Перейти до змісту

Шкільний курс української літератури винищує у дітей любов до рідного слова


H.Kropp

Recommended Posts

Батьки помітили, що дитяча програма переповнена стражданнями українських авторів, що стало причиною нелюбові дітей до вітчизняної літератури та до навчання загалом. ТСн.Тиждень завітала в школу і помітила, що діти хочуть цікавіших текстів, а вчителі це розуміють і шукають способи зробити програму не такою депресивною. Але вийти за межі програми ніхто з них не може. Більше читайте тут: https://tsn.ua/video/video-novini/shkilniy-kurs-ukrayinskoyi-literaturi-vinischuye-u-ditey-lyubov-do-ridnogo-slova.html

 

Люто плюсую

шалено аплодую

 

не знаю як зараз, але в наші шкільні часи нас намагалися годувати таким або депресивним або інфантильним лайном, що я, за всієї моєї любові до читання, не міг стримати відразу

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Яке  було  життя - така  і  література.  Не  знати  про  ревучих  волів,  чи  про  Стефаникові  новели  теж  не  можна.  Може  діти  у  нас  занадто  дитячі  і  живуть  лише  Гаррі  Потером?  Щось  я  не  пам ятаю,  щоб  мене  у  школі  це  питання  гризло.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Батьки помітили, що дитяча програма переповнена стражданнями українських авторів, що стало причиною нелюбові дітей до вітчизняної літератури та до навчання загалом. ТСн.Тиждень завітала в школу і помітила, що діти хочуть цікавіших текстів, а вчителі це розуміють і шукають способи зробити програму не такою депресивною. Але вийти за межі програми ніхто з них не може. Більше читайте тут: https://tsn.ua/video/video-novini/shkilniy-kurs-ukrayinskoyi-literaturi-vinischuye-u-ditey-lyubov-do-ridnogo-slova.html

 

Люто плюсую

шалено аплодую

 

не знаю як зараз, але в наші шкільні часи нас намагалися годувати таким або депресивним або інфантильним лайном, що я, за всієї моєї любові до читання, не міг стримати відразу

Смотрел этот сюжет.

 

В десятку!

 

Это была стратегическая программа, заложенная на десятилетия, по дискредитации всего украинского. Была настолько мощная, что продолжает своё движение до сих пор.

 

Более очевидно это проявляется в музыкальной сфере. Кому интересно сопоставить: может взять официальный маскульт 60-70-80-х годов и посмотреть на репертуар. Всё украинское - тоска, приметив и депрессуха, разбавленная хором им. Верёвки. Более-менее талантливых переманивали в Москву и окацапливали, а неподдающихся перевоспитанию - уничтожали физически или морально.

 

Примеры, надеюсь, вам не нужны.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Более очевидно это проявляется в музыкальной сфере. Кому интересно сопоставить: может взять официальный маскульт 60-70-80-х годов и посмотреть на репертуар. Всё украинское - тоска, приметив и депрессуха, разбавленная хором им. Верёвки. Более-менее талантливых переманивали в Москву и окацапливали, а неподдающихся перевоспитанию - уничтожали физически или морально.

 

Примеры, надеюсь, вам не нужны.

на пример, знаток :weep:

Змінено користувачем costashu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

на пример, знаток :weep:

О-о-о...

 

Знаток "русской словесности" и "грамматики" :) 

 

Резануло-то слух и образ :D ? Инстинкты-то не обманешь ;) .

 

Дешёвая закладка -  сработало.

 

У вас там в архивах без Ивасюка что-то есть?

 

Ты даже не понимаешь о чём речь.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

О-о-о...

 

Знаток "русской словесности" и "грамматики" :)

 

Резануло-то слух и образ :D ? Инстинкты-то не обманешь ;) .

 

Дешёвая закладка -  сработало.

 

У вас там в архивах без Ивасюка что-то есть?

 

Ты даже не понимаешь о чём речь.

Боже, какое ты тупое, это капец :weep:

Зинкевич и Яремчук тебе, кацапыдлу, конечно ничего не говорят

Спец :lol2:

Змінено користувачем costashu
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Боже, какое ты тупое, это капец :weep:

Зинкевич и Яремчук тебе, кацапыдлу, конечно ничего не говорят

Спец :lol2:

Идиот.

 

Прости, Господи!

 

Это как раз подтверждает то, что я сказал.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

кацапыдло, не трожь украинскую музыку своими коцапскими копытами

Вначале, я, даже, испугался.

 

Йоба, существующее в среде "Бутырки",  "Вороваек" и фекальных сталагмитов мне что-то категорично советует.

 

Вам, сукам кацапским, удалось выхолостить всё украинское ещё в 60-х при Гончаре. Как ты думаешь, почему наследники "Спілки радянських письменників України" находятся по адресу г. Киев, ул. Банковая, 2?

 

Наследственность, которую, до сих пор не удалось выжечь калёным железом. К сожалению.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вначале, я, даже, испугался.

 

Йоба, существующее в среде "Бутырки",  "Вороваек" и фекальных сталагмитов мне что-то категорично советует.

 

Вам, сукам кацапским, удалось выхолостить всё украинское ещё в 60-х при Гончаре. Как ты думаешь, почему наследники "Спілки радянських письменників України" находятся по адресу г. Киев, ул. Банковая, 2?

 

Наследственность, которую, до сих пор не удалось выжечь калёным железом. К сожалению.

ольгинец, вам, кацапам, это не удалось, ты, ольгинец, не в материале, поэтому свой наследственный энкаведешный словарь засунь себе куда мечтаешь

Link to comment
Share on other sites

ольгинец, вам, кацапам, это не удалось, ты, ольгинец, не в материале, поэтому свой наследственный энкаведешный словарь засунь себе куда мечтаешь

Вот настойчивый.

 

Ну, ты же не в теме.

 

Ты никогда в своей жизни не был по указанному адресу. Ты ничего не знаешь как там организовано и как всё проходит.

 

Я тебе рекомендую - не настаивай.

 

Обосрёшься, как наш "дедушка", а потом будешь утверждать о "годах и детях".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вот настойчивый.

 

Ну, ты же не в теме.

 

Ты никогда в своей жизни не был по указанному адресу. Ты ничего не знаешь как там организовано и как всё проходит.

 

Я тебе рекомендую - не настаивай.

 

Обосрёшься, как наш "дедушка", а потом будешь утверждать о "годах и детях".

кацапчонок, я как раз был. Двориком любовался. Фотку дать, чтоб ты, ольгинец, в первый раз в жизни его увидел? Засрал поздравительную тему деда, решил везде посрать?

Змінено користувачем costashu
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

кацапчонок, я как раз был. Двориком любовался. Фотку дать, чтоб ты, ольгинец, в первый раз в жизни его увидел? Засрал поздравительную тему деда, решил везде посрать?

Ты, чего? В ответе за деда?

 

Ты, это, "старший"? :D

 

Не злись.

 

Я же любя. Вот, прямо сейчас, после этого поста,  пойду и пожелаю добра.

 

А по поводу "спілки письменників", ну, ты же понимаешь, что речь не о дворике идёт? А?

 

Есть реальная проблема, но ты не в теме. Но! настаиваешь. Я тебя прошу этого не делать. Всё просто.

 

Не буксуй.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


...была стратегическая программа, заложенная на десятилетия, по дискредитации всего украинского. Была настолько мощная, что продолжает своё движение до сих пор.  

 

Более очевидно это проявляется в музыкальной сфере. Кому интересно сопоставить: может взять официальный маскульт 60-70-80-х годов и посмотреть на репертуар. Всё украинское - тоска, примитив и депрессуха, разбавленная хором им. Верёвки.

 

Более-менее талантливых переманивали в Москву и окацапливали, а неподдающихся перевоспитанию - уничтожали физически или морально.

 

Так було, так є.

Link to comment
Share on other sites

Батьки помітили, що дитяча програма переповнена стражданнями українських авторів, що стало причиною нелюбові дітей до вітчизняної літератури та до навчання загалом. ТСн.Тиждень завітала в школу і помітила, що діти хочуть цікавіших текстів, а вчителі це розуміють і шукають способи зробити програму не такою депресивною. Але вийти за межі програми ніхто з них не може. Більше читайте тут: https://tsn.ua/video/video-novini/shkilniy-kurs-ukrayinskoyi-literaturi-vinischuye-u-ditey-lyubov-do-ridnogo-slova.html

 

Люто плюсую

шалено аплодую

 

не знаю як зараз, але в наші шкільні часи нас намагалися годувати таким або депресивним або інфантильним лайном, що я, за всієї моєї любові до читання, не міг стримати відразу

 

Хм ... а яка література не депресивна? та вся класична світова література така. Починаючи із міфів та легенд, де завжди когось вбивають. Навіть у класичних казках деякі сучасні критики знаходять приховані фрейдівські мотиви і вважають їх шкідливими для маленьких мізків ;o

 

Вся російська література у мене асоціюється із картиною "Бурлаки на Волге". Весь Дікенс і Гюго - депресняк вищого гатунку. Німці теж. "Улліс" і Джойс в цілому - це якийсь взагалі поганий "тріп". Моем, Франсуаза Саган - всі сумні. Не краща і американська література, особливо відносно сучасна. Одного Стейнбека вистачає, а ще є і інші депреснуті. Тільки у фантастів типу Бредбері можна знайти сонячний промінчик оптимізму у темній печері людського існування.

 

Ну "Декамерон" життєстверджуючий, хехе, але школярам його вивчати не дадуть, самі розумієте :gigi:.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Тільки у фантастів типу Бредбері можна знайти сонячний промінчик оптимізму у темній печері людського існування.

 

да у него тоже прожористых марсиан в избытке.

так што с солнечьностью не особо...

разве што тёпленько... 451 по Фаренгейту... 

Link to comment
Share on other sites

Все  залежить  від  вчителя.  Якщо  у  нього  очі  горять,  коли  викладає  матеріал,  то  і  дітям  то  передається.  Він  біля  "Кайдашевої  сім ї"  розсмішить  Параскою  і  Палажкою.  Він  розкаже,  що  література - це  не  тільки  сюжет.  Це  мова - чарівна,  співуча.  Він  розповість,  чому  такий  талантище  як  Тичина  мусів  писати  про  дир-дир-дир.  І  прочитає  його  "О  панно  Інно".

Очевидно,  що  мені  повезло  на  вчителів -  які  то  були  уроки,  але  тепер  вчорашні  трійошники,  що  стали  вчителями,  не  вміють  такого  і нарікають. 

Не  все  так  буде.  Вчителям  потрохи  піднімають  зарплату,  може  в  школі  буде більше  вроджених  педагогів.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...