Перейти до змісту

Ремонти в картонних хатах


coolzak

Recommended Posts

Велосипедом швидко але не завжди безпечно чи взагалі можливо.

 

Треба просто навчитись та завжди тримати безпечну відстань і слідувати правилу що всі навколо дибіли. Я завжди їздив вело на роботу. Зараз довелось електричну жоповозку купити бо дочку треба в школу возити та забирати

Link to comment
Share on other sites

Повертаючись до ремонту

Поламав старі шафки і здер підлогу.там був лінолеум на ньому тирсоплити12мм і ламінат.Потім стару підлогу яка 5/8 товщина прикрутив до лагів і зверху наклеїв і прикрутив ще один шар фанери 10мм .Сміття вже вивіз 1100 кг і шурупів 3000 вкрутив

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

В нас субурбія яка 10-20 км до центру будинки 400 600 тисяч середньої якості.це 1500 до 2300 скв фт.

В вас ще можливо говорити про якість. В Ірландії повний швах, порівнюючи з наприклад Нідерландами. Будинки старі та безумно дорогі. З транспортом теж проблема. Тисяч за €200-300 щось пристойне можливо знайти на відстані хіба що 100+ кілометрів від Дубліну, в селах без признаків цивілізації. Сподіваюсь, що скоро це все наїбнеться.

Link to comment
Share on other sites

В вас ще можливо говорити про якість. В Ірландії повний швах, порівнюючи з наприклад Нідерландами. Будинки старі та безумно дорогі. З транспортом теж проблема. Тисяч за €200-300 щось пристойне можливо знайти на відстані хіба що 100+ кілометрів від Дубліну, в селах без признаків цивілізації. Сподіваюсь, що скоро це все наїбнеться.

 

Тобі Хочеться море голодних бомжів навколо?

Link to comment
Share on other sites

Зараз довелось електричну жоповозку купити бо дочку треба в школу возити та забирати

Отож.

Повертаючись до ремонту

В мене квартирі 13 років, начебто нова, але скрізь халтура. Плитки під кухнею нема, витяжка нормально на кухні не працює, душ зроблений через жопу. І як це все фіксати - не знаю.

В мене план як малий універ закінчить то продати хату і купити хату з 10 га за містом 30_50км.Це буде десь 800000 канадських

І що садити? Чи вже тоді легалайз буде?

Сподіваюсь, що скоро це все наїбнеться.

 

Після Брекзиту подорожчає.
Link to comment
Share on other sites

Отож.

 

Ну так електрична жоповозка то не проблема. 

 

В мене квартирі 13 років, начебто нова, але скрізь халтура. Плитки під кухнею нема, витяжка нормально на кухні не працює, душ зроблений через жопу. І як це все фіксати - не знаю.

 

І що садити? Чи вже тоді легалайз буде?

Після Брекзиту подорожчає.

 

Як фіксити - визначаєш шо ти хочеш зробити чітко, проводиш тендер, наймаєш майстера - і робиш

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Як фіксити - визначаєш шо ти хочеш зробити чітко, проводиш тендер, наймаєш майстера - і робиш

Я вже багато чого зробив у квартирі, але саме за вентиляцію і душову ніхто не хоче братися. Дофіга проблем потенційних.

Link to comment
Share on other sites

Треба просто навчитись та завжди тримати безпечну відстань і слідувати правилу що всі навколо дибіли. Я завжди їздив вело на роботу. Зараз довелось електричну жоповозку купити бо дочку треба в школу возити та забирати

Я майже три роки їздив велосипедом на роботу. З весни і по кінець осені. За цей час мене, двічі підрізали машини, двічі я в'їхав в інші машини, які висунулися на велосипедну доріжку і один раз ледве не отримав дзеркалом автобуса по голові.

 

На додаток до цього, на роботі має бути можливість помитися в перевдягнутися, ну і пора року має бути сприятливою. Саме паскудне, це дощ з сильним вітром в обличчя пізньої осені.

Link to comment
Share on other sites

А куда витяжка виходить ?напрямв на вулицю чи інакше

Нікуди. В теорії є вентиляційне вікно в стіні. На практиці - стеля підбита гіпсокартоном, до бетону десь метр. Треба якось робити отвір у стелі, тягнути гофру, підключати витяжку, це мега важко. Коли тепло рятуюсь відкриттям вікон. Зимою - труба.

Link to comment
Share on other sites

Нікуди. В теорії є вентиляційне вікно в стіні. На практиці - стеля підбита гіпсокартоном, до бетону десь метр. Треба якось робити отвір у стелі, тягнути гофру, підключати витяжку, це мега важко. Коли тепло рятуюсь відкриттям вікон. Зимою - труба.

 

А для чого тоді та витяжка? Для краси? 

У мере Спеціальна труба на даху для витяжки

Link to comment
Share on other sites

Нікуди. В теорії є вентиляційне вікно в стіні. На практиці - стеля підбита гіпсокартоном, до бетону десь метр. Треба якось робити отвір у стелі, тягнути гофру, підключати витяжку, це мега важко. Коли тепло рятуюсь відкриттям вікон. Зимою - труба.

Мені сверлили стіни і ставили витяжки в кожну кімнату + витяжка з таймером в ванній кімнаті. Ну і пральна машинка з сушкою. Після цього проблема з високою вологістью вирішилася.

Link to comment
Share on other sites

Повертаючись до ремонту

Поламав старі шафки і здер підлогу.там був лінолеум на ньому тирсоплити12мм і ламінат.Потім стару підлогу яка 5/8 товщина прикрутив до лагів і зверху наклеїв і прикрутив ще один шар фанери 10мм .Сміття вже вивіз 1100 кг і шурупів 3000

Сам ремонт робиш? Треба якусь ліцензію чи сусідів за рік попереджувати?
Link to comment
Share on other sites

Що можу сам то сам бо шафки будуть ставити 4 липгня так що не спішу.Наймати буду тільки газ до плити завести і плитку на підлогу покласти

Теоретично треба брати дозвіл в сіті але не буду.Тільки на газ.

Link to comment
Share on other sites

А для чого тоді та витяжка? Для краси?

 

Вологість у хаті.

Мені сверлили стіни і ставили витяжки в кожну кімнату + витяжка з таймером в ванній кімнаті.

 

Ванні кімнати частково розрулив, це кухню треба. Робити нову дірку у стіні не можу, leasehold.
Link to comment
Share on other sites

Тю, запроси когось від житлового департаменту свого кансіла, попроси щоб поміряли вологість та видали припис на виправлення недоліків. Згідно приписа все і зробиш. Думаєш, мені хтось хотів дозволити свердлити стіни? :) Змінено користувачем Айайай
Link to comment
Share on other sites

На сусідів їм начхати. Вони не сусідів, а твоє житло будуть дивитися згідно твоєї заявки. Поміряють вологість, звірять з нормою і видадуть документ, що Фома живе в нелюдських умовах, потрібно дірки свердлити щоб все виправити.
Link to comment
Share on other sites

20180607 094547



20180607 133848


20180607 112310


20180608 153759


Це зірвав старий гіпсокартон і ізоляцію,вирізав і вставив нове вікно ,закрив дві дірки після старих вікон.все десь 6-7 годин Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...