Перейти до змісту

ФЗВ. Запитання автоводіям...


Recommended Posts

Перед відпусткою приїхали машиною в аеропорт і залишили її там на 2 тижні (машина була в ідеальному стані, відносно новий мерс, TÜV від березня 2018). Поветраємось з України, сідаємо в машину, заводимо, їдемо.... і чуємо таке тихеньке, але виразне, ритмічне торохтіння при найменшій спробі загальмувати... діти сказали, що звук йде десь з під заднього колеса, ніби правого( таке враження ніби під тобою щось торохтить)... чоловік трохи щось там пометикував, понатискав на газ, гальма і т.д. по черзі і сказав, що гальма в нормі, нічого серйозного там не має бути, їдемо додому, а в понеділок відвезено машину на перевірку... так і зробили... сьогодні відвезла машину на перевірку... хвилин 10 її перевіряли, сказали можу забирати і їздити далі, але торохтіння не зникло.... специ, як міркуєте, в чому причина торохтіння може бути? Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Причину я вже знаю, шефу цієї фірми можна довіряти (ми вже в нього років 25 на обслузі):спец високого класу,німець, не хапуга, навіть грошей не взяв...

Тема, думаю, цікава для всіх, бо може трапитися таке з кожним... а враховуючи те, що у нас тут зараз відносно чоловічий форум, то вдвічі цікаво чи вгадаєте...

Link to comment
Share on other sites

Ні, нічого ніде не валялось і не забули... з тормозами пов'язано... сказав можна їздити далі, тарахтіння має зникнути через деякий час Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Первая мысль конечно что-то в багажнике тарахтит, чаще всего именно так и бывает. 

 

Далее тарахтение при торможении наводит подозрение на срабатывание ABS. Возможно датчик шалит.

Link to comment
Share on other sites

Первая мысль конечно что-то в багажнике тарахтит, чаще всего именно так и бывает.

 

Далее тарахтение при торможении наводит подозрение на срабатывание ABS. Возможно датчик шалит.

От ми також відразу на АВS подумали, бо по звуку дуже схожий на те, як взимку під час ожеледеці... але майстер сказав, що з усіма системами все ок))

Та і в нас все під автоматичним контролем постійно, якщо якась помилка, то відразу висвічується на моніторі, що і де... на якому колесі тиск впав, перегріття мотору, тощо... а тут ні слова, ні знаку, ніби все ок, а постійне торохтіння...

 

Я звичайно у всьому цьому не петраю нічого, але для мене логічно прозвучало пояснення майстра, і те що він мені показав як доказ,після того як посвітив фонариком на тормозні шайби... :-) здогадалися? сказав, що це дуже поширене явище

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Тормозні шайби, шо то за хрінь? Може колодки гальмівні? :)

Може і так, я ж перекладаю з німецької... але мені здається, що тоді правильно буде "гальмівні диски"...

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Ну, якщо до металу стерлися, то там не торохтіння, а скрегіт

Ні, не скрегіт, а таке собі торохтіння, ніби в такт, так-так-так-так, при найменші спробі затормозити

Link to comment
Share on other sites

диски поржавели тормозные

За два тижні поржавіли? До того, як поставили на стоянку, все ж було тіп-топ...

Але Ваша версія близька до розгадки:-)

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Так, не буду довго морочити голову...

Значить так, машина стояла надворі, на стоянці два тижні, під вітром, сонцем до 30 градусів, тощо... весь цей час гальмівні колодки були міцно прижатні до гальмівних дисків, це зрозуміло, так? І от від вітру, пилу і спеки на гальмівних дисках по обидві сторони прилягання колодки створився твердий накип... коли машину зняли з гальм і прокрутили диск вперед, то стало видно на диску дві смужки накипу з блискучим проміжком металу посередині , як раз на ширину гальмівної колодки...

Оце саме цей затвердівший, ширшавий накип і створює при найменшій спробі загальмувати такий звук: так-так- так-так

Це поширене явище.. майстер сказав нормально їздити далі, цей накип зітреться з часом сам по собі при гальмуванні... ось таке... що скажете, правду глаголе наш майстер? невже ніхто не стикався з таким випадком? ні в кого так довго машина надворі не стояла?

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

скажіть майстру - ти чо, ошалєл?

шоб отаке? та ще й у мерсі?

хай язиком злизує!

Та, ну... він тут до чого, він класний спец, давно вже ми його знаємо, толковий і не хапуга...

Це скоріше вже до представництва мерса потрібно діло мати, що вони за сплави для гальмівних дисків використовують, що за такий короткий час корозія металу відбувається, нє? FAT же вище правильно написав, це свого роду ржавчина, так?

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

якось все це виглядає дивно

якщо гальмівні колодки до гальмівного лиску прилягають щільно (а як інакше), то нічого туди між ними потрапити не може

хіба теоретично, мікрочастинки, від перепаду температур відбувається стиснення-розширення пари колодка-диск

але я про таке за свій багаторічний досвід чую вперше

мабуть ви теж

Link to comment
Share on other sites

Та, ну... він тут до чого, він класний спец, давно вже ми його знаємо, толковий і не хапуга...

Це скоріше вже до представництва мерса потрібно діло мати, що вони за сплави для гальмівних дисків використовують, що за такий короткий час корозія металу відбувається, нє? FAT же вище правильно написав, це свого роду ржавчина, так?

Скажіть, будь ласка, у на Вашому мерсі стоїть автомат?

Link to comment
Share on other sites

Приехали в аэропорт по влажной погоде?

Вполне могут "привариться" если на горячую их прижали - у меня на шкоде несколько раз такое было после поездки в дожди. Тоже в теории немцы производители

Link to comment
Share on other sites

Перед відпусткою приїхали машиною в аеропорт і залишили її там на 2 тижні (машина була в ідеальному стані, відносно новий мерс, TÜV від березня 2018). Поветраємось з України, сідаємо в машину, заводимо, їдемо.... і чуємо таке тихеньке, але виразне, ритмічне торохтіння при найменшій спробі загальмувати... діти сказали, що звук йде десь з під заднього колеса, ніби правого( таке враження ніби під тобою щось торохтить)... чоловік трохи щось там пометикував, понатискав на газ, гальма і т.д. по черзі і сказав, що гальма в нормі, нічого серйозного там не має бути, їдемо додому, а в понеділок відвезено машину на перевірку... так і зробили... сьогодні відвезла машину на перевірку... хвилин 10 її перевіряли, сказали можу забирати і їздити далі, але торохтіння не зникло.... специ, як міркуєте, в чому причина торохтіння може бути?

  Проблема может быть  в тормозном диске  если долго тормозить а потом попасть в лужу  нагретый тормозной  диск  ведет   и при торможении начинается биение . Я так понял авто практически новое и на гарантии  пусть меняют тормозной диск и тормозные колодки .  Бывает  что открученное колесо   и при торможении начинает  стучать , было у меня такое сразу даже не понял что это такое грешил на колодки  и тормозной диск .

Link to comment
Share on other sites

У меня после недели простоя на ручнике всегда слышно как "сдергивает" колодки от диска, пару интенсивных торможений и все ок.

 

Ну ніби і в нас все ок... поїздила трохи, погальмувала... заїхала на мийку машин сьогодні, там колеса пiд тиском добре промило з усіх сторін і все нормалізувалось ніби... в любому випадку нічого вже не чутно... значить майстер таки був правий... дякую всім за поради і співчуття :-)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...