Перейти до змісту

А шо это вы натворили, отщепенцы?


Veni-vidi

Recommended Posts

Леса була в товаристві не найглупіша,одначе.Втім,наявність розуму ще ні про що не говорить.

так, лесиця має почуття гумору і розум звичайно,

але для місії модератора потрібна ще і совість,

отут і підстерігала лесицю невдача...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Яка нах.. модерація? Шрайк за антисемітизм прибив. 

То ви сплутали Шрайка з Річчі, саме останній з якогось дива згадав антисемітизм,

коли обурювався тим, як муляжі юльків завалили форум ДД фекаліями.

Насправді растаманчик чітко пояснив претензії власників до купки юзерів,

які захватили форум і мало не втопили його у власному блювотинні.

І про антисемітизм у його постах не йшлося.

Link to comment
Share on other sites

 Вас видно всі модератори "люблять", бо ви їх у кожному пості згадуєте.

Головне що дурдомівські модери не любили той форум,

саме тому мало не знищили його своєю підлою модерацією.

А мене можна як любити, так і не любити, від цього мало що зміниться навкруги.

Link to comment
Share on other sites

Головне що дурдомівські модери не любили той форум,

саме тому мало не знищили його своєю підлою модерацією.

А мене можна як любити, так і не любити, від цього мало що зміниться навкруги.

ви коровка чи таміла? Якісь мантри.
Link to comment
Share on other sites

так, лесиця має почуття гумору і розум звичайно,

але для місії модератора потрібна ще і совість,

отут і підстерігала лесицю невдача...

  Я  когось здивую якщо напишу  що  є у  неї  совість ? Є ..Факт . Але  Дрейк  і  в  меньшій  мірі Лесу  в  модераторстві  ганьблять  власні  політично-культурні переконання   .  В  сенсі  культура є  .

 

 

За  дрейк так  нагадав ,  як  може  вата  ватна бути щирою за  ющенко  чи порошенко .

Змінено користувачем ElGuider
Link to comment
Share on other sites

" Да, о ФУПе. Хотя бы. Лично мне там пока интересно. Нормальных людей там хватает.".

 

Це все що треба знати про автора гілки. :shuffle: 


Веня кинув соплю i три сторiнки срачу. :consul:

 

 

Теж треба вміти..

Link to comment
Share on other sites

" Да, о ФУПе. Хотя бы. Лично мне там пока интересно. Нормальных людей там хватает.".

 

Це все що треба знати про автора гілки. :shuffle: 

 

 

 

 

нормальных там становится все больше

 

cьогодні в 18:57

IP/Host: 77.111.245.---

превед Кася

Леса и тебе здарова  smiley15.gif

Марта!!!  hot.gif

Link to comment
Share on other sites

:fp1:  :consul: То що тут сі робить? Вірус ФУПу дійшов і до вас? Там срач по долі форуму не стихає і тут ви вирішили посратися трохи? Видно в повітрі таки щось весною є-дурдом розбігся.фуп хитає.у вас мала буря-до виборів готуєтеся штабні чи просто прийшов час "відпочкуватися"? :D .......Моя особиста думка-відсутність РЕАЛЬНИХ політновин у реальному житті.а болотні бульки на поверхні,що пробують роздмухати журналюги не дають ефекту от і маси пучить та піднімається жовч до зоба і рве построники. Одне страшно-а що ж літом буде коли життя взагалі завмирає від спеки і вакацій?.....шолом браття і сестри. B-)

Link to comment
Share on other sites

ви коровка чи таміла? Якісь мантри.

 

ви коровка чи таміла? Якісь мантри.

 

ви коровка чи таміла? Якісь мантри.

 

ви коровка чи таміла? Якісь мантри.

 

Ндя.( Лікуйтеся.

:66:

Link to comment
Share on other sites

:fp1:  :consul: То що тут сі робить? Вірус ФУПу дійшов і до вас? Там срач по долі форуму не стихає і тут ви вирішили посратися трохи? Видно в повітрі таки щось весною є-дурдом розбігся.фуп хитає.у вас мала буря-до виборів готуєтеся штабні чи просто прийшов час "відпочкуватися"? :D .......Моя особиста думка-відсутність РЕАЛЬНИХ політновин у реальному житті.а болотні бульки на поверхні,що пробують роздмухати журналюги не дають ефекту от і маси пучить та піднімається жовч до зоба і рве построники. Одне страшно-а що ж літом буде коли життя взагалі завмирає від спеки і вакацій?.....шолом браття і сестри. B-)

 

І Вам , Шалом Алейхем !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:fp1:  :consul: То що тут сі робить? Вірус ФУПу дійшов і до вас? Там срач по долі форуму не стихає і тут ви вирішили посратися трохи? Видно в повітрі таки щось весною є-дурдом розбігся.фуп хитає.у вас мала буря-до виборів готуєтеся штабні чи просто прийшов час "відпочкуватися"? :D .......Моя особиста думка-відсутність РЕАЛЬНИХ політновин у реальному житті.а болотні бульки на поверхні,що пробують роздмухати журналюги не дають ефекту от і маси пучить та піднімається жовч до зоба і рве построники. Одне страшно-а що ж літом буде коли життя взагалі завмирає від спеки і вакацій?.....шолом браття і сестри. B-)

 Шалом .  Тут ти правий  .  

Link to comment
Share on other sites

 

нормальных там становится все больше

 

cьогодні в 18:57

IP/Host: 77.111.245.---

превед Кася

Леса и тебе здарова 
smiley15.gif

Марта!!!  hot.gif

 

 

Девки, вы ипанулись?

Вот так презрев на всё, пошли на притулятник быть  "баранами" и "генерирующим контентом"?

Link to comment
Share on other sites

я не був такий охуєвший з того часу як записи Онищенка у Порошенка послухав   :gigi:

 

а я ждал, когда же в этой "стае товарищей" произойдет большой бум.

Я уверен, что слав сразу поянл кто такая свэта и стал готовиться. Остальное было делом времени...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...