Перейти до змісту

Первинний ринок житла цього року обвалиться


Rost_I

Recommended Posts

Я так зрозумів що це тег сарказм.  Насправді на нормальні хати в Києві попит завжди є. 

 

чого сарказм - щира правда

дві журналісточки так вихилялись...

 

попит є, так

Link to comment
Share on other sites

спрос-то есть, но хочется нормальных квартирантов

чтобы не засрали

и чтобы коммуналку вовремя

поэтому цены не растут сильно на аренду

ага. на всіх вже нормальних орендарів давно не вистачає. Я знаю власника однушки (!!!) на Борщагівці. Ремонт так собі, меблі так собі. Не торт, але заїхати та жити можна. Здавав посеред зими. Так нормальні квартиранти носом крутили та йшли. Заселив трьох (!!!) хлопців, щоб в опалювальний сезон квартира не стояла и нормальна (по грошам) орендна плата йшла.

Link to comment
Share on other sites

Так хай міняє меблі, робить ремонт 

для нього це ого-го які вкладення. Тре десь буде перекредитуватись. Та і будинок, там - типова для Борщаги радянська панелька. Парадний підубитий, тощо. Чи є сенс класний ремонт робити....

Link to comment
Share on other sites

 

 


якось думаю, а дай сам дам оголошення про здачу такої ледве впорався до плачу доходило і до зваби...
у меня ребенок в Черновцах второй месяц толком снять не можете - от хозяина снять невозможно, потому что таких объяв как вида нет, только риелторы. риелторов еще вызванивать надо по стопиццот раз чтоб соизволили состыковать. и оплачиивает услуги риелтора арендатор, т.е. риелтор выкинул на какоенить Авизо или Риа-дом объяву и всьо, заказывает вроде риелтора арендодатель, но платит арендатор... и арендатору еще побегать надо чтоб ему варианты дали.... 

 

зы. если кто имеет шо к сдаче в Черновцах, 1 или 2 комн. район пр-та Незалежности/Стасюка - стучитесь в личку

Link to comment
Share on other sites

сюжет как раз про кидалово

 

недалеко від мене

це ж відомий жулік Войцеховський

спостерігаю цю епопею, як спочатку влізли на ділянку, хоч протести було ого, потім змінили проект, тепер парять лохім типу по 10 штук мікроквартири, гадючник, у-у-у

у нього таких точок по місту - завались

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


35 000 $ 625 $ за м² 3-комнатная 56 / 40 / 6 м² 1 этаж из 9

 

ну в наших камышах, например, 3х комн. хрущевка на 5м этаже 5ти этажного - 26 тыс.долл.

 

Продается - 3- Комнатная Квартира Хрущёвский Проект Площади Мира , Хорошим Ремонтом

Измаил
26 000 $
26907429_1564372520298741_34417154177881
Link to comment
Share on other sites

 

ну в наших камышах, например, 3х комн. хрущевка на 5м этаже 5ти этажного - 26 тыс.долл.

 

Продается - 3- Комнатная Квартира Хрущёвский Проект Площади Мира , Хорошим Ремонтом

Измаил
26 000 $
26907429_1564372520298741_34417154177881

 

 

А за скільки така купляється, а не продається ?

Link to comment
Share on other sites

 

 


А за скільки така купляється, а не продається ?
я знаю что сейчас третий новострой запускается. и это в жоппемира, где децентрализация, все уехали, все умерли и прочее кококо
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я знаю что сейчас третий новострой запускается. и это в жоппемира, где децентрализация, все уехали, все умерли и прочее кококо

 

В нас я на це дивлюсь і теж не припиняю дивуватися..

 

Облишимо дискусію про звідки гроші на цей новострой в пустелі.

 

Питання хто там буде жити ? 

Link to comment
Share on other sites

Попит є, грошей на реалізацію цього попиту у народа нема.

Отже або ціни на квартири опустять до рівня, де попит буде задовільнений, або народ десь набере більше грошей. Перший варіант у найближчі роки більш реальний

Link to comment
Share on other sites

В Україні через років 20 буде повна жопа зі старими хрущобами, от що робити з ними - питання?

Навряд доведеться так довго чекати. В особливо поганому стані перебувають неканонічні хрущовки - ті, що будувалися вже за часів Брежнєва. Дається взнаки значне падіння якості матеріалів і виконання робіт в той період.

Хрущоби це одна з безлічи інфраструктурних проблем України - усе прогниле! На відновлення терміново потрібні сотні мільярдів доларів.

 

Отже або ціни на квартири опустять до рівня, де попит буде задовільнений, або народ десь набере більше грошей. Перший варіант у найближчі роки більш реальний

Якщо усе тектиме як є, найближчим часом ціни впадуть до нерентабельного для забудовників рівня. Спочатку вони почнуть заощаджувати на якості, а потім будувати припинять зовсім.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


На відновлення терміново потрібні сотні мільярдів доларів.

Простіше розвалити, імхо. Доречі в Британії більшість квартир продається у лізхолд - тобто власніть землі під будинком буде десь на 99 від момента будівництва.  Ближче до закінчення лізу є 2 варіанти

1) Продовжити

2) Забити і хату тупо розвалять і побудуть нову (але прав на неї у вас не буде)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Біткоїн за трьошку, ок! А здавати за скільки можна?

Пропозицій у цілому - валом. Залежить від району. Можна взагалі знайти за комунальні, але звідти до роботи півтори години їхати.

Більш-менш можна з плюсами здавати ближче до центру студіозусам.

На ОЛХ ціни від штуки гривень до п'яти, в основному в районі 1500. З комуналкою чи ні - треба з'ясовувати

 

Народ валить з міста деінде. Хто в Дніпро, хто в Київ, хто за бугор.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...