Перейти до змісту

Атака з ножем в Парижі


coolzak

Recommended Posts

В нас запустили knifefree.co.uk там є багато чого цікавого

 

Peole who carry a weapon are more likely to be hospitalised with an injury caused by violence.

Кстати зимой мне  помогло прошелся пешком не в людном месте ...двое     " чё так на меня смотришь  а ну стой  "    Только нужно иметь такой нож который не попадает под критерий "холодное оружие "

Link to comment
Share on other sites

Ты тоже на Мулино подписан?

 

В комментариях к этому ролику с удивлением узнал, что в Бразилии ношение оружия практически запрещено а в прошлом году замочили 60 000 граждан. Охренеть.

Link to comment
Share on other sites

Фома прокоментуй що думаєш https://youtu.be/8ApGNrQk94E

Трохи перебільшує дядько, але правда є. В нас останній рік епідемія стаббінгу і кислоти. І в 99% випадках це роблять підсмажені пацанчики.

Link to comment
Share on other sites

, років 5 тому в нас взагалі не було новин на тему хтось когось підрізав, а зараз - щодня, вже і не пишуть мабуть.  От в суботу, наче в Батерсі (мега гламурний район) - підрізали 3х. І це всі три різні кейси!

Link to comment
Share on other sites

Знов алахи акбари атакують.

Скоро і в Україні після вступу в ЄЮ

+=============================================================+

Придбай зброю та відповідай адекватно! Вільні люди мають зброю, раби - ні!

Link to comment
Share on other sites

, років 5 тому в нас взагалі не було новин на тему хтось когось підрізав, а зараз - щодня, вже і не пишуть мабуть.  От в суботу, наче в Батерсі (мега гламурний район) - підрізали 3х. І це всі три різні кейси!

Років 5 тому, і 3 і 2 в нас траплялося не менше ДТП. Але тепер про це на перших шпальтах фігачать усі ЗМІ 24/7, і складається враження новоявленої катастрофи.

Link to comment
Share on other sites

 

Я попросил указать хотябы один доказаный, зафиксированый факт геноцида христианами мусульманского населения с массовым вырезанием женщин и детей в Центральной Африке. То, что вы написали , про шиитов, суннитов, Гундяева и прочее к данному вопросу явно не относится.

ОТкуда у вас сведения про вырезание мусульманских женщин и детей силами Центральной власти в Нигерии?  Я о таком не слышал и не читал. 

 

 

А де я писав про "вирізання" в Нігерії? Ви дуже маніпулятивно задаєте запитання.

Я написав 

 

 

В ЦАР неодноразово різали шиїтів

 

 

У центральній Африці наприклад християни активно геноцидять мусумульман (включно з масовим вирізанням жінок і дітей). А в північній Африці - навпаки.

 

Центральна Африка = ЦАР, що не так? не чули про різанину?

 

 

Слухи про геноцид муслимов пустили муслимы и полезные либеральные идиоты по всему миру, когда в 15м году ловили Абубакара Шакау по всей Нигерии и Чаду. 

 

Ну привіт, в 2010 був пік, зараз мусліми/християни убивають з меншою інтенсивністю один одного.

Вам треба факти про те, як християни цивільних муслімів мочили?

 

http://edition.cnn.com/2010/WORLD/africa/01/23/nigeria.massacre.probe/index.html

https://www.thestar.com/news/world/2014/02/24/christian_militiamen_kill_70_muslims_in_central_african_republic.html

https://www.theguardian.com/world/2014/mar/10/central-african-republic-christian-militias-revenge

https://religionnews.com/2017/05/14/christian-militias-kill-up-to-30-muslim-civilians-in-central-african-republican/

 

 
прохання не писати про демопропагнаду CNN, ліберастичну Guardian і бульварний Star, які роздувають з мухи слона - я просто привів публікації преси, які підтверджують інформацію, яка в мене є з перших рук. І в пресу потрапили далеко не всі інциденти.
 

 

 Ну и к слову, в Африке только глухой не слышал, что Боков время от времени кормят Амеры, для периодического создания напряжения на территории.А лучший способ зажечь костер - включить религию. Собственно Боки с этого и начали много лет назад. Вырезали детей в одной деревне и объявили, что это сделали христиане. И пошло мочилово в католических церквях. Легко, дешево. эффективно.

Но БОки все же типичные африканцы. Они ото всех берут бабло, отрабатывают и уходят по своим делам. И с ИГИЛОМ так было и с ЦРУ. Сами по себе. 

 

Я ж написав, що боко харам - уроди, і внаслідок їх провокації постраждали зовсім інші - шиїти. До чого тут боківське фінансування? Яким чином це легітимізує каральні акції уряду проти шиїтів, які до боків ніяким боком?! Тому й написав про папу римського і гундяєва, бо між ними стільки ж спільного, як між шиїтами і боками (суннітами-салафітами)

 

Специально написал своему знакомому профессору, преподававшему в Университете Абуджа. ПРавда он из народа Ибо, возмножно и субъективен слегка, но его мнению я доверяю. ЗАдал вопрос или резали христиане мусульман в Нигерии, а также не геноцидили ли мусульманское население центральные власти. Он надо мной посмеялся.

 

 

тут взагалі не знаю що сказати. тут не те що преса - стаття на вікіпедії є (там лінків на пресу - дофіга і трохи 
уряд Нігерії сказав: "ой ми помилились і випадково розбомбили цивільних, Нічого страшного - там всього лиш понад 100 убитих і більше 200 поранених"
але це все вони сказали після міжнародного розголосу, Червоного Хреста, ООН і т.п.. До того на такі дрібниці, як пару десяткі убитих в нігерійській глибинці, ніхто уваги не звертав. Якби серед убитих не було 6 працівників червоного хреста, думаю і тепер не звернули б.

 

Авжеж це не різанина - цілком технологічні убивства сучасною зброєю. Просто в Нігерії прийнято називати каральні операції поліцейськими заходами - напевно в рашки навчились.

 

 

 

Боки  - никакие не мусульмане. Они язычники и каннибалы и мочат всех кто под руку попадется.

 

 

так в Африці всі релігії такі, і мусульманські в тому числі. Хриcтияни там теж поїдають ближніх аки плоть і тіло христове (і деякі їхні проповідники цим таки і аргументують канібілізм)

До речі ось тут ройтерз загдує, як в тій же ЦАР християни трохи гам-гам муслімів 
 
Завжди, коли ми говоримо про Африку, треба пам'ятати, що там і мусульмани і християни африканські.
Якось спілкувався з нігерійським студентом, то казав, що українці страшне розпусні - п'янство, блядство, одне слово жах. От в Нігерії всі набожні і щонеділі ходять до церкви... щоправда це (за його словами) не заважає третій дружині його батька бути відьмою і пити кров в худоби! ))))

 

 

Про Мянму вам нецікаво коментувати, бо там муслімів мочать буддисти, а ви, я так розумію, заповзялись захистити честь і гідність християн, які після століть геноциду відсталих і не дуже народів тепер мають бути виключно білими і пухнастими.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...