Перейти до змісту

Выживший из ума гарант, дал интервью ...


Adjuster

Recommended Posts

О,  дійсно.  Для  нинішньої  черні  отаке   "Meine  Damen  und  Herren"  зовсім  вухо  шкребе. Цілком  застаріле.

Вони  так  само  не  відають,  що  треба  говорити  "ПанІ  та  панове"  (панІ  з  наголосом  на  і ).

Зате  маємо  21  століття  суцільного  пискування.  Шо  вмію,  то  гувору.

Отож,  можете  це  обговорювати  ще  4  дні  як  мінімум:  мій,  мої,  моє...

 

Не  важно,  що  говорить  през.  Важно,  що  нарід  говорить:  мій  президент,  чи  не  мій. 

+=========================================================+

Народ вже сказав - це "мій припіздент" лише для 10%, а для інших - 

то шоколадна вата.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

О,  дійсно.  Для  нинішньої  черні  отаке   "Meine  Damen  und  Herren"  зовсім  вухо  шкребе. Цілком  застаріле.

Вони  так  само  не  відають,  що  треба  говорити  "ПанІ  та  панове"  (панІ  з  наголосом  на  і ).

Зате  маємо  21  століття  суцільного  пискування.  Шо  вмію,  то  гувору.

Отож,  можете  це  обговорювати  ще  4  дні  як  мінімум:  мій,  мої,  моє...

 

Не  важно,  що  говорить  през.  Важно,  що  нарід  говорить:  мій  президент,  чи  не  мій. 

 

Вам краще не чути що каже народ про президента. Це в основному дієслова та напрямки.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

коли ви вже притихнете зрадофіли. хочу спитати всіх цих телепнів, що кричать Порох барига.Люди,де Ваша альтернатива і кого ви пропонуєте замість пороха? Покажіть вашого месію і ми всі дружньо поплескаєм в долоні і скажем маладєц чувак,жгі ісчо.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

коли ви вже притихнете зрадофіли. хочу спитати всіх цих телепнів, що кричать Порох барига.Люди,де Ваша альтернатива і кого ви пропонуєте замість пороха? Покажіть вашого месію і ми всі дружньо поплескаєм в долоні і скажем маладєц чувак,жгі ісчо.

 

Бєз Парашенка нєт України ? Десь я подібне чув . От не згадаю де..

Мабуть у сусідів. Поряд

 

А як же в тих жалюгідних Штатах постійно хтось новий ?

Замість негра взагалі рудий.. І нічьо..

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

коли ви вже притихнете зрадофіли. хочу спитати всіх цих телепнів, що кричать Порох барига.Люди,де Ваша альтернатива і кого ви пропонуєте замість пороха? Покажіть вашого месію і ми всі дружньо поплескаєм в долоні і скажем маладєц чувак,жгі ісчо.

+=================================================================+

Писав вже не раз. Але, видно, що порохоботи тіко писати - читати не здатні. 

Але те, що барига та ворог України, сумнівів вже не викликає?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

коли ви вже притихнете зрадофіли. хочу спитати всіх цих телепнів, що кричать Порох барига.Люди,де Ваша альтернатива і кого ви пропонуєте замість пороха? Покажіть вашого месію і ми всі дружньо поплескаєм в долоні і скажем маладєц чувак,жгі ісчо.

При чем тут зрадофильство?!

Порошенко был лучшим из предложеных на то время и умело отсеяных кандидатов. Хотя я не голосовала за него.

Я приняла выбор и считаю его своим президентом.

Но!

Бля! Разве я много хочу?

А я хочу всего лишь одного - гордиться выбором своего народа, своим Президентом.

 

Вместо этого тупое чувство стыда, начиная с приглашенных гостей на инаугурации, слепым трастам и панамским офшорочкам, кумовьями пгокурорами с их, блядь шалашовыми жинками 3тысячи, этой сладкой парочкой кононенкограноский...

вот это петро инкогнито, оно было так необходимо?

депутатство старшенького

вояж невестки Юли в Давос

 

И постепенно мой стыд перерастал в недоумение, потом негодование...

А сейчас... лучше я промолчу, что у меня сейчас вызывает каждая очередная брехня от Пети, котороую он преподносит вкрадчивым, приглушенным голосом.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

 

Судячи з її продукції, зомбокоманда тупішає вже не по днях, а по годинах!  :)

І кольори в тон марша "Національних дружин".

Ті дружини, якраз ваші союзниці - обіцяють все відібрати і поділити, а порохоботів повісити

Link to comment
Share on other sites

При чем тут зрадофильство?!

Порошенко был лучшим из предложеных на то время и умело отсеяных кандидатов. Хотя я не голосовала за него.

Я приняла выбор и считаю его своим президентом.

Но!

Бля! Разве я много хочу?

А я хочу всего лишь одного - гордиться выбором своего народа, своим Президентом.

 

Вместо этого тупое чувство стыда, начиная с приглашенных гостей на инаугурации, слепым трастам и панамским офшорочкам, кумовьями пгокурорами с их, блядь шалашовыми жинками 3тысячи, этой сладкой парочкой кононенкограноский...

вот это петро инкогнито, оно было так необходимо?

депутатство старшенького

вояж невестки Юли в Давос

 

И постепенно мой стыд перерастал в недоумение, потом негодование...

А сейчас... лучше я промолчу, что у меня сейчас вызывает каждая очередная брехня от Пети, котороую он преподносит вкрадчивым, приглушенным голосом.

 

 

В мене залишається тільки дві версії. Або в нього ще є залишки розуму і він розуміє що другий термін

йому не світить ні при яких обствинах  і тому пустився во всє тяжкіє. Ну і друга. Він ібонувся. Зовсім.

 

Інших версій не бачу.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ті дружини, якраз ваші союзниці - обіцяють все відібрати і поділити, а порохоботів повісити

Да брось... зачем отбирать?

Провести независимый аудит приобретения капиталов, начиная не с первого миллиона, как они кичатся, а с первой тысячи.

Пошагово.

У нас нет честных миллионЭров, от слова совсем.

Есть строители собачих будок... кто сынок комуняцкий, кто наперсточник, кто в жопудолбаное

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ті дружини, якраз ваші союзниці - обіцяють все відібрати і поділити, а порохоботів повісити

+=========================================================================+

Я - за! Бо якщо відбирати у олігархату, то те, що мають відібрати, не олігархами зроблене, 

а тупо вкрадене у людей. І шоколадну вату дуже непокоїть той факт, що Юля РЕАЛЬНО здатна 

це зробити. ЯК це було зроблено з Криворіжсталлю. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

При чем тут зрадофильство?!

Порошенко был лучшим из предложеных на то время и умело отсеяных кандидатов. Хотя я не голосовала за него.

Я приняла выбор и считаю его своим президентом.

Но!

Бля! Разве я много хочу?

А я хочу всего лишь одного - гордиться выбором своего народа, своим Президентом.

 

Вместо этого тупое чувство стыда, начиная с приглашенных гостей на инаугурации, слепым трастам и панамским офшорочкам, кумовьями пгокурорами с их, блядь шалашовыми жинками 3тысячи, этой сладкой парочкой кононенкограноский...

вот это петро инкогнито, оно было так необходимо?

депутатство старшенького

вояж невестки Юли в Давос

 

И постепенно мой стыд перерастал в недоумение, потом негодование...

А сейчас... лучше я промолчу, что у меня сейчас вызывает каждая очередная брехня от Пети, котороую он преподносит вкрадчивым, приглушенным голосом.

Не, мы все в курсе что Петя гандон и у него куча недостатков. Предложи кандидатуру вместо него! И да, ребятки, не забываем:Украина - Парламентско-президентская Республика.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Він ібонувся. Зовсім.
Робота така, їм молоко за шкідливі умова давати треба  :D

Щодо месій: що характерно, наполегливіше від усіх просять вказати їм месію саме супротивники самої ідеї месіанства! Тобто, прихильники вільного ринку в стані "як є" а-ля Пєтя-Сєня-Грося, євроатлантичної інтеграції (коли буде на часі) та інших "реформ". Головне питання не куди і як, а під ким.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

чувство стыда, начиная с приглашенных гостей на инаугурации, слепым трастам и панамским офшорочкам, кумовьями пгокурорами с их, блядь шалашовыми жинками 3тысячи, этой сладкой парочкой кононенкограноский... вот это петро инкогнито, оно было так необходимо? депутатство старшенького вояж невестки Юли в Давос   И постепенно мой стыд перерастал в недоумение, потом негодование... А сейчас... лучше я промолчу, что у меня сейчас вызывает каждая очередная брехня от Пети, котороую он преподносит вкрадчивым, приглушенным голосом.
Щонайменше не треба обирати чи сприймати серцем, буде легше. А краще взагалі наступити на горло симпатіям-антипатіям і обмежитися головними критеріями. В країні під тотальним контролем олігархату дупа? Голосуйте за ворогів системи! Щоб легше було визначитись, дивіться, кого вона усіма ресурсами гнобить.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А что так? Обиделись?

 

Разве не ваша зрадоёбская шобла "вешателей" пропагандирует тут раскулачивание?

 

Ваше. Ваше. Не стесняйтесь.

 

DUqmWuhWAAMu49_.jpg

Що, Йожине, сцять твої хазяї, раз такі методички спускають? Можеш поки пересмикувати і плутати праведне з грішним - це все на свою голову. Бо таки прийде час розплати і для ненаситної злодійні, і для тих, хто за "мзду малую" їх покриває. Бо іншого виходу нема - це вже всі розуміють...

Змінено користувачем Adjuster
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Для платних дуполизів це одночасно маркетингова стратегія і засіб підтримання власної душевної рівноваги - видавати себе за захисників цивілізації, носіїв розуму і альтернативу Шаріковим.

 

Але це якраз Шаріков добре вмів пристосовуватись до влади і чув, де смачно пахне.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Соснув хуйца у международных доноров в Давоce, порохня тут же объявила это пэрэмогой и, через свои сливные бачки, вывалила на голову пэрэсичным. И, ожидаемо, соснула хуйца во второй раз, уже и в Украине. Местной минбздецевской педротне и им сочувствующим пламенный превед и до следующей встречи в эфире  :fuck:  Подробности здесь http://www.eurointegration.com.ua/rus/articles/2018/01/31/7076859/

 

Международный валютный фейк: история об антикоррупционном суде и неудачной спецоперации Киева

 

За время независимости Украины было пять президентов, и из этой пятерки Петр Порошенко – без тени иронии – единственный, под чьим руководством государство сделало серьезные шаги в борьбе с коррупцией. Несмотря на это, именно для Порошенко антикоррупционные вопросы уже несколько лет подряд остаются самыми болезненными в отношениях с партнерами. А действия Киева в этой сфере больше всего вредят имиджу Украины на Западе.

 

История, произошедшая в последние дни, после встречи Порошенко с руководителями Всемирного банка (ВБ) и Международного валютного фонда (МВФ) в Давосе, является самой яркой иллюстрацией того, как создается эта напряженность.

В последние дни медиакоманда Банковой активно разгоняет фейк о том, что президент, мол, убедил руководителей этих учреждений смягчить требования к антикоррупционному суду. Дошло до того, что в АП начали распускать слухи о якобы "увольнении" регионального директора ВБ за критическое письмо, направленное на Банковую и в парламент! Конечно, это не имеет под собой никаких оснований.

 

Никаких увольнений не было. Позиция МВФ и ВБ остается неизменной, и тому есть официальные подтверждения. Не изменилась и европейская позиция.

 

Зато после последних событий недоверие к Киеву дополнительно углубилось.

"Зачем Банковая создает fake news, на что они рассчитывают?" – с таким вопросом к ЕП на днях обратились несколько коллег из международного сообщества.

Ответов на это у нас нет, но можем отметить: похоже, что у президента на этот раз снова перешли "красную черту" в вопросе этики. И даже если сам Порошенко не причастен к этой "спецоперации", ее последствия в конце концов ударят лично по нему.

 

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Доповідь на Йожина за:

3. Усвідомлена цілеспрямована дезінформація. Розповсюдження суспільнонебезпечної брехні, особливо в корисливих, або ідеологічно-пропагандистських цілях.

11. Хамство, хуліганство

14. Переведення обговорення в деструктивне русло.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Створити...