Перейти до змісту

Шококофе


Луша

Recommended Posts

 

 


Не могли подождать пол-года и идти спокойно на выборы.

 

Через півроку не було б ніяких виборів - була б Київська губернія під Овочем чи Мудачуком- типу Білорусі.

Це було очевидно - євроінтеграція накрилась, в казні грошей вже не було, золотовалютні резерви вичерпані, всі податки позбирані чи не на рік вперед, та що там - вони навіть музеї вичистили :fp1: Ви забули?

Ага, і Крим би хуйло забрав - щоб наказать страптівих хахлов і рейтинг знов же...

 

 

 


полководца играется, с камуфли не вылазит

Краще Петя, який грається в  полководця, це зараз на часі, ніж Міхуло сцикло, який від СБУ на дах вилазить і кидає власну армію, якщо вже на те пішло.

 

ЗІ І Петя таки краще Янука і тим більш хуйла, принаймі зовнішньополітичний вектор поки правильний

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

тут на форумі теж такі є, дуже активні антимайданівці за Міхуїла. Не буду тикать пальцями, бо забанять, і так видно ху із ху :weep::lol2:

краще чевоненьким їх рясненько розфарбую  :tu:  :nose3:

Але ж без пальців це робити важкувато, мабуть!

Link to comment
Share on other sites

Через півроку не було б ніяких виборів - була б Київська губернія під Овочем чи Мудачуком- типу Білорусі.

Це було очевидно - євроінтеграція накрилась, в казні грошей вже не було, золотовалютні резерви вичерпані, всі податки позбирані чи не на рік вперед, та що там - вони навіть музеї вичистили :fp1: Ви забули?

Ага, і Крим би хуйло забрав - щоб наказать страптівих хахлов і рейтинг знов же...

 

 

Краще Петя, який грається в полководця, це зараз на часі, ніж Міхуло сцикло, який від СБУ на дах вилазить і кидає власну армію, якщо вже на те пішло.

 

ЗІ І Петя таки краще Янука і тим більш хуйла, принаймі зовнішньополітичний вектор поки правильний

Про губэрнию и казну - так это страшилки от кроля. Он тогда молол все подряд абы люди стояли.

 

Про крым и донбасс написал в предыдущем посте. Про то кто развязал все эти события там же.

 

О сравнении гэтьмана и х-ла это вообще капец, даже не знаю как прокомментировать.

 

А насчет вектора - ну так конечно на Запад, там и кредиты можно взять побольше и свои карамэльки продавать выгоднее. И люди воспримут нормально под видом безвиза. Безвиз одобряю полностью, но не фанатично - кому нужно было сьездить в Европу тот всегда мог сделать визу без проблем.

Змінено користувачем Pasha
Link to comment
Share on other sites

ЗІ Я проти Міхуйла а не за Педро, якщо шо.

Хто не бачить проблем з системою, той не підтримує Саакашвілі, і автоматично підтримує систему, віддану наразі під піклування Петра.

Link to comment
Share on other sites

А пэтя кто? Он вообще самоусунулся сейчас от принятия каких-либо самостоятельных решений по внутренним вопросам страны. Типа их вообще нет. В полководца играется, с камуфли не вылазит. Всем керует непойми кто, мы даже не знаем их фамилий кроме тех что на слуху.

 

 

Та ладно, всім з початку часів олігархічної мафії керують ахметови, пінчукі, фірташі та іже з ними. Кучмаки, ющі, зеки і петри працюють в них лише виконавчими директорами, з тимчасовими додатковими повноваженнями самозбагачення. З часом керівництво державою сприяє революціям для заміни обісрамшихся вд.

Link to comment
Share on other sites

 

 


краще чевоненьким їх рясненько розфарбую

 

А шо такоє? Ви мені забороняєте мінуси поставити за брехні? :consul: треба позитівніше ставитись до критики :D

 

 

 


Про губэрнию и казну - так это страшилки от кроля.

Про губернію - це моя власна думка, про казну знаю не від Кроля, а від інших людей - з Нацбанку винесли навіть попільнички і ручки.

Взагалі, я вважаю, що Крілик з Яреською сотворили якесь диво - всі хто знав чи підозрював про реальний стан речей, думали, що економіка вже всьо, а ще завв'язка на разею - всьо в квадраті :D

 

 

 


Про крым и донбасс

Та невже? А те, що вони Крим вже 2 рази до цього намагались відхапати, то нічо? І з'їзду в Северодонецку не було в 2005?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А шо такоє? Ви мені забороняєте мінуси поставити за брехні? :consul: треба позитівніше ставитись до критики :D

Боже збав! Після бану за маніпулювання рейтингом через один єдиний дізлайк, я тепер тихіше трави  B-)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Після бану за маніпулювання рейтингом через один єдиний дізлайк, я тепер тихіше трави

 

Ну то настукайте на мене, якщо вважаєте, що я неправа. Я мінусанула за брехні, сперечатись вважаю марною справою.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Боже збав! Я вже настукався!  :gigi:

Стукати на правильних юзвердів шкідливо для віртуального здоров'я!  :love: 

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

А шо такоє? Ви мені забороняєте мінуси поставити за брехні? :consul: треба позитівніше ставитись до критики :D

 

 

Про губернію - це моя власна думка, про казну знаю не від Кроля, а від інших людей - з Нацбанку винесли навіть попільнички і ручки.

Взагалі, я вважаю, що Крілик з Яреською сотворили якесь диво - всі хто знав чи підозрював про реальний стан речей, думали, що економіка вже всьо, а ще завв'язка на разею - всьо в квадраті :D

 

 

Та невже? А те, що вони Крим вже 2 рази до цього намагались відхапати, то нічо? І з'їзду в Северодонецку не було в 2005?

Про чудо - ага, помню хорошо то «чудо». Залимитили например входящие переводы из-за границы. Можно было в день получить пару сотен баксов или 15000 гривен. Я эту ушастую тварь если бы мне попалась тогда порвал бы на мелкие куски.

 

 

А насчет сепарских сборищ - и чем они закончились?

Link to comment
Share on other sites

Проблеми  в  країні  бачать  усі,  а юльки  нагадують  тих  баптистів,  що  на  кожному  кроці  з являються  і  хочуть  усіх  насильно  переконати,  що  лише  їм  відомо,  як  потрапити  до  царства  божого.  Отака  істина  в  останній  інстанції.

На  відміну  від  юльків  інші  люди (неюльки)  бачать  не  тільки  негатив,  а  й  помічають  позитивні  зрушення. 

Але  чим  більше  влада  буде  робити  позитивних  кроків,  тим  більше  юльки  будуть  верещати "Зрада!!!"

Щодо  Саакашвілі,  то мав  шанс  щось  зробити  і  чогось  досягти.  Але  скотився,  бо  то  ми  швидше  сприймали  його  за  якусь  цілісність,  ніж  він  був  насправді.  Усе  сам  виявив.

,

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

(неюльки)  бачать  не  тільки  негатив,  а  й  помічають  позитивні  зрушення

Допоки люди будуть в цілковитій системній дупі помічати позитиви, вони з неї не вилізуть.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кстати может кто то знает - зачем они лимитили валютные переводы? В чем был смысл?

Я тогда потерял из-за них очень нехилую сумму..... Они приняли эту хрень никого не предупреждая, за день.

Пришедшую сумму с пятью нулями пришлось конвертировать через ихние же конторы сначала в гривны а потом обратно в наличные доллары. Скоты.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кстати может кто то знает - зачем они лимитили валютные переводы? В чем был смысл?

Я тогда потерял из-за них очень нехилую сумму..... Они приняли эту хрень никого не предупреждая, за день.

Пришедшую сумму с пятью нулями пришлось конвертировать через ихние же конторы сначала в гривны а потом обратно в наличные доллары. Скоты.

Оце ж тобі і відповідь. Чергові виконавці волі системи створювали собі стартовий капітал. Починати доводилось з дріб'язку.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Стукати на правильних юзвердів шкідливо для віртуального здоров'я!

:consul: Шо за намьокі???

Вам уже і стукати заборняють :weep::lol2:

Змінено користувачем snowbird
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Проблеми  в  країні  бачать  усі,  а юльки  нагадують  тих  баптистів,  що  на  кожному  кроці  з являються  і  хочуть  усіх  насильно  переконати,  що  лише  їм  відомо,  як  потрапити  до  царства  божого.  Отака  істина  в  останній  інстанції.

На  відміну  від  юльків  інші  люди (неюльки)  бачать  не  тільки  негатив,  а  й  помічають  позитивні  зрушення. 

Але  чим  більше  влада  буде  робити  позитивних  кроків,  тим  більше  юльки  будуть  верещати "Зрада!!!"

Щодо  Саакашвілі,  то мав  шанс  щось  зробити  і  чогось  досягти.  Але  скотився,  бо  то  ми  швидше  сприймали  його  за  якусь  цілісність,  ніж  він  був  насправді.  Усе  сам  виявив.

,

Какие кроме безвиза (который например лично мне нахрен не нужен) есть еще позитивні  зрушення ?

 

Я пока наблюдаю еще большую задницу чем была и суцiльный фейк. И довольные морды «карманычей».

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Оце ж тобі і відповідь. Чергові виконавці волі системи створювали собі стартовий капітал. Починати доводилось з дріб'язку.

Я тоже другого обьяснения этому не нашел. Хотя очень старался.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Закидуванням баблом кормільцев, щоб не ушлі в кацапію. І шо, допомогло?

Ну правильно. Нужно было пойти из-за жадности по беспределу и спровоцировать кацапов на отжимы и войну. Причем как грабили так и грабят, даже больше. Только рожи слегка поменялись и все в вышиванках.

Змінено користувачем Pasha
Link to comment
Share on other sites

Та прям таки, Ви теж антимайданівець за Міхуйла?

Як блін можна підтримувати сцикло? Це ж огидно. Тим більше в воюючій країні :fp1:

+====================================================================+

А як можна підтримувати олігарха педру та його посіпаку дрища? "Це ж огидно.

Тим більше в воюючій країні "

Link to comment
Share on other sites

 

 


Нужно было пойти из-за жадности по беспределу

 

Та ні, звісно, треба було офіційно кожному бандюку донецкому по тисячонке душ віддати :weep: А також бізнес, жирну недвігу і тачки.

І стать губернієй вялкой гамнянії.

Донецькі вже так ухі переїли, що мало того що сиділи на всіх жирних держпосадах, і віджимали, що поситнше, так в Києві вже почали у дрібноти бізнес забирати - перукарні, турагенства і квіткові лавки. Ну а шо, їх подруги/дружини теж хотіли стати бізнесвуменшами :weep: 

Капец, Ви певно з тої сторони, що не в курсі :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та ні, звісно, треба було офіційно кожному бандюку донецкому по тисячонке душ віддати :weep: А також бізнес, жирну недвігу і тачки.

І стать губернієй вялкой гамнянії.

Донецькі вже так ухі переїли, що мало того що сиділи на всіх жирних держпосадах, і віджимали, що поситнше, так в Києві вже почали у дрібноти бізнес забирати - перукарні, турагенства і квіткові лавки. Ну а шо, їх подруги/дружини теж хотіли стати бізнесвуменшами :weep: 

Капец, Ви певно з тої сторони, що не в курсі :)

Я хз откуда Вы, но у нас в Киеве понаехавшая донбасня всем этим владела еще в 2002м. В почти любой более-менее крупной фирме обязательно сидело такое тело. Анекдоты про них ходили. Так что знаю хорошо.

Link to comment
Share on other sites

Сейчас стало невозможно сдать самую никчемную бумажку на подпись, взяток они почти не берут, это да, кивают на соседнюю дверь «фирмешки» в которой родыч директор - мол вам там все грамотно оформят и тп. За небольшие деньги.

И это ВЕЗДЕ в Киеве. Я в этих госструктурах когда сталкиваюсь разговариваю почти матом и грожусь вызвать полицию, по-другому разучились понимать, скоты. Каждый мелкий дармоед глядя на безнаказанность вокруг считает себя пупом Земли. Если все такие то почему я не могу?

Link to comment
Share on other sites

По ітогам, так сказать - Міхуйла таки підтримують канонічєскіє антимайданівці :K

Ще +2, а я ж мала на увазі зовсім іншого :weep:

Голосуйте дальше за юща, пэтра, закончится пэтро за кроля и тп. И дальше жалийтэсь и удивляйтесь почему все так хреново вокруг. Хотя может лично Вас все и устраивает, никто не спорит, есть и такие и их не так мало. В основном как я понимаю это откровенные люмпены и пенсионеры, которым дали субсидию и добавили по 10-50$, которые и так уходят на инфляцию и ту же комуналку.

Змінено користувачем Pasha
Link to comment
Share on other sites

По ітогам, так сказать - Міхуйла таки підтримують канонічєскіє антимайданівці :K

Ще +2, а я ж мала на увазі зовсім іншого :weep:

+=================================================================+

Зато проти виступають канонічні запроданці: дрищі, ПРУсаки, ригиАНАЛИ та інші 

адепти узького міру.

Link to comment
Share on other sites

: дрищі, ПРУсаки, ригиАНАЛИ

Завжди буде цікаво, як це в 40-65, називати так своїх опонентів.

Що змушує?

Зи. Я, апріорі, такі пости не можу сприймати. Ну не може доросла людина писати таку хуйню!

Зии. Зараз мені залетить на счьод порохоботів, та й петрушкі-всьосліл.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...