Перейти до змісту

Робота


coolzak

Recommended Posts

Ви ж знаєте що то за слова?

Звичайно. Саме тому й приведено,  виключно в контексті екзальтувати жахи кожної з професій.

а то ваша робота-хоббі?(картінки)

Не так щоб зовсім... Але пересічний в контексті компів не розуміє , що водій і автомеханік - то різні речі.

Тому іноді бачу.

І те, що на фотах - це загалом квіточки.

Мені один раз в системному блоці принесли кубло мишей.

Зі скаргами - не вмикається. Мишей було з десяток. Якимсь дивом - всі дохлі.

Самий кашер був у тому, що після клінінгу та заміни блока живлення все запрацювало як нове...

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

70 годин на тиждень - то багато. Хоча й фінансово вигідно  :gigi: В нас тут, нажаль, законодавчо заборонено мати більш як 300 годин овертаймів на рік, тому я так працюю лише іноді. Стандартна ж норма тут - 37,5 годин на тиждень, та й те формально.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Наладчик обладнання.Електрика,автоматика

 

:tu: :tu: :tu:

 

Дай Боже здоров"я і щоб працювалось! сподіваюсь, Вам платять за ці години (у тому числі овертайм).

 

Я у свій час тягнула дві позиції, а платили за одну. Не могли знайти людину і попросили мене взяти на себе додаткові зобов"язання. Причому це було першого разу майже півроку, а другого разу декілька місяців. Але то таке.

Link to comment
Share on other sites

Просто що такі навантаження на довгий термін - це практично гарантоване психічне знесилення. Й особливо цього варто побоюватися саме тим, хто себе вважає та відчуває психічно витримкою людиною.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

70 годин на тиждень - то багато. Хоча й фінансово вигідно  :gigi: В нас тут, нажаль, законодавчо заборонено мати більш як 300 годин овертаймів на рік, тому я так працюю лише іноді. Стандартна ж норма тут - 37,5 годин на тиждень, та й те формально.

 

 

и ето правельно: делу время - потехе чяс!

всего должно быть в норме.

Link to comment
Share on other sites

70 годин на тиждень - то багато. Хоча й фінансово вигідно :gigi: В нас тут, нажаль, законодавчо заборонено мати більш як 300 годин овертаймів на рік, тому я так працюю лише іноді. Стандартна ж норма тут - 37,5 годин на тиждень, та й те формально.

В минулому році 600 год овертайму

Платять до хвилини бо в нас юнія.

Знаю що треба зупинятись коли сни про роботу

Змінено користувачем coolzak
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...