Перейти до змісту

Помста По Канадськи :)


Spencer H.

Recommended Posts

Вечером у вівторок  21 квітня у забігайлівці Денніз у місті Летбридж (Альберта) народ мирно поїдав і випивав. За одним столиком сиділа група чоловіків-імігрантів, що говорили на своїй рідній мові. За столиком поряд сиділа дама-канадка, якій з якогось дива здалося, що чоловіки говорять про неї та кепкують з неї.

 

Результат можна побачити на відео, яке було викладено у мережу у вівторок 8 травня:

 

Please wait.. Loading

 

Уже в середу вранці відео побачило більше сто тисяч чоловік. Через декілька годин було встановлено особу дами, хто вона, звідки (з Британської Колумбії) та де працює. Купа народу понаставляла дислайків ділершипу, де вона працює. На вечір середи тітку звільнили з роботи і ділершип вибачився за те, як вона себе вела. Провінційний міністр по статусу жінок написала в твіттері, що нібито почула, що мужчини щось сказали про матір жінки. Купа народу виправила її, що такого не було. В результаті міністр стала вибачатися, а потім за міністра стала вибачатися замісник прем"єра Альберти :fp1:.

 

Більше подробиць тут.

Змінено користувачем Spencer H.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тетка, не выглядит пьяной до потери берегов. Это аттитюд. Там границы нормы утрачены уже давно. Сабмиссив муж рядом  только подтверждает мое предположение. Вот такое сейчас выращивается в канадских университетах. Я видел такое пару раз в исполнении молодых студенток.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я шокований

 

по-перше, в Канаді нема ксенофобії

по-друге, а за що ж її звільнили з роботи, попахує якимсь совковим беззаконням.

 

Так знищуються ілюзії. Всюди є і хамство, і ксенофобія. Просто меньше, і не всюди

Link to comment
Share on other sites

я думав усе цивілізовано, тільки по закону, згідно рішення суду

а тут отак власник контори взяв і ногою під сраку, бо на сторінці компанії хтось дизлайків наставив. Може то ольгінці із фейкових акаунтів дизлайків наліпили?

Link to comment
Share on other sites

я думав усе цивілізовано, тільки по закону, згідно рішення суду

а тут отак власник контори взяв і ногою під сраку, бо на сторінці компанії хтось дизлайків наставив. Може то ольгінці із фейкових акаунтів дизлайків наліпили?

 

її репутація заважа бізнесу - це достатня причина для звільнення

Link to comment
Share on other sites

треба бігом думати, за що її притісняють

 

Треба бачити не її реакцію, а з чого все почалося. 

 

Тоді можна робити висновки. Але араби це щось. В моєму рідному місті теж. 

Вони з якось дива всюди себе почувають хазяїнами. Верещать і волають в закладах і транспорті неначе крім них там нікого немає.

Причому , як правило, здатні тільки палити кальян днями і ночами та сидіти на шиї тих спільнот куди вони панаєхалі. Які на фіг fucking taxes.. 

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Все правильно загнобили тетку, арабы/индусы никуда уже из Канады не денутся, и в интересах канадцев их интегрировать так чтобы они платили налоги и становились настоящими канадцами. Если поддерживать нетерпимость, то арабы будут сидеть в своих кварталах, получать социал и от нефиг делать иногда мочить "правильных канадцев". Сытые более уязвимы.

Link to comment
Share on other sites

Все правильно загнобили тетку, арабы/индусы никуда уже из Канады не денутся, и в интересах канадцев их интегрировать так чтобы они платили налоги и становились настоящими канадцами. Если поддерживать нетерпимость, то арабы будут сидеть в своих кварталах, получать социал и от нефиг делать иногда мочить "правильных канадцев". Сытые более уязвимы.

Як ти їх інтегруєш як вони хєр клали на ту інтеграцію. Крім інтеграції в соціал звичайно.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Як ти їх інтегруєш як вони хєр клали на ту інтеграцію. Крім інтеграції в соціал звичайно.

 

Ну гнобя на бытовом уровне, точно не интегрируешь, а дальше - хез, тут надо умных людей брать и слушать их :) 

Link to comment
Share on other sites

Тетка, не выглядит пьяной до потери берегов. Это аттитюд. Там границы нормы утрачены уже давно. Сабмиссив муж рядом  только подтверждает мое предположение. Вот такое сейчас выращивается в канадских университетах. Я видел такое пару раз в исполнении молодых студенток.

 

Хіба навпаки їх там не вчать бути толерант? ця тітка - яскрава представниця поняття "реднек" і "вайт треш". Тобто не має поняття про манери та пристойну поведінку :D.

Link to comment
Share on other sites

И это тоже, но несло ее не по манерам, а по конкретным пунктам в голове. Типичным реднекам и вайт трешам как раз фиолетово и цвет кожи и язык страны исхода. Им вообще все дофени. Знаком с ними. 

Link to comment
Share on other sites

я шокований

 

по-перше, в Канаді нема ксенофобії

по-друге, а за що ж її звільнили з роботи, попахує якимсь совковим беззаконням.

 

В Канаді є ксенофобія. Я як імігрантка не раз з цим стикалась, правда, у іншій формі. Наприклад, люди робили вигляд, що не розуміли мене (хоча у мене хороша англійська мова), прямо питали, чого я сюди приїхала. Особливо індіанці :). На роботі, якщо ти вище на службовій драбині, то деякі білі канадці мають з цим проблему (хоча справжня проблема не в тому, що я емігрант, а в тому що я більш   компетентна і вони це відчували).

 

Зараз в Канаді такі звільнення не новина. Наприклад, якщо компанія декларує певні цінності, то працівники, які представляють компанію, повинні поводитися у відповідності з цими цінностями.

 

До того ж, в Канаді легко звільнити будь-кого. Є два види звільнень - 1) for cause  (коли людина зробила серйозний проступок - вкрала, зробила загрозу безпеці, обманула і т.п.).  У цьому разі її звліьняють на місці і не дають вихідних грошей чи як це називається і 2) without cause. Сюди входить layoff - скорочення персоналу (коли менше роботи), а також будь-яке інше звільнення - не спрацювалися, хочуть наняти когось іншого, і т.п. Все це абсолютно законно, але! у цьому випадку повинні дати попередження, що людину звільнять (наприклад, два тижні). Якщо такого попередження не дадуть, то мають дати гроші за цей період плюс інші виплати (наприклад, компенсацію за відпустку). Крім того, багато компаній дає "вихідні пакети". Вони розраховуються відділами кадрів, які беруть до уваги кваліфікацію та вік працівника і приблизно скільки у нього займе знайти нову роботу. Типово дають місяць зарплати за рік роботи. Коли у нас почалися звільнення у нафтогазовому комплексі, деякі люди виходили із пакетами із зарплат за два роки (а це було в середньому 300 тисяч доларів!).

 

Звичайно ж, за умови, що звільнення не відбулися по "захищених" статтях - вік, стать, національність тощо. Якщо людина вважає, що її звільнення відбулося на основі дискримінації, вона може подати в суд. Якщо виграє, то може отримати відповідну компенсацію.

 

Якщо тітку звільнили по 2), то її звільнили на місці і дали пакет, який покриває зарплату in lieu of notice. Тобто гроші, які б вона заробила за період попередження. Це все законно і за подібне звільнення вона не зможе подати в суд.

її репутація заважа бізнесу - це достатня причина для звільнення

 

Саме так.

А якби вона була чорна - цей аргумент би спрацював? :lol2:

 

Їй треба довести цей факт. У даному випадку реакція саме на поведінку.

Link to comment
Share on other sites

Все правильно загнобили тетку, арабы/индусы никуда уже из Канады не денутся, и в интересах канадцев их интегрировать так чтобы они платили налоги и становились настоящими канадцами. Если поддерживать нетерпимость, то арабы будут сидеть в своих кварталах, получать социал и от нефиг делать иногда мочить "правильных канадцев". Сытые более уязвимы.

 

Вона і кричала - "ви не платите податків!" А той мужик їй - "Леді, я плачу податків більше, ніж ви" : :lol2:. Будь-яка працююча людина в Канаді платить податки. Вони вже тут давно і працюють. А в неї в голові стереотип, що якщо чорненький, то біженець і сидиш на велфері. Вона ще так щось кричала про "сірійських сук" (тобто жінок), хоча я не впевнена, що ці мужики - сірійці  :fp1: .

Треба бачити не її реакцію, а з чого все почалося. 

 

Тоді можна робити висновки. Але араби це щось. В моєму рідному місті теж. 

Вони з якось дива всюди себе почувають хазяїнами. Верещать і волають в закладах і транспорті неначе крім них там нікого немає.

Причому , як правило, здатні тільки палити кальян днями і ночами та сидіти на шиї тих спільнот куди вони панаєхалі. Які на фіг fucking taxes.. 

 

А де Ви живете? це в Україні сидять палять кальян?

Link to comment
Share on other sites

Індіанці тобто чінгачгуки?

 

Угу. Сиджу я раз на лавочці, нікого не зачіпаю, і до мене підсідає бомж-індіанець. Питає, як мій день, ну я як людина ввічлива відповідаю, веду розмову. Ну він мене питає, що за акцент, звідки я. Ну я кажу. Він типу, о імігранти понаєхалі і переходить на як всі білі емігранти їх тут винищували і типу ви повинні знати і розуміти нашу культуру, бла-бла.  Але каже - ти на себе не приміряй, ти найс ну і українці теж найс і роботящі. Ну я так собі головою похитала, подякувала, побажала йому хорошого дня і звалила звідти нафік.

Link to comment
Share on other sites

Вона і кричала - "ви не платите податків!" А той мужик їй - "Леді, я плачу податків більше, ніж ви" : :lol2:. Будь-яка працююча людина в Канаді платить податки. Вони вже тут давно і працюють. А в неї в голові стереотип, що якщо чорненький, то біженець і сидиш на велфері. Вона ще так щось кричала про "сірійських сук" (тобто жінок), хоча я не впевнена, що ці мужики - сірійці  :fp1: .

 

Да, я начало посмотрел и слышал про налоги. Но "леди" кричала не на конкретных мужиков, а на воображаемых из своей головы. Именно про стереотип "черненькие налогв не платят" 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Виявляється, інцидент трапився 21 квітня - це лише викладене відео було 2 дні назад.

 

Це той самий ресторан, де у 2015 році заїхали по пиці Мерілін Менсону. Закляте місце :lol2:.

Link to comment
Share on other sites

Виявляється, інцидент трапився 21 квітня - це лише викладене відео було 2 дні назад.

 

Це той самий ресторан, де у 2015 році заїхали по пиці Мерілін Менсону. Закляте місце :lol2:.

 

Або просто народ місцевий похмурий та агресивний

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...