Перейти до змісту

Тимошенко заносить гречку


Гість Хома

Recommended Posts

Головне, що вана вже у ваших мізках 24/7 і на ваших банерах.  :)

+==============================================================++

Дякуємо педротикам за безкоштовну рекламу нашої Юлі! Єдина з них користь!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Теперь, когда основные бурцуны скарупцыей отметились, можно сделать вывод - чего именно ждут и хотят избиратели прокремлевской макаки от собственно макаки :)

 

И даже не удивляюсь - маргинальную макаку поддерживают такие же маргиналы.  

 

 

От души надеюсь, когда занос гречки в дома страждальцев станет  массовым от других политсил тоже, вой осуждения возобновится с новыми силаме   :)

Змінено користувачем Аквариус
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Теперь, когда основные бурцуны скарупцыей отметились, можно сделать вывод - чего именно ждут и хотят избиратели прокремлевской макаки от собственно макаки :)

 

И даже не удивляюсь - маргинальную макаку поддерживают такие же маргиналы.  

:tu: лохи одним словом

бо у йулі без лохов --- дєла плОхі :)

Link to comment
Share on other sites

Глум це реклама?

+========================================================================+

Коли стільки гавкають на людину без підстав - то це є безкоштовна реклама. Бо тільки 

повний ідіот повірить таким типовим фразам пердотиків: " Вона продасть Україну хуйлу" чи 

"Вона вкрала ВСЕ!"!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+========================================================================+

1-Коли стільки гавкають на людину без підстав - то це є безкоштовна реклама.

2-Бо тільки повний ідіот повірить таким типовим фразам пердотиків

3- " Вона продасть Україну хуйлу" чи 

"Вона вкрала ВСЕ!"!

:fp1:

1. Ви ще і ще раз підтверджуєте, що прихильники вана є нечемні і некультурні дописувачі.

Ваша вана настільки надоїла людям своєю брехнею і маніпуляціями. що це вже не просто бридко, а й дуже огидно не тільки дивитись на її рекламу, а й навіть чути її голос. бо все це асоціюється з х*йлом.

2.Повні ідіоти є то є ви... Що означає слово "пердотиків" я, на жаль не знаю... :weep:

 

3. По перше, в слові "Вона" ви робите  помилки ...

це слово завжди пишеться з малої літери... і через "а" -- вана..., тому що треба зберігати лексику ванОй :shuffle:

 

вана є, була і буде прох*йловной, тому що ЗРАДИЛА ІНТЕРЕСАМ УРАЇНИ, підписавши  :pleasant: вигідний газавий кантракт

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

 

 


синесракие типа тоже люди

 

А синемордые, вроде тебя? Только жульки и подбирают?  По-мелкому там подсобить - гречку потаскать,  хуйню пороть в сети,  сопли поразвозить о жызне при случае   :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


ты ж на форумах работаешь за 30 серебра

 

Та не, Женя, за такую мелочевку только макакины выкормыши вроде тебя позорятся. 

 

А я зарабатываю  на приличную жизнь своей семьи (как там твоя, кстате, так чужой дядя и кормит?) своей специальностью и трудом. 

 

И эта...  пороть кого-то у тебя вряд ли  выйдет, начни с малого - перестань пороть хуйню и ахинею.   :)

Link to comment
Share on other sites

:fp1:

1. Ви ще і ще раз підтверджуєте, що прихильники вана є нечемні і некультурні дописувачі.

Ваша вана настільки надоїла людям своєю брехнею і маніпуляціями. що це вже не просто бридко, а й дуже огидно не тільки дивитись на її рекламу, а й навіть чути її голос. бо все це асоціюється з х*йлом.

2.Повні ідіоти є то є ви... Що означає слово "пердотиків" я, на жаль не знаю... :weep:

 

3. По перше, в слові "Вона" ви робите  помилки ...

це слово завжди пишеться з малої літери... і через "а" -- вана..., тому що треба зберігати лексику ванОй :shuffle:

 

вана є, була і буде прох*йловной, тому що ЗРАДИЛА ІНТЕРЕСАМ УРАЇНИ, підписавши  :pleasant: вигідний газавий кантракт

:nose3:

+====================================================================+

Типовий приклад педротсько-хуйловської брехні. Чим більше педротики так брешуть - 

тим більше людей буде голосувати за Тимошенко!

Link to comment
Share on other sites

Та не, Женя, за такую мелочевку только макакины выкормыши вроде тебя позорятся. 

 

А я зарабатываю  на приличную жизнь своей семьи (как там твоя, кстате, так чужой дядя и кормит?) своей специальностью и трудом. 

 

И эта...  пороть кого-то у тебя вряд ли  выйдет, начни с малого - перестань пороть хуйню и ахинею.   :)

Специальность- членосос?А шо, толково. :tu: И Женя я для не для дерьма.Выставляешь Себя прежде всего пидарасом,ну да тебе этого не понять...

Link to comment
Share on other sites

Специальность- членосос?А шо, толково. :tu: И Женя я для не для дерьма.Выставляешь Себя прежде всего пидарасом,ну да тебе этого не понять...

 

Не, женя, с такой специальностью ты в твоем возрасте и тридцатки не заработаешь... у вас, членососов,  конкуренцыя большая. Вот у молодежи есть перспективы -  глянь,  кактвой друган по секте олегвалерич поднялся   :)

 

Но, жека, без обид, в подробности своей партийной деятельности меня не посвящай,  я брезгливый. Угу.  B-)

Link to comment
Share on other sites

ханя, как всегда классно серет за педру.

Хотя какая-то логика есть- синесракие типа тоже люди( хоть и твари)

нє, юльки чому серед вас НІКОЛИ  не зустрінеш  порядну, чемну і головне інтелектуальну людину, з якою можна  було б просто поспілкуватись?

Вас всіх там точно обирають за самим нижчим айкйу... нє, ну серйозно...

зайшов редіс і почав з жопної теми...

ну. ви ж самі все підтверджуєте...

 

і от сьогодні, ваша вана. :fp1:   

ну це ж ТАК ДЕШЕВО :fp1: цей  :pleasant: стріптезьор, нє, ну щож це за рівень :fp1:

ну зовсім вана вас лохами з лохів сприймає...

 

і ще одне, це щоб ви не розслаблялись... все було точнісінько . як у вашого шефа -- х*йла...

нє. ну смішно ж...

от мені б було соромно. якщоб я підтримувала вану...а вам не соромно?

:nose3:  

Link to comment
Share on other sites

от мені б було соромно. якщоб я підтримувала вану...а вам не соромно?

:nose3:  

Кого підтримувати? Пецю? Це точно соромно. 

інтелектуальну людину, з якою можна  було б просто поспілкуватись?

О чем?

Link to comment
Share on other sites

нє, юльки чому серед вас НІКОЛИ  не зустрінеш  порядну, чемну і головне інтелектуальну людину, з якою можна  було б просто поспілкуватись?

Вас всіх там точно обирають за самим нижчим айкйу... нє, ну серйозно...

зайшов редіс і почав з жопної теми...

ну. ви ж самі все підтверджуєте...

 

і от сьогодні, ваша вана. :fp1:   

ну це ж ТАК ДЕШЕВО :fp1: цей  :pleasant: стріптезьор, нє, ну щож це за рівень :fp1:

ну зовсім вана вас лохами з лохів сприймає...

 

і ще одне, це щоб ви не розслаблялись... все було точнісінько . як у вашого шефа -- х*йла...

нє. ну смішно ж...

от мені б було соромно. якщоб я підтримувала вану...а вам не соромно?

:nose3:  

+==========================================================+

А брехати педротам не соромно? Чи сором у педротів відсутній як клас?

 

 

прокоментуйте, плз

+====================================================================+

І що??? Яке відношення має Юля до різних луганських? Те, що він щось каже зовсім 

не означає що Юля має про нього позитивну думку. Чи причинно-наслідковий зв"язок 

"мудрим" педротикам невідомий? Від слова зовсім!

Link to comment
Share on other sites

+==========================================================+

А брехати педротам не соромно? Чи сором у педротів відсутній як клас?

 

 

+====================================================================+

І що??? Яке відношення має Юля до різних луганських? Те, що він щось каже зовсім 

не означає що Юля має про нього позитивну думку. Чи причинно-наслідковий зв"язок 

"мудрим" педротикам невідомий? Від слова зовсім!

 

 

она имеет отношение к кремлевским

Link to comment
Share on other sites

Вчора  Гордон  інсайдував...дострокові...президенські...24  серпня...сказано  буде

Так  що  Юлька  не  зря  як  Пилип  з  конопель.

Он так же инсайдил что чм в России не будет...Инфа была 146% :nose3: Спортсмен лайт и Андон Геращенко в одном флаконе. С леХким ароматом Глобы... :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

:fp1:

1. Ви ще і ще раз підтверджуєте, що прихильники вана є нечемні і некультурні дописувачі.

Ваша вана настільки надоїла людям своєю брехнею і маніпуляціями. що це вже не просто бридко, а й дуже огидно не тільки дивитись на її рекламу, а й навіть чути її голос. бо все це асоціюється з х*йлом.

2.Повні ідіоти є то є ви... Що означає слово "пердотиків" я, на жаль не знаю... :weep:

 

3. По перше, в слові "Вона" ви робите  помилки ...

це слово завжди пишеться з малої літери... і через "а" -- вана..., тому що треба зберігати лексику ванОй :shuffle:

 

вана є, була і буде прох*йловной, тому що ЗРАДИЛА ІНТЕРЕСАМ УРАЇНИ, підписавши  :pleasant: вигідний газавий кантракт

:nose3:

Пани Хоня, а можно имя не набрыднувшего и не лгавшего (как вариант - не лгущего) политика в современной Украине? Имя, сестра!! :shuffle:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...