Перейти до змісту

Как будет выглядеть Украина, если сравнить ее экономику с Африкой


Миклован

Recommended Posts

трохи правди, а також пересмикувань і брехні.

Не знайшов хто автор цього "дослідження", але на кацапоресурсах його розганяють знатно

их самих уже лет 10 сравнивают с нигерией в которой есть снег.

Link to comment
Share on other sites

Нема такої опції нині.

То що, як проголосуєте?

 

Варіант "не піду" не приймається - ви ж самі агітуєте йти й голосувати.

Варіант "такого не станеться" теж не приймається. Хочу знати вашу думку.

а я хочу знати Вашу думку... за Бойко чи Юльладімірну в такій ситуації?

B-)

Link to comment
Share on other sites

порівняв  Україну  з  Польщею .  Миздобули аж сльози  ідуть .

Так сиди там мовчки. Бо як згадати Польщу в 90-х, то теж сльози навертались. Хочеш бачити Україну процвітаючою, приїдь і роби її такою, а не шипи з-за кордону.

Link to comment
Share on other sites

Так сиди там мовчки. Бо як згадати Польщу в 90-х, то теж сльози навертались. Хочеш бачити Україну процвітаючою, приїдь і роби її такою, а не шипи з-за кордону.

 бамбанула !  :zrada:

 

 вам  скоро  с  порошенком  прийдеться  Уганду  доганяти .

 

Ти бач ,  мінстець  спохватився  поради дає   :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


а я хочу знати Вашу думку... за Бойко чи Юльладімірну в такій ситуації? B-)
Ви вже вдруге, якщо не помиляюся, проявляєте таким чином свою гебрейську вдачу.

Відповісте ви на моє питання- тоді відповім я.

:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ви вже вдруге, якщо не помиляюся, проявляєте таким чином свою гебрейську вдачу.

Відповісте ви на моє питання- тоді відповім я.

:)

 

і хто це Вам дозволяв розповсюджувати цю мою таємницю пра маю гебрейську вдачу? :(  :weep: 

я ж відповіла  :fp1: 

ще раз...

поїхати за 180 км і викреслити і бойка і юладімірну, бо між кремліном і кремляддю немає різниці крім статі...

це моє право!

 

і я продовжую...

 

А як проголосуєте Ви? 

:nose3: 

Link to comment
Share on other sites

поїхати за 180 км і викреслити і бойка і юладімірну, бо між кремліном і кремляддю немає різниці крім статі... це моє право! і я продовжую... А як проголосуєте Ви?

 

Ви можете про ваше право вважати що завгодно, бо вважати - то дійсно ваше право.

Тільки логіці пофігу на ваше право, логіка стверджує, що хтось таки полюбасу буде обраний. З вашою участю чи без вашої участі.

Отакими діями по логіці ви інфантильно перекладаєте відповідальність за вибір на інших.

 

Логіці пофігу і ваше вважання, логіка на пару з математикою кажуть, що зіпсований бюлетень - це однаковісінько, що й голос за обидвох кандидатів. Такі правила підрахунку.

 

Опцію "проти всіх" прибрали, бо у тому вигляді, у якому вона була - вона була безглузда і на результат виборів не впливала і ніяких наслідків не створювала.

 

От якби згідно законодавства, коли у другому турі перемага "противсіх", поточні вибори заявляють недійсними, стартують нові вибори з забороною балотування усіх кандидатів, що балотувалися на поточних - отоді б був би сенс.

 

Але так не зроблять. Бо вибори - це дорого, і такий алгоритм виборів не дасть результат у очікуваний термін. Такі справи.

 

Отож - або голосувати за когось конкретного, або й далі інфантилити та самоусуватися від вибору.

 

Мій же вибір у такій ситуації буде на боці тимохи (за умови, якби вибори проходили зараз).

Аргументую - одна кремлядь не саджала би іншу за грати. Те, що колективний Чивокуня кремлядь - сумнівів нема ніяких.

Те, що Порох кремлядь, сумнівів нема ніяких з тієї ж причини - жодна "сука православна" з крупняка не сіла за грати за сепаратизм чи колабораціонізм. Ахметов квітне і пахне. Мертвечук на волі, ще й до Мінська засланий самим Петром. Нещасну занюхану Штепу й ту ніяк не посадять. Зате колективний Колмогоров полірує нари.

 

Це, звісно ж, не єдиний аргумент. І тимоха не відповіда моїм інтересам. Це мій вибір в конкретній ситуації, в першому турі я б скоріш за все голосував би за іншого кандидата. За кого саме - зараз не скажу, та і питання не про це.

Змінено користувачем Jinx
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ви можете про ваше право вважати що завгодно, бо вважати - то дійсно ваше право.

Тільки логіці пофігу на ваше право, логіка стверджує, що хтось таки полюбасу буде обраний. З вашою участю чи без вашої участі.

Отакими діями по логіці ви інфантильно перекладаєте відповідальність за вибір на інших.

 

Логіці пофігу і ваше вважання, логіка на пару з математикою кажуть, що зіпсований бюлетень - це однаковісінько, що й голос за обидвох кандидатів. Такі правила підрахунку.

 

Опцію "проти всіх" прибрали, бо у тому вигляді, у якому вона була - вона була безглузда і на результат виборів не впливала і ніяких наслідків не створювала.

 

От якби згідно законодавства, коли у другому турі перемага "противсіх", поточні вибори заявляють недійсними, стартують нові вибори з забороною балотування усіх кандидатів, що балотувалися на поточних - отоді б був би сенс.

 

Але так не зроблять. Бо вибори - це дорого, і такий алгоритм виборів не дасть результат у очікуваний термін. Такі справи.

 

Отож - або голосувати за когось конкретного, або й далі інфантилити та самоусуватися від вибору.

 

Мій же вибір у такій ситуації буде на боці тимохи (за умови, якби вибори проходили зараз).

Аргументую - одна кремлядь не саджала би іншу за грати. Те, що колективний Чивокуня кремлядь - сумнівів нема ніяких.

Те, що Порох кремлядь, сумнівів нема ніяких з тієї ж причини - жодна "сука православна" з крупняка не сіла за грати за сепаратизм чи колабораціонізм. Ахметов квітне і пахне. Мертвечук на волі, ще й до Мінська засланий самим Петром. Нещасну занюхану Штепу й ту ніяк не посадять. Зате колективний Колмогоров полірує нари.

 

Це, звісно ж, не єдиний аргумент. І тимоха не відповіда моїм інтересам. Це мій вибір в конкретній ситуації, в першому турі я б скоріш за все голосував би за іншого кандидата. За кого саме - зараз не скажу, та і питання не про це.

Перш за все дякую за інфо про вибори... я таких ньюансів не знала. Ваша відповідь для мене, в якійсь мірі , була очевидна і нічого поганого тут не бачу. Своєї думки я не змінюю і не бачу відповідальності , вірніше ..., що я її перекладаю на інших. Це мій вибір.  Я не бачу різниці між між ними двома. Бойко беззаперечно повернув би країну  на схід. так само зробила б і вана.

 

Їм обом, соррі,  наплювати на те, що  ви хочете  жити в розвиненій країні і щоб ваші діти мали змогу жити в нормальній країні... Вони своє життя вже давно облаштквали, їхній бізнес тісно пов"язаний з рф, бо більше ніде в світі не можливо обкрадати країну і збагачуватись за рахунок її ресурсів...

 

Їм обом не потрібні прозорість в їх оборудках і тому вони в Європі вже давним давно мають свій  брудний імідж.

 

якщо б у 2010 році вибрали вану, то зараз би все виглядало набагато сумніше. ніж зараз. Вана спочатку б пересадила по тюрмах всих патріотів ( в любий спосіб). пересварила б усі партії, мала б на кожного компромат , а народу  закрутила б "гайки" так. щоб ніхто і не пікнув (цензура  була б  у всьому). ну і звичайно вектор не розвитку а падіння вказував би на схід.

 

Ціна. яку зараз платить народ за вибір хряка дуже і дуже велика --- більше 10 тисяч загиблихих. Результати цієї війни Україна буде ще . соррі, відхаркувати кілька поколінь, на превеликий превеликий жаль. Велика провина за цю війну лежить на тимошенко ---зрада інтересів України (  :pleasant: вигадний газавий кантракт), знищення армії і багато іншого.

 

Скажіть, як такій людині можна довірити країну? Вана знищить все, що зараз є напрацьовано. Ця людина НЕ ЗДАТНА створювати, лише нищити. 

 

Але маю надію. що перед таким вибором не прийдеться стояти.

Link to comment
Share on other sites

Кого з патріотів посадили за тимохи?

А взагалі - не маю бажання вас переконувати. Але по факту оцей вибір між тимохою і колективним чивокунею - це вибір між можливим злом і вже втіленим злом. Така моя думка.

 

 


Своєї думки я не змінюю і не бачу відповідальності , вірніше ..., що я її перекладаю на інших.

Пам'ятаєте про дію та бездіяльність? Ото ж бо й воно. Ви можете - але крутите носом. Демократія - це не можливість обирати, це обов'язок вибирати.

Якщо всі підуть вашим шляхом та відмовляться від цього обов'язку - настане диктатура, де цей обов'язок просто скасують.

Велика провина за цю війну лежить на тимошенко ---зрада інтересів України ( :pleasant: вигадний газавий кантракт), знищення армії і багато іншого.

Силові міністерства, армія - це парафія президента, а не прем'єра. Газовий контракт вже пересмоктали до атомів. Можете відновити перебіг подій.

Там є всі цифри, хто, що і почому. Коротко - тимоха хотіла прибрати корупційного посередника - РУЕ Фірташа. Фірташ руками Юща зірвав підписання 31 грудня 2008 року. Наступного дня газ перекрили.

Так що це Ющ зрадив.

А ви, звинувачуючи Тимоху за газовий контракт, автоматично захищаєте Фірташа. З чим вас і поздоровляю.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

1Кого з патріотів посадили за тимохи?

А взагалі - не маю бажання вас переконувати. Але по факту оцей вибір між тимохою і колективним чивокунею - це вибір між можливим злом і вже втіленим злом. Така моя думка.

 

 

2.Пам'ятаєте про дію та бездіяльність? Ото ж бо й воно. Ви можете - але крутите носом. Демократія - це не можливість обирати, це обов'язок вибирати.

Якщо всі підуть вашим шляхом та відмовляться від цього обов'язку - настане диктатура, де цей обов'язок просто скасують.

3 Силові міністерства, армія - це парафія президента, а не прем'єра. Газовий контракт вже пересмоктали до атомів. Можете відновити перебіг подій.

Там є всі цифри, хто, що і почому. Коротко - тимоха хотіла прибрати корупційного посередника - РУЕ Фірташа. Фірташ руками Юща зірвав підписання 31 грудня 2008 року. Наступного дня газ перекрили.

Так що це Ющ зрадив.

4А ви, звинувачуючи Тимоху за газовий контракт, автоматично захищаєте Фірташа. З чим вас і поздоровляю.

1,посадили б!!!

2.я носом не кручу... :) це моє право і мій вибір. Ніхто не заставить мене голосувати за зло.

3, вана знищила армію під видом того, що це буде кантрактна армія

4 не пересмикуйте ,

Link to comment
Share on other sites

3, вана знищила армію під видом того, що це буде кантрактна армія

Заднім розумом усі вумні. На той час нічого поганого в контрактній армії не було.

А в окупації Криму винний той, хто відмінив принцип екстерриторіальності несення війскової служби.

 

4 не пересмикуйте ,

Анітрохи. В зриві контракту винні Фірташ і Ющ. А ви все валите на тимоху. Альтернатива контракту тимохи - газ по 450 баксів вже в січні 2009. То кого ж ви захищаєте?

1,посадили б!!!

Наразі сидить колективний Колмогоров. Але тимоха страшніша. :)

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

 

 


ошьень оригинальное трактование, да.

Тю. Розбестила вас цивілізація. Винахідники демократії греки чудово суміщували її з рабовласництвом. І вважали можливість впливати на владу привілєем та обов'язком.

Link to comment
Share on other sites

Заднім розумом усі вумні. На той час нічого поганого в контрактній армії не було.

А в окупації Криму винний той, хто відмінив принцип екстерриторіальності несення війскової служби.

 

 

Анітрохи. В зриві контракту винні Фірташ і Ющ. А ви все валите на тимоху. Альтернатива контракту тимохи - газ по 450 баксів вже в січні 2009. То кого ж ви захищаєте?

 

Наразі сидить колективний Колмогоров. Але тимоха страшніша. :)

В оккупации Крыма виноват отказавшийся от сопротивления - в итоге "и война, и позор". Ющ сказал: газ или 250, или пусть Европа мёрзнет и свалил кататься на лыжах в Карпаты...
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ющ сказал: газ или 250, или пусть Европа мёрзнет и свалил кататься на лыжах в Карпаты...

Вам теж рекомендую перечитати лінк.

Зірваний Ющом контракт передбачав 235 баксів за тисячу кубів.

 

 


В оккупации Крыма виноват отказавшийся от сопротивления - в итоге "и война, и позор".

Ви будете битися, коли до скроні вашої дитини приставили ствол?

Link to comment
Share on other sites

 

 


изобретатели воза с волами тоже щетали етот транспорт весьма продвинутым...

Прикол у тому, що, відносно демократії, крім отого воза з волами, більш нічого кращого не винайдено.

Link to comment
Share on other sites

Вам теж рекомендую перечитати лінк.

Зірваний Ющом контракт передбачав 235 баксів за тисячу кубів.

 

Ви будете битися, коли до скроні вашої дитини приставили ствол?

Т.е. Женечке Тимошенко к голове приставили ствол? "Ни один танк не должен выйти из казармы, ни один солдат не должен поднять оружие, ибо это будет означать проигрыш" Ю.В.Тимошенко
Link to comment
Share on other sites

Т.е. Женечке Тимошенко к голове приставили ствол? "Ни один танк не должен выйти из казармы, ни один солдат не должен поднять оружие, ибо это будет означать проигрыш" Ю.В.Тимошенко

Я пишу не про дуреп на інвалідних візках, а про військових в Криму.

Тимоха і будь-хто могли триндіти що завгодно, це все одно не змінило б ситуацію ні на грам.

Навіть якби з Києва був наказ "вогонь на ураження", його б там майже ніхто не виконав. Причину я вказав.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Я пишу не про дуреп на інвалідних візках, а про військових в Криму.

Тимоха і будь-хто могли триндіти що завгодно, це все одно не змінило б ситуацію ні на грам.

Навіть якби з Києва був наказ "вогонь на ураження", його б там майже ніхто не виконав. Причину я вказав.

" Если бы у бабушки был хуй - то она бы была дедушкой"© Был приказ и его не выполнили? Змінено користувачем Ливси
Link to comment
Share on other sites

Был приказ и его не выполнили?

А тобі достатньо наказу "Летіти!", і ти полетиш, махаючи руками? По команді "Відбій!" у тебе наступає темний час доби?

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

А тобі достатньо наказу "Летіти!", і ти полетиш, махаючи руками?

Не занимайся демагогией! Военные в Крыму получили приказ оказать вооруженное сопротивление или " только мырный супротыв"©? Я оценивают только факты, а не домыслы. Змінено користувачем Ливси
Link to comment
Share on other sites

 

 


Не занимался демагогией!
Це якраз ти займаєшся демагогією, ніби наказ може змінити закони природи.

 А я кажу про практику. Про можливість військового виконати той чи інший наказ.

Link to comment
Share on other sites

А тобі достатньо наказу "Летіти!", і ти полетиш, махаючи руками? По команді "Відбій!" у тебе наступає темний час доби?

 

ето уже кагбэ софистека чистой воды - подмена понятий.

Link to comment
Share on other sites

Розкажи це воякам з Криму, яких шантажували ріднею.

 

штойто первый раз про такое слышу.

можно подробнее?

типа, вежлевые человечьки сразу пошли по домам воинов, штоле?

Link to comment
Share on other sites

штойто первый раз про такое слышу.

можно подробнее?

типа, вежлевые человечьки сразу пошли по домам воинов, штоле?

Ходили, предлагали оказать влияние на мужей... В Симферополе осталось и готовилось оказать сопротивление 70% личного состава, Евпатория - 90% Змінено користувачем Ливси
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...