Перейти до змісту

Трошки толерастії


Гість Хома

Recommended Posts

Стать питання біологічне і визначається на основі первинних і вторинних статевих ознак.ВЩоб родилась дитина потрібні тато і мама. Інакше все фвнтазії хворих які потребують допомоги психіатра.І цих тато і мама записують в свідоцтві про народження.В шкільних документах може бути опікун
Link to comment
Share on other sites

Стать питання біологічне і визначається на основі первинних і вторинних статевих ознак.ВЩоб родилась дитина потрібні тато і мама. Інакше все фвнтазії хворих які потребують допомоги психіатра.І цих тато і мама записують в свідоцтві про народження.В шкільних документах може бути опікун

 

Ще раз, в свідоцтві батьки самі себе декларують. Не факт що батько є біологічним батьком. Якщо хочеш шоб все було по біології то треба тоді вводити обов'язкові ДНК тести для всих. Інакше дай батькам самим вирішувати як себе задекларувати.

Link to comment
Share on other sites

А вот это действительно не понятно - про шо тут дискутують...

Кого то эта проблема может коснуться? Вряд ли.

Кто то почувствует себя обиженным если в анкете вместо привычных папа/Мама увидит родитель/родитель?

Link to comment
Share on other sites

Що таке родітель і чому ці питання повстали тепер а років 10 тому і тисячі років до того були тато і мама.Ну ще міг бути байстрюк

 

Тошо консерватори намагаються із любої хуйні висмоктати якусь ліберальну страшилку

Link to comment
Share on other sites

Чи може біологічна кобіта задекларувати себе татом?

 

Почему бы и нет? В "обычной лесбийской" семье дети могут быть от ЭКО или еще хрен знает откуда. Если в обычной семье в свидетельство о рождении регулярно вписывают левых мужиков, то почему нельзя вписать тетку? Если она в семье выполняет социальную функцию мужика, или просто так себя считает. Какая нам разница?

Link to comment
Share on other sites

Свідоцтво служить для реєстрації не біологічних батьків, а офіційних для юридично правового оформлення стосунків. То навіщо ставити всякі штучні перепони на цей процес оформлення.

Link to comment
Share on other sites

Почему бы и нет? В "обычной лесбийской" семье дети могут быть от ЭКО или еще хрен знает откуда. Если в обычной семье в свидетельство о рождении регулярно вписывают левых мужиков, то почему нельзя вписать тетку? Если она в семье выполняет социальную функцию мужика, или просто так себя считает. Какая нам разница?

Кому то болыть что будет написано в документах других людей ;o

Link to comment
Share on other sites

Кому то болыть что будет написано в документах других людей ;o

Мені, наприклад, все одно, цікавий лише академічно-філософський погляд на питаняя. А от декому, наприклад Вам, дійсно болить, це відчувається.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Фома припини говорити гаслами 

Які гасла? Яким макаром геї сприяють зміцненню родини? Доречі, я зараз в Гейропі на відпочинку  так геїв і лезбіянок у готелі більше ніж я хотів би бачити. 

Link to comment
Share on other sites

Які гасла? Яким макаром геї сприяють зміцненню родини? Доречі, я зараз в Гейропі на відпочинку  так геїв і лезбіянок у готелі більше ніж я хотів би бачити.

 

Попрошу обратить внимание, что это все туристы! :)
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Які гасла? Яким макаром геї сприяють зміцненню родини? Доречі, я зараз в Гейропі на відпочинку  так геїв і лезбіянок у готелі більше ніж я хотів би бачити. 

 

Поперше знову цей зомботермін ліберасти? По друге, як може толерантність людей один до одного знищити соціум..... Все якраз навпаки - нетерпимість знищує.... Мисли трохи, а не купляйся на гасла

Link to comment
Share on other sites

Якщо  їх  помітно,  то  чуєш  себе,  як  біля  прокажених.

 

Ну это ведь твои тараканы, ты ж понимаешь? Кто-то рядом с неграми чувствует себя плохо. А я вот рядом с кацапами..сцуки понаехали, лучше уж геи и лесбиянки.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Якщо ніяк не порушує права інших, то не знищує

В мене є право не дивитись на старих лезбі які топлес шаряться по чайлд зоні готелю? А є право у підарасів до дітей чіплятися? 

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...