Перейти до змісту

Шококофе


Луша

Recommended Posts

 

Спостерігаю як вже 2-й місяць українці знущаються з кремлівської пропаганди, але вони так нічого і не зрозуміли..

Я думаю, що вже ні для кого не секрет, що на 17.10.17 планувався державний переворот і спроба силового захоплення влади. Якщо пощастить.

Завданням мінімум було - досягти значних поступок влади олігархам і силам, які підтримувалися кремлем. Так, так, вони об'єдналися і цілком свідомо.

Але не склалося ні з основним завданням, ні навіть з другорядним. Кремлівська пропаганда дала збій і не змогла підняти всіх тих, хто 3 роки "чистить зброю" в інтернетах.

Вийшло не те, що мало людей, не вийшов ніхто, окрім організаторів і проплачених підставок під партійні шмати...

Після цього в інформаційному полі все полетіло кєбєням. І що раз то далі ставало все очевидніше, що ці "чистящі зброю" "революціонери" - це якась абсолютно дика гусня, або люди взагалі відірвані від реальності в Україні. 

І з кожним днем після цього, з кожним жжиженим монданом, ці всі ушльопки з інтернетів почали все далі відриватися від реальності.

Благо, цьому їм сприяли і кремлівські пропагандони, занурюючи ушльопків все глибше в світи віртуальних 100-тисячних мітингів, що є смішно для кожного хто був в Києві і знає скільки людей можуть поміститися біля ВР чи біля будівлі Головпоштамту на Хрещатику...

Минулого тижня, після штурму звезеним бudлом Жовтневого палацу, виникла ідея аполітичного флешмобу "Кава на Хрещатику", що визвало таке горіння всіх мастей гуснявих пропагандонів, якого я вже не бачив з часів Майдану. 

Аполітичну акцію з друзями відразу ж нарекли Антимайданом і всі види агентури і пропагандонів почали розказувати, що це "громадянська війна", пиття кави - це "захист корупції" і т.д.

Тим самим відкривши очі ще якісь частині людей.

Тих, кого не встигли "добити" минулого тижня - добили сьогодні. 

Консультанти і подєльники янека і саакашвілі (так, вони одні на двох) через власну розумову обмеженість і вже нездатність вийти за рамки власних стереотипів, розраховували на те, що буде так, як вони собі придумали і так як би зробили/роблять вони. Вони розраховували на те, що Порошенко зжене бюджетників на Антимайдан. 

Але ні поїздів Маріуполь-Київ, ні сотень автобусів з 20 000 бюджетників не було.

Були люди, звичайні люди, які жартували, сміялися, пили каву, ржали з макак в балаклавах, які так і не змогли нормально повішати шмату на Глобус. Було все те, що 4 роки тому називалося Майданом, було все те, що ми вже всі так давно хотіли бачити на фоні п'яного б-ла, яке воює з вітринами і концертними залами.

Людей ніхто не контролював, там не було "старшого" (що вганяло в ступор медіапздту), ніхто не озвучував політичні гасла (що вганяло в ступор медіапздту).

Але замість того, щоб якось хоча б менш-більш адекватно прийняти факт, що люди просто так можуть зібратися, без політичних гасел, без криків, без істерики, без кураторів, без оплати, медіапздта, (яка після сьогоднішнього, я впевнений, тотально працює на хла), почала вигадувати якихось "прихильників Порошенка", якихось "противників Саакашвілі" і зрівнювати їх кількості, нарахувавши "декілька десятків" "людей Порошенка" на тій же площі, на якій вони 2 тижні тому нараховували 70-100 тис. звезеного бла

Тому, #Кава_на_Хрещатику - це прекрасно, бо це ще одна подія, яка виявила справжніх диверсантів, які не соромлячись продають Україну, руйнуючи її зсередини відвертою брехнею і кремлівською пропагандою.

 

Ха. Оказывается у нас тут акции проходят, разрекламированные в узком кругу ограниченных людей. Не, конечно акция с анонсом:

 

"На каву та спілкування з друзями чекаємо киян, гостей міста та окремо героїв нашого часу, справжніх учасників війни зі східним сусідом! З собою потрібно мати гарний настрій, каву в термосах, бутерброди і цукерки "Рошен"

 

она ни грамма не политическая. Особо она не политической выглядит в свете того, что отписались о участии, исключительно ярые сторонники Рошена. 

 

Видели бы вы какая акция проходила в Лавине, вот где было непротолкнуться.  

Змінено користувачем shurken
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Открой да посмотри. 

То ти про той висер у стрічці від саакодрочера  :fp1: У твіті від автора того висеру нема, а коментатори саакодрочери можуть нагадити будь де  :pleasant: Нічого дивного. А може ти твітер перший раз побачив?

 

До того ж ти не побачив, або не захотів побачити іншої відповіді:

Reload Page to see tweet..Link..

Змінено користувачем DA'
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

добрий знак, що паніка поступово охоплює брехульківців, і це означає, що справи у них кепські, і коктейлі "кави з травою" за рецептом багіні не допомагають :weep: треба збільшити дози  :D 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

те,як злобно в  даній гілці огризаються любителі родіни багіні,засвідчує успіх кави  по-українськи.

+===================================================================+

Особливо фінансовий. Розпродали партсимволіку "Рошенки" з просроченою датою 

пригодності за завищеними цінами. Профіт по-шоколадному!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

те,як злобно в  даній гілці огризаються любителі родіни багіні,засвідчує успіх кави  по-українськи.

Успех был в Лавине возле Мака, а это так. С таким генеральным спонсором, даже с КФС по посещаемости не поспорите, не говоря уже про Мак. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ніколи такого не було - і от знову!

 

Тю...так від Міхуйла енд компані відразу смерділо антимайданом, навіть місце інстинктивно для наметів обрали правильне :weep:

Очевидно, що така бридота під лозунгами антимайдану буде рядитись в патріотів. Десь це навіть добре, бо говорить що антиукраїнські лозунги вже не працюють в масі. Он тут на форумі теж такі є, дуже активні антимайданівці за Міхуїла. Не буду тикать пальцями, бо забанять, і так видно ху із ху :weep::lol2:

 

ЗІ Нічого в них не вийде, та ще й лідер неймовірне, феноменальне сцикло, яке лізе на дах і здає всіх своїх при найменшому натяку на небезпеку :weep: Здається, в нас жодного політика такого рівня сцикливості немає, хіба от Овоч був приблизно :D 

Link to comment
Share on other sites

Тю...так від Міхуйла енд компані відразу смерділо антимайданом, навіть місце інстинктивно для наметів обрали правильне :weep:

Очевидно, що така бридота під лозунгами антимайдану буде рядитись в патріотів. Десь це навіть добре, бо говорить що антиукраїнські лозунги вже не працюють в масі. Он тут на форумі теж такі є, дуже активні антимайданівці за Міхуїла. Не буду тикать пальцями, бо забанять, і так видно ху із ху :weep::lol2:

 

ЗІ Нічого в них не вийде, та ще й лідер неймовірне, феноменальне сцикло, яке лізе на дах і здає всіх своїх при найменшому натяку на небезпеку :weep: Здається, в нас жодного політика такого рівня сцикливості немає, хіба от Овоч був приблизно :D

 

Антимайданом говоришь...... Да кому тот майдан уже нужен, зэка уже давно скинули если ты не заметил. И поставили пэтю с кролем и остальной шоблой. Чего они и добивались на майдане. Все, всем спасибо, можно расходиться. Пейте каву дальше.

Link to comment
Share on other sites

Просто когда они волали на майдане что мы победим люди их не правильно поняли. Они под МЫ имели в виду дословно мы :) А насчет вас после выборов - ну так это уже ваши проблемы..... Гэтьман вон в прошлом году не стесняясь прямо заявил что майданов больше не будет, они знают как бороться с этими технологиями.

 

 

Вообще, Майдан нужно понимать в двух смыслах.

Первый это обычные Люди, вышедшие против несправедливости и угнетения своих законных прав.

И второй «партбоссы», возглавившие все это с корыстными целями. Результаты мы видим.

Змінено користувачем Pasha
Link to comment
Share on other sites

 

 


Гэтьман вон в прошлом году не стесняясь прямо заявил что майданов больше не будет, они знают как бороться с этими технологиями.

 

Та прям таки, Ви теж антимайданівець за Міхуйла?

Як блін можна підтримувати сцикло? Це ж огидно. Тим більше в воюючій країні :fp1:

Link to comment
Share on other sites

ЗІ Я проти Міхуйла а не за Педро, якщо шо.

І мені не подобається, як злили протест проти Курошвілі, перетворивши на незрозуміло шо

Ага. А в результате получается в выигрыше тот же гэтьман.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

И крым и донбасс случился только по вине этих шакалов. Не могли подождать пол-года и идти спокойно на выборы.

Нет, пошли по беспределу из-за своей жадности. Уверен, они сами не ожидали таких последствий. Х-ло конечно беспредельщик, но сильно сомневаюсь что если бы были нормальные выборы то он что то пробовал тут отжимать - там сразу был бы и SWIFT и еще столько всего, о чем сейчас можно только мечтать. А эти тупые дали хоть слабый но повод. Кацапы давно ждали такого случая.

Змінено користувачем Pasha
Link to comment
Share on other sites

ЗІ Я проти Міхуйла а не за Педро, якщо шо.

І мені не подобається, як злили протест проти Курошвілі, перетворивши на незрозуміло шо

ЗІ Я проти Міхуйла а не за Педро, якщо шо.

І мені не подобається, як злили протест проти Курошвілі, перетворивши на незрозуміло шо

А пэтя кто? Он вообще самоусунулся сейчас от принятия каких-либо самостоятельных решений по внутренним вопросам страны. Типа их вообще нет. В полководца играется, с камуфли не вылазит. Всем керует непойми кто, мы даже не знаем их фамилий кроме тех что на слуху.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...