Перейти до змісту

У омеляна дитина в США народилась


Dilbert

Recommended Posts

патріот!

 

ось що пишуть у фб

 

Ух ты, не прошло и получаса после того, как я опубликовала пост про министра Омеляна, в котором он благодарит жену за дочь, которую она родила в Америке, как пост снесли, а Омелян меня забанил. Логика наших чиновников такая - грабить и наживаться на украинцах, а своих детей растить подальше отсюда.

 

https://rian.com.ua/society/20180420/1034458995/omelyan-rodilas-doch.html

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Міністр інфраструктури України. Позіціонує себе патріотом України, це ми спостерігаємо по його одягу, але патріот України ні в якому разі не хоче, щоб його дітки були українцями. Вже друга дитина народжується в США.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дама стоїть нібито на фоні нью-йоркського таунхаузу. Не знаю, яке генетичне походження Омеляна, а от жінка на вигляд має біблійні риси обличчя. І старша дитина теж.

 

Літають народжувати у США, а що ненароджена, а потім новонароджена дитина піддається чималенькій радіації при польоті, тупих курей не хвилює :)

Link to comment
Share on other sites

Дама стоїть нібито на фоні нью-йоркського таунхаузу. Не знаю, яке генетичне походження Омеляна, а от жінка на вигляд має біблійні риси обличчя. І старша дитина теж.

 

Літають народжувати у США, а що ненароджена, а потім новонароджена дитина піддається чималенькій радіації при польоті, тупих курей не хвилює :)

 

Не встигла народити і вже пости у фейсбуці.  Я фігію від цих гламурокурей. Пише ламаною англійською, наприклад, тут:

 

"Read my brief guide for Vogue Ukraine on NYC yummy places | tested by a pregnant". WTF??

 

Щодо автоматичного громадянства народженим у США, Трамп збирався відмінити. Але навряд чи ретроактивно застосують.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну я знаю декого з нігеріі та інших шит кантріз (с) Трамп)) які саме з цією метою приїздили в сша - народити і назад в нігерію

 

який сенс? 

 

в 16 років треба визначатись, яке громадянство лишати

 

або вже поскасовувати всі громадянства по всьому світі і якось по іншому вирішувати питання )))

Link to comment
Share on other sites

чим стильна? що кіло мейкапу наклала

 

ну кому і кобила наречена (С)

 

 

ну тобто тут у ваті головного мозку плюємось, що кацапи своїх дітей в америках мають, вчать, користуються демократичними і економічними надбаннями, вкраденим у простих людей баблом - як лавров і тд, і обурюємось

 

а на своїх чиновників будемо очі закривати?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

чим стильна? що кіло мейкапу наклала

 

ну кому і кобила наречена (С)

 

 

ну тобто тут у ваті головного мозку плюємось, що кацапи своїх дітей в америках мають, вчать, користуються демократичними і економічними надбаннями, вкраденим у простих людей баблом - як лавров і тд, і обурюємось

 

а на своїх чиновників будемо очі закривати?

 

 мейкап як на мене "наклала" як треба. комусь подобається, комусь - ні :) вона брюнетка і для неї цей мейкап як раз пасує :-)o щодо статків то питання не до мене. відповідні органи в Україні є, хай і займаються ...

Link to comment
Share on other sites

та мені похер на її лук

 

мені вибірковий підхід дивний

 

я перший раз дізнався про цю пані тут. і звинувачувати її та її родину не буду. може її статки законні, може і ні? в соцмережах пишуть різне ... з якої причини я має в усе вірити :S

Link to comment
Share on other sites

Тут більше про статки. Такі ж корумповані, як і вся "укроеліта"  :(  :(  :( 

 

https://politeka.net/ua/person/404948-vladimir-omelyan-tajnye-dohody-i-borba-za-ukrzaliznytsyu/

 

Дружина Омеляна, відома дизайнер одягу Світлана Бевза, отримала дохід від своєї підприємницької діяльності в розмірі 78 тис. грн. При цьому Бевза регулярно приймає участь в Українських тижнях моди, що коштує десятки тисяч доларів. Також дизайнер має у центрі столиці магазин, де ціни вказані не у гривнях, а у євро.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та прям таки закроет ,такой приход бабла в Америку ...самые минимальные роды в Майями стоят 20 штук зелени..это перелёт снять недорогую хату потом питание и основное бабло врачам и документ подтверждающий рождение...так это минималка....короче никто не убирет такой приход ...бабла
Link to comment
Share on other sites

ну я не бачу резону міністрам реформувати медицину в Україні, якщо іх дружини і коханки народжуть в США

 

це українці хай в україні народжують, і ще оплачують чиновникам пологи в сша

Link to comment
Share on other sites

Тут більше про статки. Такі ж корумповані, як і вся "укроеліта"  :(  :(  :(

 

https://politeka.net/ua/person/404948-vladimir-omelyan-tajnye-dohody-i-borba-za-ukrzaliznytsyu/

 

Дружина Омеляна, відома дизайнер одягу Світлана Бевза, отримала дохід від своєї підприємницької діяльності в розмірі 78 тис. грн. При цьому Бевза регулярно приймає участь в Українських тижнях моди, що коштує десятки тисяч доларів. Також дизайнер має у центрі столиці магазин, де ціни вказані не у гривнях, а у євро.

шось якийсь вона херовий дизайнер, якщо за рік заробила 78 тис. грн

Link to comment
Share on other sites

шось якийсь вона херовий дизайнер, якщо за рік заробила 78 тис. грн

 

У багатьох багатих дамочок такі примхи - типу "дизайнер", "мисткиня", "співачка ротом" і т.п. Там дуже особлива сімейка - по статті виходить, що Омелян отримав свою посаду завдяки жінчиним родичам.

 

Я пам"ятаю, коли приїздила в Україну у 2002, мені треба було на консультацію в Київ. Стою я в центрі, а там такі машини, які я ні разу не бачила в Калгарі (яке було на той час одним із світових центрів з великою концентрацією мільйонерів). Якісь дами ходять, у якихось реально леопардових шубах  ... я офігіла.

 

За цей час нічого  не помінялося. Чергову 20-літню дитину підстрілює снайпер в АТО, а ці їдуть народжувати за океан за народні гроші :X :X :X

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Тю, а що тут погано? Це ж просто поїхали за паспортом дитині. В мене знайома для другої дитини зробила так само


 

 


Стою я в центрі, а там такі машини, які я ні разу не бачила в Калгарі

Тю, так Калгарі - це ж село рівня Житомира. 


 

 


ну я не бачу резону міністрам реформувати медицину в Україні, якщо іх дружини і коханки народжуть в США

В Україні за бабло можна народити дуже ок, не гірше ніж в штатах.  Їдуть туди явно не за сервісом. Якщо треба сервіс, то можна он в Німеччину/Австрію, але там паспорт не дадуть

Link to comment
Share on other sites

В Житомирі не був років 25 але думаю що Калгарі трохи більше розкручене.Авто тут не фетиш і не ознака грошей а лише індикатор персональної уяви про важливі речі в житті.Будинок буде більш реалістичним показником статусу
Link to comment
Share on other sites

А я ж етнічний житель Житомирщини. Майже. Будинки в Україні побачити важко, бо все за парканом, а от жоповозки сховати важче. Сьогодні сусід замінив убитий опель на Jaguar F-pace. Оце апгрейд!
Link to comment
Share on other sites

 

 


піддається чималенькій радіації при польоті

Жахалочки для невігласів. Є місця на Землі, де радіація вища в десятки разів (навіть у Чорнобилі зараз менше), ніж на висоті 12 км. І в тих місцях люди живуть і народжують.

Link to comment
Share on other sites

Жахалочки для невігласів. Є місця на Землі, де радіація вища в десятки разів (навіть у Чорнобилі зараз менше), ніж на висоті 12 км. І в тих місцях люди живуть і народжують.

 

Тоді чому вагітним жінкам не дозволяється робити  рентген, мамограму, СТ скан? завжди запитують, коли останній раз була менструація. А доза радіації під час перельоту значно вища, ніж під час рентгену грудної клітки.

 

1. Comparison of doses from sources of exposure
Source of exposure Dose Chest x-ray 0.014 mSv Transatlantic flight 0.08 mSv Nuclear power station worker average annual occupational exposure (2010) 0.18 mSv UK annual average radon dose 1.3 mSv

 

Звичайно, у деяких місцях природний радіаційний фон вищий. Але там населення вже до нього пристосоване.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Тоді чому вагітним жінкам не дозволяється робити рентген, мамограму, СТ скан? завжди запитують, коли останній раз була менструація.

Перестраховуються. Так, радіація теоретично може нанести шкоду, але які саме рівні радіації та експозиції і до чого призведуть - ніхто не скаже.

Бо такі дослідження - самі розумієте - поза межами етики та людяності.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...