Перейти до змісту

В Украине нет нормальной водки и уже давно.


Patriot

Recommended Posts

На каком языке преподавали?

+=================================================+

Англійською. Але я не викладав з кафедри, а був запрошений 

як research professor. Але у мене були і студенти, і аспіранти.

Link to comment
Share on other sites

+=================================================================+

Водка - це 40% розчин етанолу у воді. І нічого більше. Методів виготовлення спирту 

навалом. Почни з:   https://alcofan.com/

 

Не вижу я там как спирт делать.

Link to comment
Share on other sites

+=================================================================+

Водка - це 40% розчин етанолу у воді. І нічого більше. Методів виготовлення спирту 

навалом. Почни з:   https://alcofan.com/

Квас у мене робить жінка. А її зараз тут нема. Останнє, що вона робила: це квас із

квіток бузини та жасміну.

 

Не пересмикуй, професоре, Там все про різні самогони на базі дистиляції в домашніх умовах.

Про спірт-ректифікат там ні слова. 

Бо його роблять в промислових умовах за допомогою ректифікаційної колони . Зараз переважно з різного гівна. 

Ти колону в себе на кухні поставиш ? Скільки це буде коштувати ? 

 

Хрін ти зробиш такий спирт вдома. Відповідно і горілку як в магазині.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

+======================================+

Ну, значить так дивився. Там є розділ:  Водка и самогон

 

Ти сам його читав ? Там пишуть як розводити готовий спирт до горілки, а не його виготовляти.

 

Как правильно разводить спирт водой в домашних условиях

Щось ти, професор, чудиш без баяну..

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Не пересмикуй, професоре, Там все про різні самогони на базі дистиляції в домашніх умовах.

Про спірт-ректифікат там ні слова. 

Бо його роблять в промислових умовах за допомогою ректифікаційної колони . Зараз переважно з різного гівна. 

Ти колону в себе на кухні поставиш ? Скільки це буде коштувати ? 

 

Хрін ти зробиш такий спирт вдома. Відповідно і горілку як в магазині.

+===============================================================+

Я навів лише один сайт. Це релігія не дозволяє пошукати самому?

Можна купити і невелику ректифікаційну колону, можна і самогонний апарат з 

нєржи, який саме зараз у мене працює. А от знання дійсно не прикупиш...

Я вдома, точніше - на фазенді не перший рік виробляю саме спирт. Бо перший 

літр (після відкидання голови) йде як "первак" з міцністю 55-65%, а все, що 

женеться після аж до 10% йде на додаткову очистку активованим вугіллям та на

ректифікацію. Отримую саме СПИРТ 86-90%. Мені більше не треба.

Link to comment
Share on other sites

Не пересмикуй, професоре, Там все про різні самогони на базі дистиляції в домашніх умовах.

Про спірт-ректифікат там ні слова.

Бо його роблять в промислових умовах за допомогою ректифікаційної колони . Зараз переважно з різного гівна.

Ти колону в себе на кухні поставиш ? Скільки це буде коштувати ?

 

Хрін ти зробиш такий спирт вдома. Відповідно і горілку як в магазині.

А в чем проблема, поставить дома колонну? Нужна лишь скороварка, китайский термос и немного прямых рук с паяльником. Там самая большая заморочками, с контролем температуры. Над ней или сидеть надо или мудрить схему управления.
Link to comment
Share on other sites

Не пересмикуй, професоре, Там все про різні самогони на базі дистиляції в домашніх умовах.

Про спірт-ректифікат там ні слова. 

Бо його роблять в промислових умовах за допомогою ректифікаційної колони . Зараз переважно з різного гівна. 

Ти колону в себе на кухні поставиш ? Скільки це буде коштувати ? 

 

Хрін ти зробиш такий спирт вдома. Відповідно і горілку як в магазині.

Ректифікаційна колона не робить спирт, або щось інше. Вона розподіляє речовину на фракції. А от спиртовмісна речовина зараз виготовляється з різного лайна, і хімічним шляхом теж

Link to comment
Share on other sites

Ректифікаційна колона не робить спирт, або щось інше. Вона розподіляє речовину на фракції. А от спиртовмісна речовина зараз виготовляється з різного лайна, і хімічним шляхом теж

Не болтайте ерундой, а поизучайте тему.
Link to comment
Share on other sites

+===============================================================+

Я навів лише один сайт. Це релігія не дозволяє пошукати самому?

Можна купити і невелику ректифікаційну колону, можна і самогонний апарат з 

нєржи, який саме зараз у мене працює. А от знання дійсно не прикупиш...

Я вдома, точніше - на фазенді не перший рік виробляю саме спирт. Бо перший 

літр (після відкидання голови) йде як "первак" з міцністю 55-65%, а все, що 

женеться після аж до 10% йде на додаткову очистку активованим вугіллям та на

ректифікацію. Отримую саме СПИРТ 86-90%. Мені більше не треба.

Все , професор . Ти ні біса в цьому не тямиш. Первак - це і голова. Первак - не пьють..

Там метилові спірти.На що тобі ці всі фантазії ці брехні ?

Все.

 

Вільний.

Link to comment
Share on other sites

Людас, камон. НЕ мучай профессора. Пьют первак та щей не закусывают. Метилового спирта там мизерное количество. Ты до смертельной дозы алкогольной интоксикации допьешься, а токсической дозы метилового не доберешь с того первака. 

Ну а для праноиков и пациентов с маниями всегда есть марганцовка. Которая той метанол, свяжет.

Link to comment
Share on other sites

vkhavr2, вы водку магазинную проанализировать можете? Из чего сделана, как сделана, можно ли пить без вреда?

+=======================================================================+

Зараз - ні, бо для цього потрібно мати ефективний газовий хроматограф. У мене такого

нема. Мені простіше нагнати собі спирту-сирця, а потім його очистити та ректифікувати. 

Сьогодні я нагнав 3.5 літри спирту-сирця, завтра буде ще стількі-ж.

А пити горілку, політуру та "боярьішник" - це шкідливо для здоров"я. Наш організм розрахований на 

переробку до 40 г спирту на добу при умові, що його концентрація не перевищує 25%. 

Бо наші далекі предки харчувалися перезрілими плодами, які вже почали бродити. Саме тому

біла раса більш стійка до алкоголю, бо останньою вийшла з нашої прабатьківщини - Африки. 

А північні люди: евенки, чукчі та інші, що вийшли з Африки раніше, вже втратили ці особливості 

травлення вищих приматів, тобто - бабізян. До речі, таке-ж травлення мають свині...

Link to comment
Share on other sites

В разных магазинах был, везде написано ректификат. Взял финляндию, тоже ректификат. Купил литовскую не ректификат написано, за 150 грн поллитра - пить нереально, жесткая, наверное подделка. Конъяка тоже уже нет, закарпатский Тиса испаганился по полной. Что за жизнь...

 

Какую водку вы покупаете? Не смущает что она на основе ректификата.

никакую.. :D

Link to comment
Share on other sites

Все , професор . Ти ні біса в цьому не тямиш. Первак - це і голова. Первак - не пьють..

Там метилові спірти.На що тобі ці всі фантазії ці брехні ?

Все.

 

Вільний.

+============================================================+

Якщо невіглас - то не виставляй це прилюдно. Вчи правила перегонки. Перші 

1-2% відсотки - це голова - йдуть на промивку апаратури. Цю голову НІКОЛИ 

не вживають, хіба що на розпал вогню. Потім, як стабілізувалася температура 

пари, збирають первак. Це найбільш міцна частина перегону, яка ще й має

аромат тих фруктів, з яких робилося сусло. Цю частину можна використовувати 

без додаткової очистки і вона має міцність від 45 до 70%, в залежності від швидкості 

перегонки. А те, що женеться після первака, до температури в 95 градусів - це 

спирт-сирець, який потрібно чистити та ректифікувати.

Так що йди та вчись...

Link to comment
Share on other sites

. Саме тому

 

біла раса більш стійка до алкоголю, бо останньою вийшла з нашої прабатьківщини - Африки.

 

А північні люди: евенки, чукчі та інші, що вийшли з Африки раніше, вже втратили ці особливості

 

травлення вищих приматів, тобто - бабізян. До речі, таке-ж травлення мають свині...

От йопт, а йопнуті вчені казали, що відповідає алкогольдегидрогеназа, яка наслідуєтся по домінантному типу. Тобто, якщо твій(мій) дід, прадід, батько вживали регулярно - ти маєш та виробляєш цей фермент. Тренування!

Нмд, не можно відкидати географічні, культурні та релігійні фактори.

Link to comment
Share on other sites

Людас, камон. НЕ мучай профессора. Пьют первак та щей не закусывают. Метилового спирта там мизерное количество. Ты до смертельной дозы алкогольной интоксикации допьешься, а токсической дозы метилового не доберешь с того первака. 

Ну а для праноиков и пациентов с маниями всегда есть марганцовка. Которая той метанол, свяжет.

 

Первак п*є тільки професура.  Інтелигентний самогонщик перші  кілька сто грамів , залежно від порції браги відставляє в сторону .

І використовує хіба для компресів взимку .

І так вже робиться сторіччями.  Той хто назвав відомий сорт горілки " Первак" - поц з рекламної компанії, який самогон бачив тільки 

в кіно "Невловимі месники" в сцені з сільским генделем.  Причому самогон мутний. Яким він не має бути.

Мутний тільки хвіст.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

+============================================================+

Якщо невіглас - то не виставляй це прилюдно. Вчи правила перегонки. Перші 

1-2% відсотки - це голова - йдуть на промивку апаратури. Цю голову НІКОЛИ 

не вживають, хіба що на розпал вогню. Потім, як стабілізувалася температура 

пари, збирають первак. Це найбільш міцна частина перегону, яка ще й має

аромат тих фруктів, з яких робилося сусло. Цю частину можна використовувати 

без додаткової очистки і вона має міцність від 45 до 70%, в залежності від швидкості 

перегонки. А те, що женеться після первака, до температури в 95 градусів - це 

спирт-сирець, який потрібно чистити та ректифікувати.

Так що йди та вчись...

 

В кого в тебе , ділетанте ? Я тобі зразу написав що голова = первак.

А не валив  купу малозрозумілих літер як ти. Ти тільки пишеш, професор ? Не читаєш ? 

Так це форум. Треба читати інших. 

 

А коли пишеш не треба посилати людей на сайти з рекомендацію робити горілку , де і слова немає як готувати спирт для горілки.

Тільки як змішувати з готового.

Link to comment
Share on other sites

От йопт, а йопнуті вчені казали, що відповідає алкогольдегидрогеназа, яка наслідуєтся по домінантному типу. Тобто, якщо твій(мій) дід, прадід, батько вживали регулярно - ти маєш та виробляєш цей фермент. Тренування!

Нмд, не можно відкидати географічні, культурні та релігійні фактори.

 

Навіщо ти тролиш професора такими  довгими і незрозімілими назвами  ? Злий ти. 

Link to comment
Share on other sites

Людас, камон. НЕ мучай профессора. Пьют первак та щей не закусывают. Метилового спирта там мизерное количество. Ты до смертельной дозы алкогольной интоксикации допьешься, а токсической дозы метилового не доберешь с того первака. 

Ну а для праноиков и пациентов с маниями всегда есть марганцовка. Которая той метанол, свяжет.

 

Пити можна все. Але з різним наслідками. Нічого якщо посилання з мокшанських джерел ?

 

 Первак отличается от других видов самогона, так как образуется уже на начальном этапе процесса перегонки, часто его называют «голова». Крепость такого продукта значительно выше, чем у того, который несколько раз перегоняли, она составляет около 60–70°. В нем много вредных веществ, высокое содержание метилового спирта и альдегидов, поэтому напиток довольно токсичен, но пить его, тем не менее, можно....

 

http://vinosamogon.ru/samogon/recept/osobennosti-i-tehnologiya-prigotovleniya-samogona-pervaka.html

Link to comment
Share on other sites

От йопт, а йопнуті вчені казали, що відповідає алкогольдегидрогеназа, яка наслідуєтся по домінантному типу. Тобто, якщо твій(мій) дід, прадід, батько вживали регулярно - ти маєш та виробляєш цей фермент. Тренування!

Нмд, не можно відкидати географічні, культурні та релігійні фактори.

+=================================================================+

На такі зміни потрібні десятки тисяч років. Пару сотень років не мають значення.

Link to comment
Share on other sites

В кого в тебе , ділетанте ? Я тобі зразу написав що голова = первак.

А не валив  купу малозрозумілих літер як ти. Ти тільки пишеш, професор ? Не читаєш ? 

Так це форум. Треба читати інших. 

 

А коли пишеш не треба посилати людей на сайти з рекомендацію робити горілку , де і слова немає як готувати спирт для горілки.

Тільки як змішувати з готового.

+================================================================+

Це тільки в твоїй хворобливій уяві "голова = первак". Первак - це перша фракція, а 

голова - це перша порція перегону, що промиває апаратуру. Це зовсім різні речі! 

Вивчай науку, а не різну фігню.

До речі, сайтів про виготовлення самограйчику багато. Якщо хтось не знає чогось, 

то ніхто не забороняє їх знайти та подивитися.

Link to comment
Share on other sites

Пити можна все. Але з різним наслідками. Нічого якщо посилання з мокшанських джерел ?

 

 Первак отличается от других видов самогона, так как образуется уже на начальном этапе процесса перегонки, часто его называют «голова». Крепость такого продукта значительно выше, чем у того, который несколько раз перегоняли, она составляет около 60–70°. В нем много вредных веществ, высокое содержание метилового спирта и альдегидов, поэтому напиток довольно токсичен, но пить его, тем не менее, можно....

 

http://vinosamogon.ru/samogon/recept/osobennosti-i-tehnologiya-prigotovleniya-samogona-pervaka.html

+==========================================================================+

Кацапи можуть називати як вони бажають, а я називаю так, як це роблять на Звенигородщині. 

А ті, хто писав ту фігню,не знайомі з фізико-хімічними основами перегонки. А ми це ретельно

вивчали, бо різноманітні види перегонки є одним з базових елементів хімтехнології. До речі, 

у суслі з фруктів вміст метанолу дуже малий, на межі визначення.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...