Перейти до змісту

Первинний ринок житла цього року обвалиться


Rost_I

Recommended Posts

Та ніфіга, я бачив такі системи багато де, все ок. Просто розпилювач під стелею.

В таких высотках еще и система дымоудаления должна быть. У меня на 24 этаже как-то сработала по-ошибке. Интересные впечатления.
Link to comment
Share on other sites

Автограф вероятно достороят. но то что цена упадет вдвое  можно  и не сомневаться то есть вы попадете )))))))

 

А я все-таки сомневаюсь, что вдвое.

Да и фигня все это.

Все придет в норму.

Жилье есть жилье.

 

Оно всегда имеет какую-то цену.

Если нет бомбежек, конечно...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Висотки не газифікують, застосовують інертний утеплювач ззовні і не застосовують вогненестійке оздоблення всередині. А це причина виникнення більшості пожеж і провокуючі фактори їх масштабів.


 

З відновленням економіки і статків населення ціни підуть вгору. Але за рік це не відбудеться ніяк А якщо за два, то до того моменту дійсно все мусить ще подешевшати.

Link to comment
Share on other sites

 

 


А я все-таки сомневаюсь, что вдвое. Да и фигня все это. Все придет в норму. Жилье есть жилье.

 

Київська нерухомість таки буде падати останньою. Але крапки під окличними знаками буде розставляти попит та пропозиція.

Link to comment
Share on other sites

обычно, когда в таких домах делают ремонты, там, кроме строителей (если приезжие), никто не живет.

Да и управляющая компания не даст стучать после 18:00 и по выходным.

К тому же, у меня есть где жить, пока там будут ремонты.

 

Круто. Вона у вас виконує і силові функції ?

Я чогось думав що вони тільки бабло збирають.

А який механізм ? Ну ось якийсь довбень довбе у вихідні, або пізно увечері в робочий денеь  Двері не відчиняє.

Що далі ?  

Link to comment
Share on other sites

Круто. Вона у вас виконує і силові функції ?

Я чогось думав що вони тільки бабло збирають.

А який механізм ? Ну ось якийсь довбень довбе у вихідні, або пізно увечері в робочий денеь  Двері не відчиняє.

Що далі ?  

 

Вызывается полиция

Link to comment
Share on other sites

Вызывается полиция

 

:)

 

Папа Карлос, не знаю як у вас а в нас це до сраки. 

Особистий досвід. Навіть якщо довбень відкриє двері , вони обмежуються попередженням і 

відвалюють з почуттям виконаного обов*язку. Довбень продовжує за 5 хвилин довбати далі,

 

У більшості випадків довбень просто не відчиняє двері. Реакція поліції ?

Від " А шум не такий і великий " до " А що ми можемо зробити ? " 

А дійсно. Що ?

Link to comment
Share on other sites

Електрощиток за межами помешкання, не?

 

Він также легко вмикається як і вимикається. 

Хіба перерізати живлення причому великим шматком ? 

 

Соромлюсь спитати а це законно ? 

Тому і цікаво як це вирішує управляющая кампанія. Досвідом обмінятись так сказать... 

Link to comment
Share on other sites

Він также легко вмикається як і вимикається.

Це на випадок, коли не відчиняють двері. Усередині можуть банально не чути, що хтось намагається до них достукатися.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Це на випадок, коли не відчиняють двері. Усередині можуть банально не чути, що хтось намагається до них достукатися.

 

:)

 

І ти пропонуєш довбня викликати на розмову таким способом ?

 

Ось тут точно краще зразу викликати поліцію.  Принаймні вони зафіксують бійку на відео.

Це максимум на що вони здатні.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Соромлюсь спитати а це законно ?

 

Про це треба питати руду з хвостом, вона може знати.

 

З одного боку є законодавчі норми, що з'обовязують власника квартири отримати дозволи від сусідів на проведення робіт після 21:00 та в вихідні дні. Вигляда логічним? З боку сусідів - так.

 

А для власника то є маразм, бо через якогось впертого сусіда власник не має можливості робити ремонт у власній оселі (наприклад - днями на роботі, увечері та на вихідних робить ремонт)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ось тут точно краще зразу викликати поліцію.

Це й малося на думці.

Краще, щоб власник/представник вийшов сам, аніж висаджувати йому двері.

На останнє навіть у поліції може не вистачити повноважень.

 

Я, коли робив ремонт, просто домовився з сусідами (так, мені з ними пощастило), у які години не використовувати перфоратор. Проблем не було жодних.

Link to comment
Share on other sites

Це й малося на думці.

Краще, щоб власник/представник вийшов сам, аніж висаджувати йому двері.

На останнє навіть у поліції може не вистачити повноважень.

 

Я, коли робив ремонт, просто домовився з сусідами (так, мені з ними пощастило), у які години не використовувати перфоратор. Проблем не було жодних.

 

Ну ти ж культурна людина. Сусіди , мабуть, теж.На жаль в нас, дуже погано в країні з цим контингентом,

Сам знаєш. Це швидше виключення.

Справа впирається не в закони. А у відсутність механізмів їх виконання .

 

Якось же сингапурських злиднів відучили плювати на асфальт.. 

І нічьо так країна вийшла..

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Київська нерухомість таки буде падати останньою. Але крапки під окличними знаками буде розставляти попит та пропозиція.

але найгучніше. Ми ще побачимо перекриття вулиць, мітинги під КМДА та Кабміном. Сотні народу з плакатами "Віддайте нам наше житло", "Нам нема де жити", які вимагатимуть у столичної мерії та уряду подарувати їм квартири замість тих, з якими їх надурили такі як Войцеховський.

Link to comment
Share on other sites

Круто. Вона у вас виконує і силові функції ?

Я чогось думав що вони тільки бабло збирають.

А який механізм ? Ну ось якийсь довбень довбе у вихідні, або пізно увечері в робочий денеь  Двері не відчиняє.

Що далі ?  

 

Есть охрана. Есть соседи. Есть возможность отключить квартиру снаружи.

И хай, бдять, стучит дальше.

Link to comment
Share on other sites

В нормальных домах, где у людей есть влияние в разных сферах, соседи ведут себя вполне прилично.

Мне вот только что сказали, что в их жилом комплексе все переходили на тихие работы и переставали стучать с 12 до 14, чтобы дать возможность поспать маленьким детям.

 

Это как при поездке в Европу. Все (практически) украинцы моментально становятся законопослушными и соблюдают положенные правила.

 

ЗЫ. Если честно, я не припоминаю за последние лет 20, чтобы мне не удалось убедить строителей и ремонтников прекратить долбить в не рабочее время. Сколько бы их там внутри ни было. Наверное, имею дар убеждения ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Соромлюсь спитати а це законно ? 
с  управляющей компанией заключается договор, не? в нем вполне возможно прописать права компании типа отклчать в случае форс-мажора или еще какой суспильной надобности, и власнык может писать письма мелким почерком, доказывая что его отключили незаконно
Link to comment
Share on other sites

В нормальных домах, где у людей есть влияние в разных сферах, соседи ведут себя вполне прилично.

Мне вот только что сказали, что в их жилом комплексе все переходили на тихие работы и переставали стучать с 12 до 14, чтобы дать возможность поспать маленьким детям.

 

Это как при поездке в Европу. Все (практически) украинцы моментально становятся законопослушными и соблюдают положенные правила.

 

ЗЫ. Если честно, я не припоминаю за последние лет 20, чтобы мне не удалось убедить строителей и ремонтников прекратить долбить в не рабочее время. Сколько бы их там внутри ни было. Наверное, имею дар убеждения ;)

пам'ятаю, як в нашому будинку відбувалось заселення. Багато людей одразу після здачі почали робити ремонти в квартирах. Хтось повільно, хтось активно. Але знайшлося пару упоротих, які одразу заїхали в квартиру і жили там прямо під час ремонту, щоб не платити за "зйомну" квартиру. А потім бігали по суботах полоскали іншим ремонтникам мозки, щоб не шуміли у вихідні. І це вже через пару місяців після здачі будинку. Всі були в шоці

Link to comment
Share on other sites

пам'ятаю, як в нашому будинку відбувалось заселення. Багато людей одразу після здачі почали робити ремонти в квартирах. Хтось повільно, хтось активно. Але знайшлося пару упоротих, які одразу заїхали в квартиру і жили там прямо під час ремонту, щоб не платити за "зйомну" квартиру. А потім бігали по суботах полоскали іншим ремонтникам мозки, щоб не шуміли у вихідні. І це вже через пару місяців після здачі будинку. Всі були в шоці

 

Це їх справа коли туди заселятись.

Взагалі то має бути шоком коли люди купляють голі стіни, 

Я можу помилятись, але такого немає ніде крім країн пост-совка. 

Навіть у дикунів. З нашої точки зору. 

Люди купляють не новострой, а нєдострой. 

 

А причина проста . Злидні і відсутність іпотеки під кілька відсотків, а не обдиралова під десятки.. Бо якщо у вартість забудови увійде бажаний ремонт під замовника,

то укакаються всі. І забудовник продати і замовник купити .

 

От люди  і вимушені купляти голі стіни на ті гроші що ледве нашкребли на голі стіни., а потім в них вовтузитись роками з ремонтом.

 

Хоча це не ремонт фактично, а добудова внутрішнього оздоблення та комунікацій. 

Оце шок.

 

А ще шок, що люди вже не тягнуть і голі стіни купляти.. 

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Це їх справа коли туди заселятись.

Взагалі то має бути шоком коли люди купляють голі стіни, 

Я можу помилятись, але такого немає ніде крім країн пост-совка. 

Навіть у дикунів. З нашої точки зору. 

Люди купляють не новострой, а нєдострой. 

 

А причина проста . Злидні і відсутність іпотеки під кілька відсотків, а не обдиралова під десятки.. Бо якщо у вартість забудови увійде бажаний ремонт під замовника,

то укакаються всі. І забудовник продати і замовник купити .

 

От люди  і вимушені купляти голі стіни на ті гроші що ледве нашкребли на голі стіни., а потім в них вовтузитись роками з ремонтом.

 

Хоча це не ремонт фактично, а добудова внутрішнього оздоблення та комунікацій. 

Оце шок.

 

А ще шок, що люди вже не тягнуть і голі стіни купляти.. 

та я не про це. З тим, що Ви написали, я практично згоден. Я казав про те, що люди, які заїхали практично на будмайданчик, почали торбити інших через те, що ті приїжджали в суботу-неділю поколупатись з ремонтом.

Link to comment
Share on other sites

трохи статистики по вторинці

Вторинне житло за 12 місяців значно знецінилось в усіх обласних центрах

https://me3.com.ua/article/4692-vtorinne-zhitlo-za-12-misyaciv-znachno-znecinilos-v-usih-oblasnih-centrah

 

Ціни на вторинному житловому ринку за останніх 12 місяців впали в усіх обласних центрах України.

Найбільше падіння вартості житла, за даними «Олімп Консалтинг», зафіксоване у Хмельницькому та Чернігові. Тут з 30 листопада 2016 року по 30 листопада 2017 року вторинне житло подешевшало відповідно на 12,8 % та 12,6%.

Майже таке саме знецінення відбулось у Запоріжжі та Кропивницькому – 12,3%.

Однаково високі темпи знецінення вторинного житла зафіксовано у Луцьку, Тернополі та Сумах – на 11,9%. Також значно впали ціни на вторинці у Черкасах – 11,4% та Рівному – 11,2%.

Велике зниження цін на вторинному ринку житла за рік зареєстровано у Полтаві – 10,9%, Ужгороді – 10,6%, Дніпрі – 10,6% та Івано-Франківську – 10,4%.

 

У Вінниці падіння досягло рівня 9,5%, у Житомирі – 9,2%, а у Миколаєві – 9,0%.

У Харкові та Чернівцях річне падіння цін зафіксовано на рівні 8,5% та 8,0% відповідно.

Дещо менші темпи знецінення спостерігаються у Херсоні та Одесі. В цих містах житло, що було у використанні, за 12 місяців знецінилося на 7,8%.

Найменше падіння цін зафіксоване у Львові. Тут за дванадцять місяців вторинне житло подешевшало лише на 6,4%.

У Києві за 12 місяців вторинне житло подешевшало на 8,1%.

Змінено користувачем Rost_I
Link to comment
Share on other sites

Первинне житло у Києві теж дешевшає

https://me3.com.ua/article/4732-cini-na-zhitlo-v-stolichnih-novobudovah-vpali-za-rik-do-rivnya-977-za-kvm

Середня ціна продажу 1-3 кімнатних квартир на первинному ринку Києва за період з 16 січня 2017 року по 15 січня 2018 року знизилася на 6,06% ($ 63) до 977 доларів США за 1 кв.м.

Link to comment
Share on other sites

пам'ятаю, як в нашому будинку відбувалось заселення. Багато людей одразу після здачі почали робити ремонти в квартирах. Хтось повільно, хтось активно. Але знайшлося пару упоротих, які одразу заїхали в квартиру і жили там прямо під час ремонту, щоб не платити за "зйомну" квартиру. А потім бігали по суботах полоскали іншим ремонтникам мозки, щоб не шуміли у вихідні. І це вже через пару місяців після здачі будинку. Всі були в шоці

Люди вимагали виконувати закон.

Жахливо, ату їх!

Дєті, сєйчас ми всє хором плюнєм на цього фiлiна.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...