Перейти до змісту

Реально ли поднять на форуме посещаемость ?


Recommended Posts

як на мене, цьому форуму не вистачає свіжих гілок щодо якихось нових подій, не завжди добре підтримуються інформативні гілки (хоча вони тут дійсно круті і класні). Чомусь тут рідко бувають інсайди ("бомби"). Звісно це моє ІМХО і я ні на що не претендую

Link to comment
Share on other sites

як на мене, цьому форуму не вистачає свіжих гілок щодо якихось нових подій, не завжди добре підтримуються інформативні гілки (хоча вони тут дійсно круті і класні). Чомусь тут рідко бувають інсайди ("бомби"). Звісно це моє ІМХО і я ні на що не претендую

Значит каждый участник должен создать 3 актуальные темы желательно каждый день.
Link to comment
Share on other sites

А зачем? Сегодня удержать внимание крауда можно только уровнем Джерри Спрингера или беспробудным шоппингом. Больше ничего никого не торкает.

Link to comment
Share on other sites

не маю я натхнення робити гiлки тричі щодня. Та й нема про що

Кризис ,это пройдет .Возьми пива сядь на форуме и поприкалывайся отвлекись от проблем.
Link to comment
Share on other sites

Это или голова в песок  (а задница наружу получаецца, ежели чё), или бегство от действительности по непонятному направлению. То ли к пофигизму, то ли не буду писАть куда... Имхо, ессно... :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Вы волюнтаристы йопт!!!! Я подсчитал, один маджести создавал от 5 до 15 веток в день, а вы его этого права лишили, а ведь если руководствоваться чистой математикой то маджести работал за троих а то и пятерых юзеров в день, ему медаль надо было выдать!!!!

Link to comment
Share on other sites

Если будет больше народу, значит будут жестче работать модераторы, и меньше будут ценить авторов постов.

А тут працює модерація ? Бу-га-га, акваріуси матюками напіднімають, ага

Link to comment
Share on other sites

Вы волюнтаристы йопт!!!! Я подсчитал, один маджести создавал от 5 до 15 веток в день, а вы его этого права лишили, а ведь если руководствоваться чистой математикой то маджести работал за троих а то и пятерых юзеров в день, ему медаль надо было выдать!!!!

Тут такий момент тонкий, коли кількість не в плюс працює, в мінус. Від педротів всіх нудить вже

Link to comment
Share on other sites

Думаю это реально давайте запланируем посещаемость до 30-50 человек.Какие есть предложения ?

Тут запитання в тому, чи є взагалі нагальна потреба будь-якою ціною підвищувати відвідуваність форуму? Вам добре, цікаво, затишно тут? Є люди, чия думка Вас дійсно цікавить і реакцію кого Ви б хотіли почути на Ваше бачення питання, от і добре.... а від добра добра не шукають :-).... і кількість не заміняє якість... інакше вирішення цього питання стає схоже на бачення Європи очима папи римського, для збереження чисельності населення якої,він готовий завезти 70 млн. біженців... хіба то вже Європа буде? І кому вона така потрібна буде?

Link to comment
Share on other sites

Тут запитання в тому, чи є взагалі нагальна потреба будь-якою ціною підвищувати відвідуваність форуму? Вам добре, цікаво, затишно тут? Є люди, чия думка Вас дійсно цікавить і реакцію кого Ви б хотіли почути на Ваше бачення питання, от і добре.... а від добра добра не шукають :-).... і кількість не заміняє якість... інакше вирішення цього питання стає схоже на бачення Європи очима папи римського, для збереження чисельності населення якої,він готовий завезти 70 млн. біженців... хіба то вже Європа буде? І кому вона така потрібна буде?

То у Юрія фупівський вірус бродить ) Слав заразив )

Link to comment
Share on other sites

Вы волюнтаристы йопт!!!! Я подсчитал, один маджести создавал от 5 до 15 веток в день, а вы его этого права лишили, а ведь если руководствоваться чистой математикой то маджести работал за троих а то и пятерых юзеров в день, ему медаль надо было выдать!!!!

Это все не то , такое впечатление что к нам заехал штаб порохоботов со своими агитками . Создал парочку однотипных тем и усох на недельку..))

Link to comment
Share on other sites

Тут запитання в тому, чи є взагалі нагальна потреба будь-якою ціною підвищувати відвідуваність форуму? Вам добре, цікаво, затишно тут? Є люди, чия думка Вас дійсно цікавить і реакцію кого Ви б хотіли почути на Ваше бачення питання, от і добре.... а від добра добра не шукають :-).... і кількість не заміняє якість... інакше вирішення цього питання стає схоже на бачення Європи очима папи римського, для збереження чисельності населення якої,він готовий завезти 70 млн. біженців... хіба то вже Європа буде? І кому вона така потрібна буде?

Это не беженцы кто покупает билет на судно в Европу по цене от 2-5 тысяч долларов ,это едут мусульманские пропагандисты. Жаль что в Европе этого не понимают . У меня был с ними конфликт когда попытались приставать с моей родсвеннице , рассказал что сделаю с этим петухом и знаете понял очень хорошо )))... И место 100 метров от Кельнского собора и метров 200-300 от полицейского участка.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...