Перейти до змісту

назву вигадайте самі )


SvitLana

Recommended Posts

Интересно, а как Петя должен был бы покарать вот эту "тьотю" и в-о-о-н всех тех людей?

+===============================================================================+

Спрямувати СБУ розслідувати джерела фінансування такого шабашу, а не затримувати АТОшників.

Link to comment
Share on other sites

На місці поваленого Леніна у Кривому Розі відкрили скульптуру Богоматері, – ФОТО http://ipress.ua/new...oto_251163.html

Завтра побачу на власні очі - доповім.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Тобто на Вілкула нічого немає у Петра ? ) І на Гудка ? Ви такі кумедні )

Тада!

Кумедні, пздц.

А не кумедно - " президент спрямовує СБУ"?

От як намагання створити правову державу корелюєдццо з попереднім висловлюванням?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тада!

Кумедні, пздц.

А не кумедно - " президент спрямовує СБУ"?

От як намагання створити правову державу корелюєтця з попереднім висловлюванням?

А де ви бачили в нас правову державу ?)) Як йому треба, то брєлкі трусять, теж мені таємниця )

Але я про інше питала, ви особисто, вірите що ні Гудка, ні Вілкула, не мають за що взяти ?

Link to comment
Share on other sites

А де ви бачили в нас правову державу ?

тобто, хай так й буде?

ви особисто, вірите що ні Гудка, ні Вілкула, не мають за що взяти ?

 

ні, я й досі вірю що умовного гепу заарештують тіко за командою зверху.
Link to comment
Share on other sites

та до того ж, як попередній пост - гівно не має іншого смаку, окрім гівнянного. Шо пеця, шо йуля - їх паски смердять.

Якщо ви чомусь вирішили що я ображусь за Юлю , то дарма ))))) я лише не розумію навіщо ви її вперли коли зганьбився депутат блоку панамських патріотів ) був би Юлькин, я б так само написала. Це якийсь дит садок ) лементувати у відповідь *а в омєрігє нєграв лінчуют*, зовсім не рівень )

Link to comment
Share on other sites

тобто, хай так й буде? ні, я й досі вірю що умовного гепу заарештують тіко за командою зверху.

Де написано хай так буде ?

М - маніпуляція

Так, за командою зверху, але не при цій владі, бо вони одна сім'я

Link to comment
Share on other sites

Зовсім не намагався когось заціпити, мені це не цікаво.

Просто проінформував, що тварюки навколо й чим ближче вибори - тим більше пасочок. :)

Звісно вибори, але "пасочки" як і баби в кокошніках і куполах, то ж навіть не смішно. Ну баби ок, вкупі з попами упороту вату ще так сяк вразять, а ці "пасочки" ? я х.з., стидобище
Link to comment
Share on other sites

 

Звісно вибори, але "пасочки" як і баби в кокошніках і куполах, то ж навіть не смішно. Ну баби ок, вкупі з попами упороту вату ще так сяк вразять, а ці "пасочки" ? я х.з., стидобище

Згоден, я хз. шо ще добавити.

Ну можу сказати "пеця-мудак"©, але ж це не змінить того, що на жаль, він не поодинокий.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...