у спецпідрозділі МВС. Життя не чорно-біле: так слалось, що українського націоналіста, "фашиста", як дехто мене називає, врятував саме "беркутівець". Це знак того, що українці повинні єднатись перед обличчям спільного ворога, а не шукати ворогів один в одному.
Скоївши цей замах, зловмисники поранили не просто народного депутата Мосійчука, вони поранили звіра. Для них було б краще щоб я помер. Бо тепер я не зупинюсь не перед чим: особисто вестиму слідство і виноситиму вирок в цій справі. Наразі не можу розкрити всі деталі замаху на мене. Впевнений в тому, що слід московський, а виконавці українські. Як тільки дозволять лікарі - дам всі пояснення правоохоронцям
 
Link to comment
Share on other sites

Лозовий в фейсбуке написал, что охранник крикнул "Владимирович, земля!" и толкнул Мосийчука на землю.

Я значала думал бомба была эстонская, но после кадров с камеры вижу шо просто кто то редкий пиздун...

Так и кричал, "Владимирович"?

Короче никак нельзя?

Link to comment
Share on other sites

Зкопіпастив про всяк випадок

 

він штовхнув мене на землю в момент направленого вибуху

 

На відео ніхто нікого не штовхав

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Так и кричал, "Владимирович"?

Короче никак нельзя?

 

Та я сам в шоке, наверное неуважительная получится легенда о Мосийчуке.

Удивительно шо не кричал "Уважаемый Игорь Владимирович"...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

как можно вообще придумать бред про штовхнув и Владимировича.

Может охранник под "Владимирович земля" имел ввиду ступеньки с которых они спускались, мол смотри не наебнись.

Потом бабах и Владимировича кинуло волной на землю. Мабудь еще и контузило...

Link to comment
Share on other sites

Так и кричал, "Владимирович"?

Короче никак нельзя?

А нафіга? Вибухова хвиля з осколками на відстані 10 м прийшла за 0,03 сек. За такий час шо "Йоб твою мать!", шо "Уважаемый Игорь Владимирович, прячьтесь за меня, пожалуйста, если Вас не затруднит!" шансів виголосити один хєр нема.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Почему мопед не поставили прямо напротив выхода?

Кстати должно быть видео и момента установки мопеда...

думаю всё просто...

довольно часто в таких случаях выбигают охранники  и типа начинают тут парковаться нельзя..и т.д и т.подобное...

а так припарковали мопед чуток подальше...и охране уже похуй...мал ли кто там припарковался....

хотя я бы на месте убийц взял бы мопед ..разнощика пицы припарковал бы....например доминус пица....которых по киеву шо грязи..и на них даже охранна госконтор необращают внимание ..если те паркуются недалико....и типа идут пицу разносить..

Link to comment
Share on other sites

тогда бы мосийчуку точно пизда..была бы..

взхрыв был очень сильный и действительно направленный...

но если бы мопед стоял на пару метров ближе ...

всё..пизда..всем была бы ..

Link to comment
Share on other sites

Имхо конечно, но типа для напугать как некоторые юзеры намекают это вряд-ли. Взрывное устройство находилось слишком быстро, плюс похоже были поражающие элементы. Для того что бы просто попугать слишком не предсказуемо. Для этого можно было взорвать просто машину Мосийчука.

Желающих же поквитаться с "радикалом" много

Link to comment
Share on other sites

и за это 2 месяца?? ;o  ;o  ;o  ;o

 

 

если ты выстроишь  временную цепочку, то все пазлы с ходятся.

арест коханивского

отбитие коханивского мосийчуком

приезд людей из азова

истерика луценки про готовящийся переворот

высылка грузин

взрыв мосийчука, а до этого взрывы нескольких офицеров у которых были связи с азовом через мариуполь, я про харабрюша

терки педро с комбатами в авдеевке

и прилёт волкера для окончательной отмашки на снос

Link to comment
Share on other sites

физический?  ;o

 

нет, втыкания черенков лопаты в задний проход скорее всего не будет, ,

будет вход в раду в окружении автоматчиков, как в грузии, голосование рады, и.о. президента, саак премьер, отстранение авакова, луценки, арест ахметова

Link to comment
Share on other sites

нет, втыкания черенков лопаты в задний проход скорее всего не будет, ,

будет вход в раду в окружении автоматчиков, как в грузии, голосование рады, и.о. президента, саак премьер, отстранение авакова, луценки, арест ахметова

не с нашим счастием.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чудовий план! :) Але єдиний варіант форс-мажору, який могли б запропонувати Трампівці, це дострокові вибори, адже за наявного рівня довіри реформи не робляться. Та вони чудово знають, що вибори будуть сфальсифіковані, "переможуть" ті ж сотоваріщі від поточної мафії, і політичний крен після того заздалегідь передбачуваний - від Америки. Мафія наша, про всяк випадок, підготовку до цих виборів вже розпочала з формування фейкових уяв про політичні рейтинги через куплених соціологів. Але нафіга американцям навіть такий невеличкий гемор? Раціональнішим вони вважають запобігання внутрішньому вибуху з одночасним продавлюванням замирення по мінському договірняку. З наступним перекладанням відповідальності за наше економічне виживання на хуйлостан. І з відтермінуванням нашої інтеграції на Захід на десятки років.

Не влаштовує?! Ну тоді потрібно спочатку самим щось робити. А вже потім розраховувати на підтримку і втручання на твою користь. Самі сьогодніші американці нічого не ініціюватимуть.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Прям Вито Корлеоне, кокой-ты, наш Мося 

 

"Они ранили сейчас не просто народного депутата Мосийчука, они ранили зверя. Для них было бы лучше, чтобы я умер, потому что теперь я не остановлюсь ни перед чем и лично буду вести следствие и выносить приговор по этому делу", – отметил он.

 

Мосийчук добавил, что еще не давал объяснений правоохранительным органам, так как до сих пор находится в реанимации.

 

"Я прооперирован. Четыре часа шла операция", – заявил нардеп.

 

Он сказал, что из него вытащили множество осколков.

 

"Некоторые еще остались во мне", – отметил он.

 

Мосийчук сказал, что больница, в которой он находится, оцеплена по периметру.

 

"Я буду делать все, чтобы моя охрана была совершенной", – заявил нардеп.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 


Прям Вито Корлеоне, кокой-ты, наш Мося 
цуко, Голливуд уже на низком старте за таким сюжетом, "Рокки-скокатам", скоро на всех красных дорожках Венеции и Берлина  :66:
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

цуко, Голливуд уже на низком старте за таким сюжетом, "Рокки-скокатам", скоро на всех красных дорожках Венеции и Берлина  :66:

 

А если еще и Арчибальда с Лозовым встроить в канву сюжета...   :corn:

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

нет, втыкания черенков лопаты в задний проход скорее всего не будет, ,

будет вход в раду в окружении автоматчиков, как в грузии, голосование рады, и.о. президента, саак премьер, отстранение авакова, луценки, арест ахметова

 

боже ж мій, читається як пісня...

ще б розстрілів добавить...

Змінено користувачем Миклован
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...