Перейти до змісту

Про Жулю например


Javded

Recommended Posts

отсутствие такого ресурса как раз и привело нас туда, где мы все барахтаемся. Мне крайне жаль, что Тимошенко/Батькивщина не вложили силы/средства в альтернативу олигархическим СМИ

А  Ви  забули  той  час,  коли  де  не  включиш  телевізор,  там  відразу  "Любі  мої".  Та  мене  аж  нудило  від  того  улесливого  голосу.  І  що,  помогло?  Ні. Бо  антирейтинг  заробила  власними устами  і  ділами.  Кажіть  дякую,  що  Порошенко  її  ще  не  стер  на  порох.  Оце  я  йому  можу  закинути  і  то  сильно.  Бо  може,  але  чогось  вичікує.  Хіба  би  ще  був  якийсь  перформенс. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Всі власники, навіть ті, що ведуть ніби цілком чесний бізнес, усвідомлюють небезпеку від мафії і допоки не бачать перспектив її знищення.

А  мають  звязані  руки.  Знаєте  ким?  Контрою,  яка  не  дає  можливості.  Тією  контрою,  яка  давно  підготувала  переворот  і  тільки  чекає  найменшої  нагоди.  То  усі  друзья  Кремля.

Link to comment
Share on other sites

А  мають  звязані  руки.  Знаєте  ким?  Контрою,  яка  не  дає  можливості.  Тією  контрою,  яка  давно  підготувала  переворот  і  тільки  чекає  найменшої  нагоди.  То  усі  друзья  Кремля.

+===========================================================+

Ти про БПП - Блок Помічників Путіна? Разом з антиНародним Фронтом? 

Тільки вони разом з жопоблоком та іншими покидьками є дресованими 

собачками олігархата.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://360.biz.ua/wp-content/uploads/2017/12/img_56cdc9c855465.jpg

 

В принципе, от тебя чего-то умного ожидать и не стоило.

 

Хочу только уточнить. Почему у кацапов, ваты, и юльков всё крутится в зоне ниже пояса? Это физиологически?

 

 

+================================================================+

Ті, хто грабують народ чи підтримують грабунок, не є народом за визначенням.

А как различать будешь? По строению черепа?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А  Ви  забули  той  час,  коли  де  не  включиш  телевізор,  там  відразу  "Любі  мої".

я не забыл и про "сучкублох" с "маленьким украинцем" ежедневно

Та  мене  аж  нудило  від  того  улесливого  голосу.

а некоторых корчит от святой воды, например

Бо  антирейтинг  заробила  власними устами  і  ділами.

это ложь. Весь антирейтинг сделан непрекращающейся дискредитацией, инициированной кондитером еще со времен Кучмы и продолжаемой им и сегодня

Кажіть  дякую,  що  Порошенко  її  ще  не  стер  на  порох.  Оце  я  йому  можу  закинути  і  то  сильно.  Бо  може,  але  чогось  вичікує.  Хіба  би  ще  був  якийсь  перформенс.

лжец, вор, трус, подлец и агент хуйла кондитер за все ответит

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так сортирный юмор публикуешь же ты. Как там у тебя тараканы с мухами уживаются?

это не сортирный юмор, а изображение сортирных пропагандонов властных воров и лжецов

Link to comment
Share on other sites

В принципе, от тебя чего-то умного ожидать и не стоило.

 

Хочу только уточнить. Почему у кацапов, ваты, и юльков всё крутится в зоне ниже пояса? Это физиологически?

+============================================================+

Бо саме там знаходиться суть хуйлів, малоросів та шоколадних.

 

А как различать будешь? По строению черепа?

+===================================================================+

По співвідношенню вартості майна до офіційних доходів. Це - об"єктивний критерій.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

+===================================================================+

По співвідношенню вартості майна до офіційних доходів. Це - об"єктивний критерій.

С себя начнёшь?

 

Ты же налоги не платил и не платишь.

 

Обворовываешь "бабусь и дидусив".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


лжец, вор, трус, подлец и агент хуйла кондитер за все ответит

Ну  чого  ви  так  примітивно?  Невже  інтелект  дозволяє  отаке  гаратати?  Як би  мені  не  наказував  хтось  таке  писати,  то  я  б  не  погодилася,  бо  тоді  себе  не  поважаєш  цілком.

Пишіть  якось  розумніше.

 

Щодо  Порошенка  і  Юльки.  Пригадую,  ще  до  Помаранчевої  революції  мої  знайомі (активні  юльки)  почали  бочку  котити  на  Порошенка.  Не  на  Кучму,  не  на  регіоналів,  а  саме  на  Порошенка.  Я  тоді  закліпала  очима,  нічого  не  розуміючи.  А  юлькині  штаби  вже  працювали  на  повну  потугу.

 

 


антирейтинг сделан непрекращающейся дискредитацией, инициированной кондитером

То  Порошенко  заставляв  її  хіхікати  біля  Пуйлика,  заставляв  її  підписувати  газовий  контракт?  Що  ви  верзете?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

налоги при клептократии называются иначе - данью

Видишь, а "мущщина с калашом" с вами не согласен.

 

............

"Ті, хто грабують народ чи підтримують грабунок, не є народом за визначенням."

............

 

Вот возьмёт и пристрелит тебя. Что тогда делать будешь?

Link to comment
Share on other sites

Ну  чого  ви  так  примітивно?  Невже  інтелект  дозволяє  отаке  гаратати?  Як би  мені  не  наказував  хтось  таке  писати,  то  я  б  не  погодилася,  бо  тоді  себе  не  поважаєш  цілком.

Пишіть  якось  розумніше.

называть вещи своими именами это очень разумно. Вор это вор, подлец это подлец

Щодо  Порошенка  і  Юльки.  Пригадую,  ще  до  Помаранчевої  революції  мої  знайомі (активні  юльки)  почали  бочку  котити  на  Порошенка.  Не  на  Кучму,  не  на  регіоналів,  а  саме  на  Порошенка.  Я  тоді  закліпала  очима,  нічого  не  розуміючи.  А  юлькині  штаби  вже  працювали  на  повну  потугу.

кондитер всю свою жизнь посвятил личному обогащению любыми средствами, а его любимые средства это ложь и подлость

То  Порошенко  заставляв  її  хіхікати  біля  Пуйлика,  заставляв  її  підписувати  газовий  контракт?  Що  ви  верзете?

Европа заставила. Про хихи это у вас психическое

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Видишь, а "мущщина с калашом" с вами не согласен.

 

............

"Ті, хто грабують народ чи підтримують грабунок, не є народом за визначенням."

............

 

Вот возьмёт и пристрелит тебя. Что тогда делать будешь?

слишком примитивная манипуляция, не на что отвечать

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не про рай, а про зрадолюбський рай.

 

На співбесіду/випробувальний термін /сезонні роботи можна поїхати

сезонні роботи по туристичній візі? ну-ну

 

і співбесіда - це ше не значить робота.

 

я просто заздрю украінцям у ваших фантазіях! у них є гроші кататись у європу на численні співбесіди

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

о каком отсутствии СМИ говорят здесь, если простая гор.ячейка "Батькивщины" вполне себе позволяет издавать газету с бесплатным(!!!) распространением и периодичность 2 раза в месяц? вот пример на странице у руководителя этой ячейки , т.е. рассказать что подстава уже не получится, (отдельно рекомендую почитать как сама руководительница пишет о себе-выбираемой  :gigi: ). То, что газетка партячейки "Батькивщины" перепечатывает из Гужвовской страна.юа - эт, канеш, просто совпадения  :weep: . фото одного из рупоров "Батькивщины" под спойлером, Кстати, газета выходит на русском языке, абсолютно случайно  :gigi: . И свою конференцию гор.ячейка проводила в самом дорогом и пафосном отеле города - понты как всегда, 

 

 

 

28167393_595206077500062_833466331162522

 

28468706_595206097500060_889115324750229

 

28166700_595206117500058_707257014491309

 

28575925_595206144166722_554520524281071

 

 

 

зы. кстати, помните одно из выступлений Михо у Шустера после начала губернаторства, где он рассказал про арест урожая на поле? вот это вот вытворяла эта депутатка от "Батькивщины", тут продолжение той истории. Сейчас эта госпожа-креманич горпартячейки уже во все горло говорит, что после победы ЮВТ из депутатов облсовета она перескочит в ВР по мажоритарке, кароч, готовьтесь, будет у вас новая удельная княгиня  :nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

С себя начнёшь?

 

Ты же налоги не платил и не платишь.

 

Обворовываешь "бабусь и дидусив".

+=========================================================+

Брехло! За нашим законодавством з пенсії податки не сплачують! 

А так, купуючи щось, я ЗАВЖДИ сплачую 20% ПДВ.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Видишь, а "мущщина с калашом" с вами не согласен.

 

............

"Ті, хто грабують народ чи підтримують грабунок, не є народом за визначенням."

............

 

Вот возьмёт и пристрелит тебя. Что тогда делать будешь?

+==================================================================+

Не бреши! З costashu  я знайду спільну мову, з шоколадними бандитами - ні!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

З costashu я знайду спільну мову,

:lol2:  Юльки  між  собою  знаходять  спільну  мову!  Ой,  регіт.  Та  ваша спільна  мова  на Турівській  диктується,  перевіряється  і  оплачується.  Процес  повністю  організований.

Ви  й  лайкаєте  на  нік,  а  не  на  зміст  посту.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Та  ваша спільна  мова  на Турівській  диктується,  перевіряється  і  оплачується.  Процес  повністю  організований.

это ложь

Змінено користувачем costashu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ой. ;)

Ваш батько диявол, і пожадливості батька свого ви виконувати хочете. Він був душогуб споконвіку, і в правді не встояв, бо правди нема в нім. Як говорить неправду, то говорить зо свого, бо він неправдомовець і батько неправді. (Від Івана 8:44)
Link to comment
Share on other sites

о каком отсутствии СМИ говорят здесь, если простая гор.ячейка "Батькивщины" вполне себе позволяет издавать газету с бесплатным(!!!) распространением и периодичность 2 раза в месяц? вот пример на странице у руководителя этой ячейки , т.е. рассказать что подстава уже не получится, (отдельно рекомендую почитать как сама руководительница пишет о себе-выбираемой  :gigi: ). То, что газетка партячейки "Батькивщины" перепечатывает из Гужвовской страна.юа - эт, канеш, просто совпадения  :weep: . фото одного из рупоров "Батькивщины" под спойлером, Кстати, газета выходит на русском языке, абсолютно случайно  :gigi: . И свою конференцию гор.ячейка проводила в самом дорогом и пафосном отеле города - понты как всегда, 

 

 

 

28167393_595206077500062_833466331162522

 

28468706_595206097500060_889115324750229

 

28166700_595206117500058_707257014491309

 

28575925_595206144166722_554520524281071

 

 

 

зы. кстати, помните одно из выступлений Михо у Шустера после начала губернаторства, где он рассказал про арест урожая на поле? вот это вот вытворяла эта депутатка от "Батькивщины", тут продолжение той истории. Сейчас эта госпожа-креманич горпартячейки уже во все горло говорит, что после победы ЮВТ из депутатов облсовета она перескочит в ВР по мажоритарке, кароч, готовьтесь, будет у вас новая удельная княгиня  :nose3:

 

 

ой, як невдобно выйшло... 

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...