Перейти до змісту

Хто тут хвалить Америки?


Гість Хома

Recommended Posts

Справа не в 400, а в тому що не можна ставити в квартирі. Тому пральні машини або в підвалах будинків або окремо на вулиці.

о. дак треба так і казать...а то вводиш нас в оману...

у нас теж так стоять пральні у приватних будинках десь в підвалах. або на першому. але ставлять люди там, де хочуть. знаю одну сім"ю. яка винаймає квартиру у старовинному будинку, то в них машина стоїть десь у підвалі і вони. щоб попрати мусять кидати 50 сентів за одне прання...

оце  то дааааа... :(

Link to comment
Share on other sites

Може  це  пов язано  з  електричними  параметрами?  В  Гамериках,  здається,  не  220 В.  Не  всюди  можна  виконати  техвимоги?

 

І  що,  Фома,  перете  дітлахам  вручну?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

То все куйня, вот когда в хруще с двумя детьми надо поставить стиралку, а доступно 220x5А, а стиралка кушает 2KW. И, сцуко, в подвале не общественные стиралки по 50 центов, а вечерние бомжи. И ладроматов нифига нет в ближайших 1000км - вот это жесть.

Link to comment
Share on other sites

І  що,  Фома,  перете  дітлахам  вручну?

Так я ж не живу у штатах

То все куйня, вот когда в хруще с двумя детьми надо поставить стиралку, а доступно 220x5А, а стиралка кушает 2KW.

 

Я чесно хз, але бачив у хрущах ставлять
Link to comment
Share on other sites

Син знімає квартиру на Манхеттені, 2000 в місяць,

пральна машина є але не автомат, звичайна.

Можливо кімнату? 2К дешево для цілого апартменту.

 

 

Загуглив спецово по району

 

Its less fashionable neighbor, Queens, outearns Brooklyn at $54,373 per year

 

І це ще податки заберуть.

Багато хто в Брукліні живе там за рахунок соціальних виплат + ті хто отримує зарплатню 100К+. В середньому виходить на половину.

Link to comment
Share on other sites

Так я ж не живу у штатах

Я чесно хз, але бачив у хрущах ставлять

 

Ну понятное дело ставят, не руками же стирать :) А если вместо автоматов вставить отвертки, то даже электросварка работает...

 

Но в штатах, где к техническим условиям отношение (наверное) чуть другое, не поставили бы. 

Link to comment
Share on other sites

Можливо кімнату? 2К дешево для цілого апартменту.

Квартиру, хоча і невеличку, але йому з дружиною вистачає.

Звичайно планують своє житло, але поки-що це нереально.

Там поряд величезний парк і пожежна частина бо часто коли розмовляємо то я чую сирену.

Link to comment
Share on other sites

Центральний парк?

 

Единсвенное место, в которое я бы в этом ужасном городе хотел бы вернуться еще раз.... А жить в NYC могут тлько умалишенные или отчаявшиеся люди. А со стиралкой или без - это уже с учетом всего прилагающегося роли не играет :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Единсвенное место, в которое я бы в этом ужасном городе хотел бы вернуться еще раз.... А жить в NYC могут тлько умалишенные или отчаявшиеся люди. А со стиралкой или без - это уже с учетом всего прилагающегося роли не играет :gigi:

Поскольку я бруклинский, то мне Проспект Парк всегда больше нравился своей камерностью, красивыми птицами и отсутствием толп народа. Очень культурный парк. ЦЕнтрал Парк чиста атдыхает. ИМХО конечно.

Link to comment
Share on other sites

В Лондоні тіпа набагато краще в цьому плані  :fp1:

Набагато

Единсвенное место, в которое я бы в этом ужасном городе хотел бы вернуться еще раз....

 

Чесно кажучи, парк - нічого особливого.

 

Я от завтра в Брайтон, Вуйко рекомендує. Може там побачу старого пенька.

Специ по НЙ, де самі ніггери живуть? Бронкс?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...