Перейти до змісту

Я вже прожив своє життя, і готовий


Uki

  

14 проголосували

  1. 1. Скільки вам ще треба

    • вже готовий
      2
    • 5 років
      0
    • 10 років
      0
    • 20 років
      2
    • 50 років
      4
    • Хочу жити вічно
      6


Recommended Posts

 

 


Раб ярликів. Як тільки закон дозволив то відразу всі дують... Я маріхуану не палю, але обома руками за її легалізацію... 

Так треба потроху себе пересилювати.  Шмаль, веганство, лгбт - це ж основа сонячної каліфорнії

Link to comment
Share on other sites

Мені ще треба дитину поставити на ноги. Плюс зв"язати всі хотілки, які планувалося :)

 

Хоча я не готова помирати, але іноді ментально почуваюся, ніби мені 90 років :(.

Link to comment
Share on other sites

Так треба потроху себе пересилювати.  Шмаль, веганство, лгбт - це ж основа сонячної каліфорнії

 

Основа сонячної каліфорнії це свобода.... А ти продовжуй битись об Брексіт.... Потім стінку будуй 

Link to comment
Share on other sites

Мені ще треба дитину поставити на ноги. Плюс зв"язати всі хотілки, які планувалося :)

 

Хоча я не готова помирати, але іноді ментально почуваюся, ніби мені 90 років :(.

 

 

Думаєш без тебе не розберуться?

Link to comment
Share on other sites

В мене дідо як помирав в 94 роки в повній свідомості то сказав що помирати не хочеться все рівно хоч і життя таке довге прожив

 

Здорова психіка завжди змусить людину боротися за життя. Це природно і закладено у наш геном. Навіть тварини функціонують на інстинкті виживання. Інша справа - коли є психічні хвороби (клінічна депресія) або людина змучена хворобою і т.п.

Link to comment
Share on other sites

Є таке відчуття, шо все, готовий... Якщо не візьмуть то допомагатиму іншим.... 

 

Не знаю, чи вірите Ви в бога, але якщо Ви живете, значить, ще мусите виконати якусь місію. Допомагати іншим жити, сподіваюсь, а не навпаки? :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не знаю, чи вірите Ви в бога, але якщо Ви живете, значить, ще мусите виконати якусь місію. Допомагати іншим жити, сподіваюсь, а не навпаки? :)

 

Я не вірю ні в бога ні в місію, але допомагатиму людям

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хочу отметить что ведко где отметились уехавшие....

 

Какое всьо, если еще не увидел с кем танцует свой первый брачный танец правнук(-чка)? Слабо шоль смочь такое? Это ведко про хробака? я прошу прощения. Наличие колбасы в магАзине действует разлогалюще на колбаснега?

Змінено користувачем Nadin
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хочу отметить что ведко где отметились уехавшие....

 

Какое всьо, если еще не увидел с кем танцует свой первый брачный танец правнук(-чка)? Слабо шоль смочь такое? Это ведко про хробака? я прошу прощения. Наличие колбасы в магАзине действует разлогалюще на колбаснега?

 

Я не збираюсь нав'язувати своїм дітям ніяких традицій танцювання.... Звичайно цікаво подивитись на те як вони житимуть та розважатимуться.... Але не настільки щоб відчувати себе неготовим... 

Link to comment
Share on other sites

Тут пранучки дочекатись весілля це фантастика.Доня в 27 заміж йде а ще внукамиі не пахне

нам не дано предугадать ;) (с) Змінено користувачем Nadin
Link to comment
Share on other sites

42, вже попустило... Просто розкриваю свої почуття

прагаласувала за 20 років, але хотілось би  ще десь 30-35, а взагалі то за задумом Всевишнього, душа мала б ціль жити вічно.

 

 Uki ,та Ви ж  ще зовсім молодий, чи я помиляюсь. щоб вже бути готовим...?

А не задумувались над тим. щоб хотіли б погуляти  на  весіллі онуків?

та, то у Вас зараз якесь життєве терпіння,... нічьо, попустить...

 

колись чула таку фразу. коли є якісь життєві проблеми...

все минає, і це мине.

:shuffle: 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...