Перейти до змісту

ЫЫЫЫЫЫЫ.... Мелкие крысы побежали с корабля. Всьо пропало! США нас хотят взять в ручное управление!


Silentio

Recommended Posts

США нас хотят взять в ручное управление!

 

====================================================================

 

 

йопт только и мечтать остаётся шоб нас сука пиндосы взяли в ручное управление,може толку больше было бы.


 


Silentio : 24 Січ 2018 - 02:28snapback.png

Стране писец, не наворуются гниды у власти, когупцию понимаешь развели!  :lol2:

это кто говорит??

это хуепуполо вороватое??

пля писец..просто.

Змінено користувачем кноп
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

После февраля ни одна шелупонь местная (а не токомо путлеровская), попадаемая под раследование финансовой разведки США визу не  получит...Та шо там визу....Счета под угрозой... Ивгэну Альхредовичу уже сообчили похоже B-)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

та альфредовича жаба давит шо его невзяли в команду ..он и так и сяк -просился,а его отшили  визде....и когда понял..шо его власть имущие в этот раз недопустят до корыта..

 

 альфредовича порвало от злости и он начал бегать по каналах и уже не вылизывать власти и педре,а наоборот ...

 

произошла резкая матамарфоза... :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

http://argumentua.com/sites/default/files/imagecache/Full_tekst_600x/article/presmann_04.jpg

 

Помимо прочего вот из-за кого Ивгєн Альхредович заволновался B-)

 

Александр Пресман - бывший советник бывшего министра транспорта Червоненко. Приятель бандита «Киселя»,

Его партнеры (из живых): Сема Могилевич, Кисель-младший, «Антимос», «Ваха», братья Суркис. B-)

По Одессе времен губернаторства Саакашвили один  из злейших его врагов от украинской мафии. Бывший гражданин США, удрал в Украину, когда подобрались вплотную в связи с многолетним расследованием против "русской мафии", возглавляемой Семой Могилевичем в Штатах. С 2014 года — депутат Верховной Рады VIII созыва. До того - дупутат Одесской обларады от Рыгионов.

 

В деле Семы Могливича как одного из основных партнеров Путлера - Фирташа, финансовые связи которых в частности должны найти свое отражение в февральском докладе американской финансовой разведки Конгерссу США сейчас ключевую роль могуть сыграть многочисленные свидетели из средних звеньев мафиозных структур в обеих странах.

 

Так шо, Ивгэн, поторопысь давать показы на своих подельников, любых друзив и тех хто стоял истоков нынешней украинской криминально-олигархической верхушки, а то там, говорят,  уже очередь собралсь! :lol2:

 

Може и скостят немного, не звери ж B-)

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я се представяю какая истерика была у Червонца, когда вместо его, Мишу в Одессу поставили губернаторствовать. Такие ж гешефты сорвались :lol2:

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Я се представяю какая истерика была у Червонца, когда вместо его, Мишу в Одессу поставили губернаторствовать. Такие ж гешефты сорвались :lol2:

тю! мне люди рассказывали он там такие пороги оббивал на банковой шо просто пиздец...

я не знаю где и когда он пете перешёл дорогу...но тот его с банковой сраной метлой погнал..

Link to comment
Share on other sites

тю! мне люди рассказывали он там такие пороги оббивал на банковой шо просто пиздец...

я не знаю где и когда он пете перешёл дорогу...но тот его с банковой сраной метлой погнал..

 

Так а  кто он Педре? Особенно после того как Фирташ его на царство поставил? так... шмуль из прошлого, о котором не очень хочется англомовному хэтьману вспоминать, а придецца...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Червоненко  їде  на  владу,  відколи  Ньюсван  працює

Хто йому дасть? Хоча ТБ формує погляди йузерів, наприклад - моя бабця учора заявила, що голосуватиме за Бойко, бо такий поміркований мусчина й такі правільні речі каже. Зи. Бабці 92, полюбляє інтер.

Link to comment
Share on other sites

Хто йому дасть? Хоча ТБ формує погляди йузерів, наприклад - моя бабця учора заявила, що голосуватиме за Бойко, бо такий поміркований мусчина й такі правільні речі каже. Зи. Бабці 92, полюбляє інтер.

расскажи ей, что отец пятерых детей имеет любовницу возраста сына,  квартиру ей купил

инфа 146%

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

сука жду не дождусь того марта -когда там американцы раком поставят олигархов путинских..и с надеждой и наших.

Интересно, туземцы в америках тоже такие нетерпеливые были? :) Тогда есть смысл перенимать опыт у коренных жителей америк. По земельной реформе у североамериканских индейцев, по борьбе с коррупцией - у южноамериканских.  :D

Link to comment
Share on other sites

 

 


Хто йому дасть?

Та  власне  дивно,  що  дають.  Вони  там  усі  тільки  тим  і  займаються.  Я  раніше ( коли  не  спалося )  слухала  трохи  той  Ньюсван,  щоб  знати,  що  вони  лепечуть.  Тепер  як  переключаю  канали  часом  теж  кілька  слів  прохоплюю,  отож  трохи  в  курсі.   :)

Link to comment
Share on other sites

червонця підводять розхитані в хлам нерви.тому порошенко побоюється,що євгеній може підвести,і не пускає його на деревню.

 

І, Шанований мною Сілентіо,, дякую за   інформацію,яка заслуговує на довіру.

Link to comment
Share on other sites

Так а  кто он Педре? Особенно после того как Фирташ его на царство поставил? так... шмуль из прошлого, о котором не очень хочется англомовному хэтьману вспоминать, а придецца...

 

Петя не совсем идиот, у него хватило мозга не иметь дел с тупыми амбициозными пидарасами типа Альфредовича

Link to comment
Share on other sites

Байден розповів, як домігся звільнення колишнього генпрокурора України за шість годин

https://24tv.ua/bayden_rozpoviv_yak_domigsya_zvilnennya_kolishnogo_genprokurora_ukrayini_za_shist_godin_n917487

Одна з головних проблем, яку відзначають американські політики щодо України – наявність корупції. В першу чергу – у найвищий ешелонах влади. Тож іноді доводиться вдаватися до прямого тиску на українських чиновників, щоб вони почали боротися з нею.

Одну з таких історій розповів колишній віце-президент США Джозеф Байден, виступаючи у Раді з міжнародних відносин США. Про це пише "Голос Америки".

Читайте також: Депутати хочуть скасувати кримінальну відповідальність за незаконне збагачення

"Я відчайдушно схвильований регресом у боротьбі з корупцією у Києві. Ось вам один конкретний приклад. Мені дали завдання щодо України. То ж я пам’ятаю, як відбув туди, щоб переконати нашу команду, що ми повинні надати Україні довготривалі кредитні гарантії. Я їздив в Київ 12-13 разів, і врешті мав оголосити, що ми пропонуємо ще один мільярд доларів кредитних гарантій. Я отримав обіцянки від Порошенка та Яценюка, що вони вживатимуть кроків щодо генерального прокурора, але вони цього не зробили. Я пішов на прес-конференцію і сказав: ми вам не даємо мільярда доларів. Вони мені кажуть: Ви не маєте таких повноважень, ви – не президент, президент казав, що дасть. Я такий: дзвоніть йому. Я сказав, що ви не отримуєте мільярда доларів. Я сказав: я їду через 6 годин, якщо ваш генпрокурор не звільнений до того часу, ви не отримуєте грошей. І той сучий син був звільнений. І на його місце поставили того, кому на той час довіряли", – розповів Джозеф Байден.

917487.jpg?201801134800

При цьому американський політик заявив, що попри деякі дуже важливі необхідні інституційні і кадрові зміни, які здійснила українська влада, одна з трьох необхідних інституцій зараз відходить назад. Мова йде про Антикорупційний суд. Відтак Джозеф Байден висловив розчарування цією ситуацією.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Байден розповів, як домігся звільнення колишнього генпрокурора України за шість годин

https://24tv.ua/bayden_rozpoviv_yak_domigsya_zvilnennya_kolishnogo_genprokurora_ukrayini_za_shist_godin_n917487

Одна з головних проблем, яку відзначають американські політики щодо України – наявність корупції. В першу чергу – у найвищий ешелонах влади. Тож іноді доводиться вдаватися до прямого тиску на українських чиновників, щоб вони почали боротися з нею.

Одну з таких історій розповів колишній віце-президент США Джозеф Байден, виступаючи у Раді з міжнародних відносин США. Про це пише "Голос Америки".

Читайте також: Депутати хочуть скасувати кримінальну відповідальність за незаконне збагачення

"Я відчайдушно схвильований регресом у боротьбі з корупцією у Києві. Ось вам один конкретний приклад. Мені дали завдання щодо України. То ж я пам’ятаю, як відбув туди, щоб переконати нашу команду, що ми повинні надати Україні довготривалі кредитні гарантії. Я їздив в Київ 12-13 разів, і врешті мав оголосити, що ми пропонуємо ще один мільярд доларів кредитних гарантій. Я отримав обіцянки від Порошенка та Яценюка, що вони вживатимуть кроків щодо генерального прокурора, але вони цього не зробили. Я пішов на прес-конференцію і сказав: ми вам не даємо мільярда доларів. Вони мені кажуть: Ви не маєте таких повноважень, ви – не президент, президент казав, що дасть. Я такий: дзвоніть йому. Я сказав, що ви не отримуєте мільярда доларів. Я сказав: я їду через 6 годин, якщо ваш генпрокурор не звільнений до того часу, ви не отримуєте грошей. І той сучий син був звільнений. І на його місце поставили того, кому на той час довіряли", – розповів Джозеф Байден.

 

При цьому американський політик заявив, що попри деякі дуже важливі необхідні інституційні і кадрові зміни, які здійснила українська влада, одна з трьох необхідних інституцій зараз відходить назад. Мова йде про Антикорупційний суд. Відтак Джозеф Байден висловив розчарування цією ситуацією.

https://www.youtube.com/watch?v=4WjMPnbUTt8

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Червоненко  їде  на  владу,  відколи  Ньюсван  працює. Регулярно  щотижня.

він це робить дуже давно, і дуже агресивно. Ви б чули як він поливав Яценюка (діючого на той момент прем'єра) і весь його кабінет міністрів на помпезних Всеукраїнських зборах Федерації роботодавців (яку контролює Фірташ).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...