Перейти до змісту

Вчора були на похороні по-європейськи


Recommended Posts

Індуси скажуть, що слово Піда*ас не пишеться з великої букви.

 

А ще добавлять,  що хрест на могилі не повинен бути єдиним плюсом в житті людини. 

 

 

не пизди, індуси не скажуть ніц, згідно їх віри

Link to comment
Share on other sites

Они дикари ненормальные, фанатики, наркоманы. 

Все эти сжигания придумали люди, чтобы земли больше было под с/х.

 

Спалювання має релігійний смисл у багатьох культурах і з біологічної точки зору теж має сенс самі розумієте чому. Дехто вважає його більш "чистим" видом поховання, бо їм думка про те, як їх тіло буде розкладатися, неприємна. Наприклад, коли померла моя свекруха, вона хотіла традиційне поховання у труні, а коли помер свекор, він вибрав кремацію.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Куди приємніше бути розвіяним попелом в тих місцях. де бігав босоніж в дитинстві, аніж  гнити в ящику бозна-де, даремно блокуючи шмат землі. 

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Куди приємніше бути розвіяним попелом в тих місцях. де бігав босоніж в дитинстві, аніж  гнити в ящику бозна-де, даремно блокуючи шмат землі. 

Пепел=пыль=грязь=ничего. А так у человека после смерти есть могила, и если ее капитально обустроить то и тысячелетиями она будет его. Те же курганы например. Или на католических кладбищах склепы. Да или просто бетоном и мрамором залить. 

Есть истории что мертвые и живут на кладбищах, верить или нет... А вы про пепел который непонятно где развеется. 

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

Зато это природно и в этом может быть смысл.

Вот создал Бог человека, как первобытные люди хоронили?

 

Ну то так деякі первісні люди і ховали. У більш молодих цивілізаціях вікінги та слов"яни теж палили.

Link to comment
Share on other sites

Пепел=пыль=грязь=ничего. А так у человека после смерти есть могила, и если ее капитально обустроить то и тысячелетиями она будет его. Те же курганы например. Или на католических кладбищах склепы. Да или просто бетоном и мрамором залить. 

Есть истории что мертвые и живут на кладбищах, верить или нет... А вы про пепел который непонятно где развеется. 

 

Я ж не агітую, а просто пояснюю, що у різних культурах різне відношення і чому. У тому числі у сучасному світі. До речі, Українська православна церква не підтримує кремацію.

Link to comment
Share on other sites

До речі, Українська православна церква не підтримує кремацію.

Бо традиційний обряд - то є чималий бізнес. . 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Как аргументирует?

 

Наскільки я розумію, всі мертві будуть відновлені з могил. Хоча незрозуміло, що з тими людьми, які, наприклад, згоріли у пожежі чи зірвалися на бомбі і т.п.

Бо традиційний обряд - то є чималий бізнес. . 

 

Спалити коштує, напевно, не менше. У католиків кремація дозволяється, якщо я не помиляюсь.

Link to comment
Share on other sites

Мне в печь не хочется, звыняйте. Можете сколько угодно рассказывать что человек ничего там уже не чувствует и т.д., поэтому лезьте туда сами :).

 

Ваше право! До речі, тут практикуються такі речі, коли людина при житті вибирає похоронний будинок, сервіс і навіть наперед оплачує ділянку на кладовищі чи місце у колумбарії для урни. Має фінансовий сенс, тому що похоронні послуги з кожним роком зростають. І там же можна записати, що Ви хочете зробити із своїм тілом.

Link to comment
Share on other sites

Это вы про Канаду наверное, представляю расценочки. Приезжайте умирать на Батьківщину, дешевле будет :).

 

Я поки що помирати не збираюся :gigi:. А в Україні ритуальні послуги - це недорозвинений сегмент ринку. Так що бізнесмени можуть замислитися :).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...