Перейти до змісту

и эти люди...Трамп и разведка


Recommended Posts

МС5,в звертанні на ти я бачу неприхований сексизм,мачизм і токсичну маскулинність.І взагалі весь пост є яскравим прикладом консервативного патріархізму і бажання домінувати над протилежною статтю

 

 

- О, Женя, привет - сгоняй за пивом!

- Что?! Это олигархическое проявление тирании социума! Прекратите меня

эксплуатировать! Все, это фиаско! Я коллапсирую, как личность!

- Так, отставить пиво!!! Женя, отсыпь немного...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

А взагалі цікаво виходить

Деми заплатили фірмі накропати рапорт який запустили в циркуляцію і який був підставою всього шуму.ФБР на основі лівого досьє почало слідство причому слідаки виявились прихильниками демів і зі звязками в тій самій фірмі.Ті хто почав слідство виявляється ті самі хто закривав слідство по Хілларі .Використовуючи цей лівий рапорт поставили прослушку кандидата в президенти з конкуруючої партії.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Dilbert,

 

Ділберт, то Ви - жінка? чомусь думала, що чоловік.

 

Нащо мені еволюціонувати? на мою думку, змінити консервативні погляди на ліберальні - це деградація, хехехе :gigi:.

 

Моя думка про Трампа полягає у тому, що Трамп - це енігма. Ніхто не може зрозуміти, що він таке у якості президента. Тому перш ніж поливати його останніми словами, я просто буду спостерігати за діями його та його адміністрації, яка складається із зовсім не останніх людей. Час покаже :). А те, що він політично некоректний, нахабний, некультурний, місогінічний, цинічний, я не оспорюю :weep:, так само як той факт, що він зовсім не дурний і об"єктивно у сто раз кращий, ніж тваринко Обамбо  :X . А це для мене вже win-win.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Моя думка про Трампа полягає у тому, що Трамп - це енігма.

Все значно простіше, Трамп - шоумен і це йому подобається, і адміністрюки це йому і пропонують, з тим зустрітися, тому потиснути руку, для тебе все просто і увага преси як посередники глядачів. А коли йому захочеться показати себе начальником, то адміністрюки підсунуть чисто формальний папір, який би він і так підписав, розвівши його як лоха про важливість рішення.

Link to comment
Share on other sites

Все значно простіше, Трамп - шоумен і це йому подобається, і адміністрюки це йому і пропонують, з тим зустрітися, тому потиснути руку, для тебе все просто і увага преси як посередники глядачів. А коли йому захочеться показати себе начальником, то адміністрюки підсунуть чисто формальний папір, який би він і так підписав, розвівши його як лоха про важливість рішення.

 

Трамп - не такий і лох. Я дивилася і читала його інтерв"ю, коли він був молодшим, і мені вони сподобалися. В них було багато раціонального і розумного.  До речі, він був досить симпатичним,  коли був молодим.

 

Можна подумати, іншим президентам якось по-другому дозволяють рулювати. Всі вони мусять покладатися на різних радників і т.п.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...