Перейти до змісту

Мене хвилює,що у Порошенка немає команди.


ladzio

Recommended Posts

Ні в уряді, ні в парламенті. Ну,добре, нехай в уряді залишиться ці ж люди,але він буде повністю безпомічний в Раді. Тобто, навіть при найкращих намірах у нього будуть зв'язані руки і він просто нічого не зможе робити. Або, знову ж, іти на компроміси,після яких він буде повністю в лайні... Ющенко 2. Ну, правда, той іще був і лінивий самозакоханий бовдур.

Link to comment
Share on other sites

Та ладно вам "нема команды"...

А дирекция Рошена чем не команда? Расставит их на ключевые позиции - все будет шоколад! :D

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

да і ПР підгрибає -мама не горюй.

якщо не добере -перекупе, як янукович. гроші має.

питання в іншому -як  і на кого при тому вкладанні грошей буде працювати держава Україна.

Link to comment
Share on other sites

Та ладно вам "нема команды"...

А дирекция Рошена чем не команда? Расставит их на ключевые позиции - все будет шоколад! :D

 

Я маю на увазі, що щоб розставити цю "команду" потрібна підтримка в Раді. Вони ж там до Різдва торгуватись будуть...

Змінено користувачем ladzio
Link to comment
Share on other sites

А я про то что лучше что бы они до конца срока сладкого не сторговались :)

Один уже расставил свою команду донецких по местам. Вернее не команду а бригаду, ну его нах ;o

Link to comment
Share on other sites

да і ПР підгрибає -мама не горюй.

якщо не добере -перекупе, як янукович. гроші має.

питання в іншому -як  і на кого при тому вкладанні грошей буде працювати держава Україна.

 

і я про те ж: " компроміси"..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ні в уряді, ні в парламенті. Ну,добре, нехай в уряді залишиться ці ж люди,але він буде повністю безпомічний в Раді. Тобто, навіть при найкращих намірах у нього будуть зв'язані руки і він просто нічого не зможе робити. Або, знову ж, іти на компроміси,після яких він буде повністю в лайні... Ющенко 2. Ну, правда, той іще був і лінивий самозакоханий бовдур.

Ниче, полно проффесиональных помощников, думаю и пилы не далеко попрятали, может немного смажут их и все готово к очередному распилу. :rotate: Хотя новые тоже на подходе

Змінено користувачем FIGLI
Link to comment
Share on other sites

как это нэма ?

 

а как же мега-популярная "Солидарность" - по "рейтингам" опережала всех нах :gigi::weep:

правда у нее даже сайта нед, ну то таке :gigi:

 

вынужден з огыдою повторить вопрос

 

а где же "Солидарность" ?

 

Киев. 26 марта. ИНТЕРФАКС-УКРАИНА - Электоральные симпатии украинцев к ВО Батькивщина" и партии "Солидарность" практически одинаковы, свидетельствуют данные социологического исследования, проведенного Центром социальных и маркетинговых исследований "СОЦИС", Киевским международным институтом социологии (КМИС), социологической группой "Рейтинг" и Центром Разумкова и презентованного в среду Комитетом избирателей Украины (КИУ) на пресс-конференции в агентстве "Интерфакс-Украина".

Согласно опросу, рейтинги политических партий в контексте возможных парламентских выборов разделились следующим образом: первое место в электоральных симпатиях занимает "Батькивщина" – 15% поддержки респондентов, партия "Солидарность" во главе с Петром Порошенко в случае проведения парламентских выборов в марте 2014 года заручилась бы поддержкой 14,9 избирателей Украины.

:weep:

Link to comment
Share on other sites

У Порошенка нема команди?

Що в Україні мало олігархів?

Он навіть в Одесі менти казали, що прийде Порошенко і все буде по-старому. А стара команда, йой -йой, щоб ми мали змогу її прогодувати.

Link to comment
Share on other sites

за свої гроші Порошенко купить будь-яку команду, яка буде йому допомагати "заробляти" гроші. Я так думаю, що президенство для нього - бізнес-проект. А що ще чекати від олігарха. Ці люди націлені на одне - збагачення. Тому олігархів не повинно бути у владі взагалі. Хай вони заробляють свої гроші в чесній, конкурентній боротьбі між собою :) ( в ідеалі)

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

за свої гроші Порошенко купить будь-яку команду, яка буде йому допомагати "заробляти" гроші. Я так думаю, що президенство для нього - бізнес-проект. А що ще чекати від олігарха. Ці люди націлені на одне - збагачення. Тому олігархів не повинно бути у владі взагалі. Хай вони заробляють свої гроші в чесній, конкурентній боротьбі між собою :) ( в ідеалі)

нажаль це можливо лише після революції

після переворотів таке не можливо...

Link to comment
Share on other sites

Ну, до 'патужної каманди' однієї особи з косою  Пєці дійсно далеченько.

 

Далеко не ходимо - новий миколаївський главмєнт. 'Каманда' поповнюється 'відбірними' кадрами.  :weep: 

Link to comment
Share on other sites

в ющенка була команда, не встигли провести інагурацію, як вже всі між собою пересварились

у юльки була команда - результат качанівка

в хамла команда - результат узурпація влади

тому відсутність команди навіть в чомусь є позитивним, немає зобовязань перед конкретними особами і можна проводити незалежну політику...

Змінено користувачем Came Tak
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А для чого йому команда? по конституції 2004? Він же посуті в політику всередині держави НЕ ПОВИНЕН лізти.Це прерогатива прем"єра і його команди.Функція преза-міжнародні справи,безпека і оборона держави (що звязано з міжнародними справами)  і слідкування за виконанням всього в рамках конституції(якщо не вірно поправте).А в міжнародних справах йому і так прийдеться грати другу скрипку,та і команду набрати туди з дипломатів-не проблема.В безпеці(після сьогоднішнього розуміння ВСІМ народом,що кормити треба своїх.або чужих-теж має шанс вибрати на протязі АТО кадри і організувати напрям роботи з вже існуючим досвідом провалів) а в стоянні на стражі конституції-тут майданний народ думаю ще його навчить,що робити.А що не має команди ,щоб пхатися в внутрішньоекономічні діла-то благо,бо то не його царина.та і він і не юлька,захитрий,щоб палитися на такому мінному полі сьогодення.нехай там зуби вилітають у інших.А він буде над сутичкою.А він буде.Хитра лисиця,виноград бере коли він вже впав на землю.ІМНО

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

в ющенка була команда, не встигли провести інагурацію, як вже всі між собою пересварились

у юльки була команда - результат качанівка

в хамла команда - результат узурпація влади

тому відсутність команди навіть в чомусь є позитивним, немає зобовязань перед конкретними особами і можна проводити незалежну політику...

 

:tu: Може трохи нормальних людей з'явиться.

Link to comment
Share on other sites

Це вже точно. Цей тіпок для себе висновки зробив. Шкода, що народ в ті плани так і не впишеться.

якщо народ буде нічого не робити і пасивно чекати поки його куди небуть впишуть, то тут я згідний, отримаємо другого хамла...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...