Перейти до змісту

Я так розумію модерація на форумі мінімальна.


Людас

Recommended Posts

Не знаю про світ, але теми про ватника Петю навіть рекламні боти почали апати. Не можу ніяк вирішити, чи це добре, чи погано...  :D

 

 

:)

 

А що їм робити з голодухи  ? 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мені позавчора написали в приват що в нас на форумі антиукраїнська пропаганда і юзер іде від нас.

 

Ну да, "государство это я" Петро Олексійович П`ятий. Критика моїх дій = антиукраїнська пропаганда, якщо не гірше - державна зрада. К стєнке!

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Людас, інший юзер, не задоволений що ми юльків не банимо за їхні висери про Педро

 

Ніхто не забороняє їм робити висери на Юльку. Що вони блискуче і роблять. В чому проблема не розумію. ? 

Вони знову хочуть залишитись  одні на форумі ? Всі вдвох ? 

Змінено користувачем Людас
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Може я чого не розумію, але на політичних форумах якби нормально котити бочку на політиків. На всіх без виключення і бочки таких

розмірів , які кому подобаються. 

От вибірково котити це вибачте якась х.йня.

Це ненормально

.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Если бы меня спросили, как оно сейчас на форуме, я бы сказал - вполне неплохо. Если одного-двух явных неадекватов не кормить ответами на их закидоны, они сами отваливаются. Вобщем. Вполне себе приличная публика, нормальные разговоры. Одному одно не нравится, другому другое. А ярлыки типа "антиукраинское", "фашисты-гады", и прочее - очень попахивают совком. Думаю, нам это не надо.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Блин, да мне и сравнить не с чем. Я тут почти сначала, На остальных одиозных форумах был только читателем. И те говноволны мне никогда не нравились. Я мирный, к срачам не предрасположеный.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Блин, да мне и сравнить не с чем. Я тут почти сначала, На остальных одиозных форумах был только читателем. И те говноволны мне никогда не нравились. Я мирный, к срачам не предрасположеный.

 

 

Верь нам Вуйко!!!! Мы не обманем!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ну да, "государство это я" Петро Олексійович П`ятий. Критика моїх дій = антиукраїнська пропаганда, якщо не гірше - державна зрада. К стєнке!

 

Воно так але треба відрізняти критику від бочок говна. Вважаю, що критикувати можна (і потрібно!) будь-якого політика, але робити це як людина, а не мавпа Тимошенко :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Если бы меня спросили, как оно сейчас на форуме, я бы сказал - вполне неплохо. Если одного-двух явных неадекватов не кормить ответами на их закидоны, они сами отваливаются. Вобщем. Вполне себе приличная публика, нормальные разговоры. Одному одно не нравится, другому другое. А ярлыки типа "антиукраинское", "фашисты-гады", и прочее - очень попахивают совком. Думаю, нам это не надо.

 

+багато

Не обгамываем!!!!

 

 

Та да  :D

Link to comment
Share on other sites

От мене завжди цікавила гендерна нерівність в срачах порошки-юльки.

 

Чому Юльку можна запросто макакою назвати і тобі на просторах українського нету нічого не загрожує,

а спробуй Пороха окрестити макаком і починається..  В чому справа ? Що за генітальна дискрімінація ? 

 

* Не юльок і не порошок єжелі чо..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Що за генітальна дискрімінація ?
Оскільки всівониоднакові, це дивне спостереження!  B-)

 

+ Юльок, єслі шо, незламний ворог олігархічно-мафіозної системи  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Воно так але треба відрізняти критику від бочок говна. Вважаю, що критикувати можна (і потрібно!) будь-якого політика, але робити це як людина, а не мавпа Тимошенко :)

Приклади бочок гівна в студію!

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

От мене завжди цікавила гендерна нерівність в срачах порошки-юльки.

 

Чому Юльку можна запросто макакою назвати і тобі на просторах українського нету нічого не загрожує,

а спробуй Пороха окрестити макаком і починається..  В чому справа ? Що за генітальна дискрімінація ? 

 

* Не юльок і не порошок єжелі чо..

 

Пороха свином називають. Так що все врівноважено ;o.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...